Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikuniam

roan marita

Polecane posty

Gość kikuniam

Czy ktos ma wózek roan marita? prosze o opinie urzytkowniczki tego wózka Spacerówka wydaje sie mala i ciekawa jestem jak długo dziecko w niej pojezdzi? Interesują mnie wszystkie informacje na temat tego wózka Z góry dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachicgi
ja mialam ten wozek-klasyczny, dobrej jakosci, u mnie se sprawdzil, corka go bardzo lubila bo sie bujal, ale z drugiej strony ja mieszkam kolo lasu wiec spacery głownie na terenie wymagajacym takiego wozka, do tego jest on dosc ciezki, duzy po zlozeniu, nie ,miesci sie w samochodzie, jakbym miala teraz wybierac jeszcze raz lub mieszkala w miescieto bym sie na cos innego zdecydowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoeeeee
podpisuję się obiema rękami pod tym, co napisano wyżej. Jedyną (choć jeśli mieszkasz wysoko i jesteś w ciągu dnia zdana na siebie- to dość poważną) wadą wózka jest jego waga. Ale poza tym same plusy. Polecam ten wózek z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikuniam
Dzieki wielkie za szybką odpowiedz! Mam wprawdzie jeszcze troche czasu ale juz bym chciala mniej wiecej wiedziec jaki wózek kupie Ten bardzo sie podoba mojemu narzeczonemu bo "sie buja" a jego zdaniem wygoda dziecka jest najwazniejsza. Jesli chodzi o wage to nie jest to wielki problem bo nie mieszkamy w bloku, a samochód mamy combi wiec moze sie zmiesci Mi sie podoba duża gondola bo dzidzius nam sie urodzi w pazdzierniku wiec potrzebuje duzego wózka na zime, wyglad tez jest ok, spacerówka troche mniej atrakcyjna wizualnie i wydaje mi sie mala a chcialabym zeby dzidzia w niej mogla tez spac wygodnie jak sie do gondoli nie zmiesci!No i szkoda ze kółka nie są obrotowe. Mysle ze moze kupie używany, są duzo tansze ale bez gwarancji:-( czy wsze wózki sie psuły? bo słyszałam ze są bardzo solidne Mam jeszcze prośbe do osoby która ma w domu taki wózek Potrzebuje wymiary WEWNĄTRZ spacerówki szerokość podobno 34 cm? ja bym chciala znac długość oparcia, siedziska i podnóżka Z góry bardzo dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz pędzę do pracy
ale wieczorem postaram ci się podać wymiary. A spacerówka jest atrakcyjna... taka trochę staroświecka i w tym jej urok:-) Wygląda naprawdę dobrze... choć jak dziecko zaczyna już sprawnie i pewnie chodzić najlepiej kupić jakąś taniutką spacerówkę składaną. Jeżeli chodzi o psucie to ja nie miałam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiuniam
Super Czekam na wiecej info. I jeszcze jak długo juz go używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Son
my uzywamy juz prawie 8 miesiecy roana marite, wozek jest ok, wysoki, obszerny, ladniej wyglada z gondolka w mojej opinii niz jako spacerowka, ale to najmniej istotne :) miesci sie po zlozeniu swobodnie stawiany na kolach w bagazniku KIA soul, co bardzo mnie zaskoczylo, bo bagaznik jest wysoki ale dosc waski. Mieszkamy na przedmiesciach warszawy, gdzie nasze spacery sa przedewszystkim po polnych wyboistych drogach i tu rewelacyjnie sprawdzaja sie duze pompowane bron boze nieskretne kola, ale niestety kola nam juz rdzewieja, wyglada to b.brzydko :( bedziemy reklamowac. Czy mieliscie podobny problem z rdzewieniem? Poza tym naprawde godny polecenia i do tego ma bardzo dobra cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuniam
Chetnie odkupię uzywany w dobrym stanie, kolor bordowy jednolity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo dobry sprzet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spodziewająca się maleństwa
Podnoszę temat bo interesują mnie opnie na temat tego wózka, czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć? Nie wiem czy warto, chcemy kupić cały zestaw za 1700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy spacerówkę
da się położyć, jak dziecko uśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie wszędzie
Da się :) My mieliśmy - znaczy córka miała roana, byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbhfoo
JA NIE ROZUMIEM DLACZEGO TYLE MATEK WYBIERA TEN WIESNIACKI WÓZEK.Mam zdjecie jak byłam mała 30 lat temu..w taki wózku... ok.ale na dzis dzień kiedy sa naprawde fajne nowoczesne wózki wy wybieracie takie wiesniackie modele... obciachowo to wygląda ,mloda matka a pch przed soba taka okaryne :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzieńka
