Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Reklmacja u dentysty robilyscie kiedys?

Polecane posty

Gość gość

2 miesiace temu mialam robione leczenia kanalowe za ktore zaplacilam 800Zl, do dzis czuje tego zeba. Nie jest to bol, ale taki jakby nacisk w srodku i uczucie, ze cos sie tam dzieje. Czy w tym przypadku, jesli na nowo zglosze sie do lekarza on musi na nowo zajac sie zebem bez dodatkowych kosztow? Zdjecie zeba robil w trakcie leczenia (wypelniania tych kanalow) po zakonczeniu nie bylo zdjecia. Chcialabym w koncu starac sie o dziecko, ale chce to odlozyc do czasu gdy bede miala pewnosc, ze zab mi sie nie zepsuje w trakcie ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że można zwrócić się z reklamacja, ale wydaje mi się, że w ciagu miesiąca. Nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam i też miałam kanałowe. Plomba założona leczenie niby skończone a ząb znowu bolał. Wróciłam i dentystka robiła to raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:40 dentystka sama powiedziala, ze leczenie w ramach gwarancji czy musialas sie wyklocac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest źle wykonana usługa muszą ci zrobić to za darmo teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa musza:o jak sie nie znasz to i tak nic im nie udowodnisz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie udowodnisz skoro robil kanalowke tego zeba tylko on to wiadomo, ze to i on spieprzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź, powiedz, że boli, zrobi zdjęcie i zobaczy co jest nie tak. Mnie ostatnio po endo ząb bolał ze trzy miesiące, od nacisku. Robiłam zdjęcia, ale wszystko było ok. I po proszę o odpowiedź osobę, która pisała o usłudze, coraz częściej piszecie, że lekarz świadczy usługi, a później jak coś to krzyczycie o przysiędze Hipokratesa. Więc jak lekarz leczy czy świadczy usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sensacje, które opisujesz, to są raczej typowe po kanałówce. Sama mam kilka takich i na początku takie jakby "ciśnienie" jest odczuwalne. Nie zaszkodzi pójść, jak co S jest nie tak, to raczej każdy zrobi poprawki bez problemu w cenie, wiem nie nastawiaj się na wojnę tylko spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:19 no wlasnie to takie jakby cisnienie, taki nacisk, badz lekkie pulsowanie. Ogolnie czuje tego zeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:06 wg mnie lekarz ma klientow a nie pacjentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz ma klientów? Więc lekarz może odmówić usługi. Powiedzmy o 18 nie przyjmie chorego dziecka? Bo zamyka "zakład" jak kosmetyczka. I skąd wtedy taki raban się robi? Ze jak to, że dziecko chore?! Co z niego za lekarz, przecież przysięgę składał!!!!! Sami sobie jesteście winni, że lekarze świadczą dla was usługi i traktują jak klientów. Nie jestem w żaden sposób związana ze środowiskiem lekarskim, żeby było jasne. Tak sobie tylko głośno myślę o hipokryzji i podwójnych standardach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy pójść do dentysty i spiłować nadmiar plomby. Najczęstszą przyczyną bólu przy nacisku jest za wysoka plomba. Co do samego bólu zeba po kanałowym to nie jest możliwy ponieważ ząb jest już martwy. Piszę to jako asystentka stomatologiczna więc troche się znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się nie zatruł do końca dlatego bolał więc jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 o ile kanaly sa dobrze wypelnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jest możliwy. A pani asystentka niech się troszkę doszkoli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Pani dentystka zawsze mowi że na to co robi jest gwarancja i jak cos to mam się zgłosić. U innej była taka sytuacja ,ze wypadła mi plomba miesiąc po leczeniu i zrobiła tego zęba jeszcze raz za darmo bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×