Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ranking najbrzydszych wózków według mam

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny piszcie, jaki wózek jest według was najbrzydszy. To nie jest temat o funkcjonalności i wygodzie, tylko o tych, jakie wam się podobają a jakie nie. Ja też nie kupiłam wózka, który baaaardzo mi się podobał bo nie miał pewnych funkcji, na których mi zależało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawartość tych wózków jest najbrzydsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roan marita! Moj numer jeden wsrod czołgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9.37 a mnie się tam podoba, ale ma zasadniczy minus- brak skrętnych kół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Quinny okropne są te wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo cameleon - wózek jak dla krasnala, albo osoby mającej 1,40 wzrostu. Ogólnie wózki Bugaboo są paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawka, chodziło mi o Bugaboo Bee, ale Cameleon nie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee mi sie bugaboo podobaja. Nie mam takiego (zeby nie bylo ze bronie swojego) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, Bugaboo to koszmary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, bugaboo to koszmary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo bee wygląda jak zadeptany kulawy pająk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie sobie hugo - paskudztwo. A w ogole to wszystkie parasolki skladajace sie z doslownie 20cm materialu i dwoch kijkow :D (sa fajne parasolki, chodzi mi o te najprostsze) z reguly wygladaja jak po piatce dzieci. No i oczywiscie wszystkie wozki w jakis bazarowych seledynowych kolorach (nie mylic z mietowym) lub różach takich disco polowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X-lander tez jest przereklamowany, spacerowki na zywo wcale nie wygladaja tak fajnie. O funkcjonalnosci sie nie wypowiem bo nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po okolicy krąży laska z wózkiem gondola ubrana cała na różowo plus neonowo różowy wózek. Wózek nie powiem ładny ale jak widzę ten kolor to aż oczy mi łzawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo chciałam napisać - rozumiem, że kogoś nie stać na wózek z wyższej półki, ale pojazd w kolorystyce namiotu plażowego to jest dla mnie brak gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ten hugo to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz do wózka Hugo? Ja taki mam i jestem zadowolona i w doopie mam co kto o nim myśli. Przecież dziecko nie jeździ w nim całe życie. Nie przesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu piszemy brzydkie wózki, a Hugo urodą nie grzeszy :) może jest super funkcjonalny i wygodny, ale brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale temat byl o brzydocie a nie o funkcjonalnosci wiec mam do hugo to ze po prostu jest brzydki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wg kafeterianek mam nie rodzić dzieci bo nie stać mnie na nowy wózek tylko dostałam używany w kolorze neonu po kimś i jestem bee no jest niemodny i bez gustu? Jebnijcue się w gar czymś ciężkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli wg kafeterianek mam nie rodzić dzieci bo nie stać mnie na nowy wózek tylko dostałam używany w kolorze neonu po kimś i jestem bee no jest niemodny i bez gustu? J**nijcue się w gar czymś ciężkim xxxx To nie jest temat o nie rodzeniu dzieci i nie korzystaniu z używanych wózków, tylko o brzydkich wózkach. Chyba nikt nie podejmuje decyzji o dziecku w oparciu o ładny czy brzydki wózek, hello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właśnie się dowiedziałam ze jak wychodzę z wózkiem na spacery to kafetetianki mnie wytykaja palcami i śmieją się za plecami z mojego wózka i z mojego bezguscia. I co nie mam prawa być ofochana na Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo bee wygląda jak zadeptany kulawy pająk xxx :D :D :D Juz dawno nie spotkałam się z tak trafnym porównaniem. A wózek hugo to normalny typowy czołg. Ani lepszy, ani gorszy niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do postu wyżej. Jasne, że się nie przejmować, tylko brać to, co nam odpowiada. Jednak jest to forum i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, ale nikt nie musi się z nim zgadzać. Ja mam camarello i może posiadaczki quinny powiedzą, że mam kiczowaty czołg. I co z tego? Ja wolę rzeczy klasyczne, mnie się wózek podoba, spełnia moje oczekiwania więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camatello calkiem rzeski, to nie czolg pokroju hugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivaro - kolejny kwiatek z kategorii "czołg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomyslec ze moglam byz zaperogramowana w p*********m szkolnym systemie polski komuny do ktores zmuszala mnie z****** k***a matka komunistka w*******lona co to rozdawala moje zabawki 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo jest świetny szczególnie bufallo Ale was drogie moje nie stać na niego to piszecie co wam ślina na język przyniesie :)smutna polska rzeczywistość ale program 500 plus nie sfinansuje bugaboo he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałabym wydać tyle pieniędzy na taki paskudny wózek jak Bugaboo?? Chyba jeszcze na głowę nie upadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×