Wózek jest prześliczny! Zgodzę się, że lepiej wygląda z gondolą niż jako spacerówką. Po za tym bardzo wygodnie się go prowadzi. Jest naprawdę funkcjonalny. Jedyną wadą jest (jak już wcześniej wspomniano) waga. Przy wyborze wózka najważniejszy jest komfort maluszka, a ten model świetnie się sprawdza. A wózek nie jest wieśniacki, tylko stylowy. Rozumiem, że można mieć inny gust, ale dlaczego obrażać innych? Co ważne! ROAN to Polska firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marity używam już przy drugim dziecku - polecam. Zalety: -duża gondola -świetna amortyzacja -duże, pompowane koła - ten wózek to czołg, przedzierałam się z nim przez zaspy zimą, świetnie sprawdza się na wsi; kiedy są dobrze napompowane, wózek dosłownie "płynie" -solidny, wytrzymały kosz na zakupy - bardzo się przydaje -solidny, wytrzymały materiał - nic nie zblakło, nic się nie kosmaci, wiele razy zapominałam folii przeciwdeszczowej i choć producent zaznacza, że materiał nie jest wodoszczelny - nie przeciekał (zrobiły się niewielkie zacieki na wew. stronie - da się wyczyścić, nie rzuca się w oczy) Wady: -brak pasów w gondoli -podniesienie zagłówka w gondoli o jeden stopień, powoduje, że w zasadzie nie da się ułożyć wygodnie dziecka - ja z tego nie korzystałam -budka dość głośno się składa, co może obudzić dziecko -trochę niewygodna spacerówka - siedzenie mogłoby być bardziej ergonomiczne -fatalne pasy w spacerówce - wąskie, skręcają się, wyglądają jak z pasek bazarowej torby -po dwóch sezonach korzystania ze spacerówki pękło zapięcie pasów, co nie czynich ich bezużytecznymi, ale zapięcie "trzyma" już słabiej jednak... -nie ma możliwości otwierania barierki spacerówki - dziecko trzeba wyciągać i wkładać do wózka - TO CHYBA NAJWIĘKSZA WADA -piasty kółek zaczęły po trzech latach korodować - ale przyznam się bez bicia, że nigdy ich nie konserwowałam, także mea culpa, gdybym nasmarowała czym na sezon jesienno-zimowy to pewnie nie byłoby sprawy Podsumowując, polecam ten wózek. Za zestaw z fotelikiem zapłaciłam 3 lata temu 1300 zł. Uważam, że to był bardzo udany zakup, jak za taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gondola uzywana 5 miesiecy zalety: -duza -wygodna -regulacja zaglowka -moze sluzyc jako kolyska, corka w niej spala jak gdzies jezdzilismy na noc wady: -raczki do noszenia sa zle wyprofilowane i jesli jest rozlozona buda to ciezko niesc gondole w stabilnej pozycji - rozkladanie budki halasuje -brak pasów, wiec podnoszace sie dziecko juz w niej nie pojezdzi spacerowka uzywana tez juz przez prawie 5 miesiecy zalety: -wbrew pzorom jedna z wiekszych na rynku -kilku stopniowa regulacja siedziska wady: -barierka przednia się nie wyciąga, ciezko "przerzucac" przez nia wieksze dziecko -malo zabudowana na zime -jak zapnie sie oslonke na wozek to czesto odpinaja sie zaczepy w budki (sa zapinene na ten sam jeden zatrzask) -bardzo kiepsko wykonane pasy- malo praktyczne stelaz: zalety: -pompowane, duze kola (mozna go wciagac po schodach) -kosz metalowy, wiec wiele wytrzyma -dobra amortyzacja wady: -ciezki -kosz bardzo plytki -regulacja raczki tylko na 2 poziomy -czesto skrzypi i trzeba go pryskac smarem fotelik: -ciezki -marna budka - duza regulacja raczki i obrotna czesc do trzymania fotelika torba do wozka, porazka, mala, nadaje sie na chusteczki i telefon :P a tu trzeba butelki, termosy, pieluchy, chusteczki, czasem ciuszek na zmiane itp. wozek faktycznie malo sie sklada, my mamy kombi jedne z wiekszych na rynku i wozek wchodzi bez skladania, ale jak kiedys chcielismy do innego auta go zapakowac to porazka. juz sam stelaz zajmowal prawie caly bagaznik :/ ja juz bym chyba kupila inny wozek :/ za zestaw gondola +spacerowka +fotelik +spiworek zimowy + parasolka rok temu dalam 1600 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnbn
wózek jest super, szczególnie sprawdza się w nierównym terenie i zimą. Wadą jest oczywiście waga- jest naprawdę ciężki. Trudno go także władować do zwykłego samochodu, ja jednak mam combi i nie robi mi to różnicy. Spacerówka nie wygląda juz tak fajnie jak gondola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnawiam temat. Mam również Maritę! Kupiłam używaną po dwójce dzieci!! Moje dziecko jest trzecim dzieckiem wychowywanym na tym wózku i muszę stwierdzić, że wózek zachowuje się jak nowy!! Jestem z niego bardzo zadowolona. Jeździmy nim z córką od 7 m-cy i nie zamieniłabym go na żaden inny model! Córka ma już 7 m-cy i nadal się do niego mieści (gondoli), dzisiaj wyjęłam spacerówkę, zrobiłam przymiarkę i stwierdziłam z radością, że moje maleństwo jest jeszcze sporo za mała do niej! Przeczytałam gdzieś w necie, że gondoli można spokojnie używać do 9 m-ca i chyba tak u mnie właśnie będzie. Jeździ po moim mieście kilka podobnych modeli ale innych firm i muszę stwierdzić, że gondole mają mniejsze:) Faktyczni są na paskach co sprawia, że są bardziej miękkie ale to jest mała zaleta w porównaniu do wielkośc****olecam z całego serca ten wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś wie, jakie foteliki można zamontować na stelażu Roan Marita? (również przy pomocy adapterów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam używany po 1 dziecku sprzed 5 lat, zadbany bez śladów korozji, bez zadnych uszkodzen, prowadzi się swietnie, zaczełam go używac w lutym i jeszcze kilka m-cy posłuży gondola, wypuszczamy sie nim na podgórskie tereny , spacer połaczony z zakupami, kilka godzin prowadzenia tego wózka nie męczy, nie zamieniłabym na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamena
Sprzedam wózek Roan Marita 2w1 kolor różowy. Pytania proszę kierowac na e-mail : majenka2612@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosinek
jak ktoś zainteresowany to mam do sprzedania maritę 2 w 1 kolor siwy,bardzo ładna i na gwarancji email aniamicio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam roan marita 2 w 1 prestige model s151 z beżowej eko skóry. urszula2010@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pelbs jezdzi takim wozkiem? No tak bo pani wyzej jezdzi pewnie mutsy za 5 tys zl który jest najbardziej nie wygodnym wozkiem dla dziecka, a nie wspomne juz o podbijaniu na krawezniki,a roan to komfort jazdy dla dziecka przede wszystkim i dla mamy tez. Najpierw powinnas zobaczyc jak sie jezdzi roanem a pozniej komentowac Wielka pani sie znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wózek jest cudowny. testowaliśmy coneco elmo ,który sprawdzał się jako tako ,dopóki używaliśmy jako głęboki. Jako spacerówka wygląda co najmniej dziwnie, brzydko. I jest niewygodny, żle wyważony gdy maluch siedzi. Potem był skyline simply. Duże koła to jego jedyna zaleta. Skręcał, budka sama się składała podczas jazdy lub wiatru. Okropnie długi. nie mieściłam się nim do windy , między regałami w biedronce itp. Przerzuciliśmy się na spacerówkę chicco, która okazała się niewypałem. Trzęsła się ,zero amortyzatorów, małe kółeczka, zbyt krótka rączka. Teraz syn ma roczek i kupiliśmy roan maritę, żałuje ,że nie wcześniej bo rozważałam ją w ciąży. Syn sam się pcha do wózka, który stoi w pokoju. Jeździ jak marzenie, nie skręca, pięknie buja. Kocham go i ja i mąż i dzidzia i babcie. Mamom, które się wahają, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, szukam wózka Roan Marita, jeśli któraś/yś z Was ma do sprzedania, proszę o maila ze zdjęciem i ceną :) a.kimibe@gmail.com Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma skrętnych kół, daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niczym nie przeszkadza brak skretnych kół. Nie pierdziel gościu powyżej. Miałam marite a koleżanka miała jakiś tam bebetto coś tam. Ona urodziła ostatniego lipca a ja końcem września. Chodziliśmy zima razem na spacery. Podczas gdy ja sobie bez problemu i wysilku jechałam przez śnieg w parku ona co chwilę musiała walczyć z tym wózkiem bo małe skrętne kółka mimo że zablokowane do jazdy na wprost blokowaly jej się w śniegu :o tragedia w życiu bym takiego wózka nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia46444
Osobiście moje dziecko jeździ w wózku maxi cosi-mura. Jednak często jeżdżę do moich rodziców (ok. 40km drogi). Nie chciałam więc co tydzień, albo częściej pakować się z murą do samochodu. T kupiłam maritę, rodzice mieszkają w małym miasteczku..drogi nie należą do najrówniejszych. I jestem niesamowicie zadowolona!!! Mogę robić sobie spacery bardzo wcześnie rano, co uwielbiam. po niesamowicie wyboistych drogach i z dzieckiem jest wszystko ok. Dodatkowo w gondoli mieści się ubrane troszkę grubiej i z kocykiem. Co do spacerówki, jeszcze nie testowałam, bo syn ma 4 miesiące, ale nie wydaje mi sie żeby był z nią jakiś konkretny problem. I ten wózek sprawdza się w jeszcze jednej bardzo istotnej sprawie- o ile u moich rodziców mamy rozstawione łóżeczko..to u teściów już nie. I właśnie u nich syn zwyczajnie w nocy śpi w gondoli wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×