Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izoterma 83

realny koszt in vitro we wrocławiu?

Polecane posty

Gość izoterma 83

Witam, bardzo proszę o aktualny koszt in vitro we Wrocławiu, gdzie najlepiej zrobić i czy jest szansa na wykonanie niektórych niezbędnych badań na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 83
jest juz troche wątków na ten tera, ale miedzy cenami jest spora rozbieżność, może ktoś jest na czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu raczje malo
na tym forum ma takie problemy niestety moze porpstu zadzwon i zapytaj albo na necie poszukaj ale raczje koszty nie sa na nfz samemu sie placi za badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 83
koszty konkretnych klinik opisane są w internecie, ale słyszałam wiele opini, że realne koszty różnią sie niestety od tych opisanych. Dlatego mam nadzieję znaleść na formu kogoś kto zdecydował sie na tą metodę zapłodnienia i zna to z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia :)
moja siostra miała tam zabieg dwa razy, drugie z powodzeniem ( urodziła zdrową dziewczynkę) coś tam wspominała o 3.000 zł., około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola77373
autorko, wejdź na temat "objawy po ciąży in vitro", tam Ci pomogą. Co do cen to róznie to wygląda. Jak jest podana cena np. 13.000 za cały cykl (czyli stymulacja, punkcja, transfer) to przeważnie się mieścisz w tej kwocie. ALE: nie wiem jak to wygląda w danej klinice. W mojej było tak, że płaciło się dodatkowo za badania krwi za każdym razem (prawie codziennie), szczepienie, oczywiście do tego dochodzą leki dodatkowe (typu luteina i inne). Za wizyty już nie płaciłam dodatkowo. W koszt wliczona jest określona ilość leków do stymulacji. Jeśli nie będziesz reagować na stymulację i będziesz potrzebowac więcej hormonów niż ta pula to będziesz musiała dopłacić. Co do refundacji na NFZ to nie wiem, bo ja robiłam wszystko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoterma 83
Dziękuję za inf., masz racje poszukam na tym forum, tam na pewno coć znajdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsduyerfhadn
no wlasnie jakie sa teraz koszty invitro we Wrocławiu, czy juz cos wiadomo na temat dofinansowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, sa AZ dwie kliniki we wroclawiu zajmujace sie in - vitro, trzeba do kazdej umowic sie na wizyte porozmawiac, dowiedziec sie co i jak ... In- vitro to nie spodnie levisa i nie ma jedej ceny dla kazdej z nas w kazdym miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nfz to bym raczej nie liczyła, mooooże te podstawowe badania uda Ci się zrobić. A cenniki musisz sprawdzać na stronie każdej kliniki, ceny się nieco wahają między jednym a drugim ośrodkiem. Jeśli nie przeszkadzałoby Ci też wybranie się do Poznania, to w Invimedzie mają tam teraz do końca października 30% zniżki na in vitro - mogłabyś tam podejść do pierwszego zabiegu, a potem ewentualnie jesli zajdzie potrzeba, przenieść się do ich placówki we Wrocku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw przez 20 lat piguły a teraz in vitro, bo paniusie się już wyszumiały i zorientowały się że bez dziecka na starość faceta przy sobie nie zatrzymają, zostaną same :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak8866
Warto sie dowiedziec, ew. udac sie do Warszawy na kosultacje do Invimedu. W Wawie refunduje panstwo, dowiadywalas sie? Nie wszystkie placowki spelniaja kryteria co do refundacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×