Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelizarda2015

Rodzące w sierpniu 2015

Polecane posty

Gość Ewelizarda2015

Ale się cieszę :))))))))))) Jestem w ciąży :)))))))))) Zrobiłam test, wyszedł pozytywnie :) Za wcześnie jeszcze żeby iść do lekarza, dzwoniłam już i mam się stawić za dwa tygodnie :) Z moich wyliczeń wynika, że poród w sierpniu, chyba że lekarz to zweryfikuje. Może są jeszcze jakieś dziewczyny którym się udało? Możemy przejść przez to razem :) Całe 9 miesięcy :) Dodam że to moja pierwsza ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalozylas trzeci taki temat! poszukaj sierpniowek i tam dolacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, jest już temat sierpniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co? dało się????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mowie ze sa juz dwa takie tematy TO SĄ i sie nie sprzeczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.14. Bo Ci żyłka pęknie. Autorko, zostan tu jeśli chcesz. Nie wszystkim podobaja się klimaty "może przyszłej namusi".;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła mamusia to temat jedynie zakłada i na tym się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, ona tylko nas wyrecza w zakladaniu tematow :D pozniej przeciez pisze ze ma okres i juz sie nie odzywa, za miesiac znowu zaklada temat i tak w kolko. Dwa lata temu wyszllo cos tutaj na kafe o projektach, ze to ludzie pracujacy na kafe duzo tematow zakladaja, duzo prowokacji itp. Moze przyszla mamusia to jedna z nich. Ja bym sie nie zdziwila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w niedziele testuje na sierpień zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziękuję bardzo. To mój pierwszy miesiąc staran więc nie napalam sie za bardzo ale kto wie moze akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelizarda2015
22:55 i jak tam nastrój? Ja się nie mogłam doczekać zrobienia testu :-) w sumie wystaralismy się szybko, udało się za 2 razem :-) Zaczęłam już łykać kwas foliowy. Trochę za późno, ale wcześniej o tym nie pomyślałam :-( No i czekam na wizytę u lekarza, chyba się nie doczekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelizarda lepiej poźno niż wcale z tym kwasem, to dopiero początek więc ok. ja w sumie też nie moge się doczekać jeszcze trzeba wytrzymać te kilka dni. ależ mi się dłuży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
może będę pisać z nikiem będzie łatwiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę :) Ja muszę czekać dwa tyg. na spotkanie z lekarzem :( I cały czas sobie wkręcam że dostanę okres i się rozczaruje :( taki schiz :( Chociaż logika podpowiada: Przecież zrobiłaś 2 testy, mierzyłaś temperaturę ( 37 stopni ), ale ja nie słucham :( Byle do czwartku za 2 tyg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewell
Szybko zleci i moze już uslyszysz serduszko :) trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 85
heeejjj ja robilam testy w dwa dni temu:) 3pozytywne prywatnie za30zl pobrali mi krew na bete ktora tez pokazala wczesna ciaze:D moja pierwsza nie chce byc na temacie z nawiedzona"przyszla mamusia";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelizarda2015
Helenka 85 gratulacje, jesteśmy już dwie :-) Oczywiście dalej trzymam kciuki za ewell :-) Ja się znowu martwię, bo wczoraj i dzisiaj rano piekło mnie przy sikaniu, to wskazuje raczej na jakąś infekcję :-( i nie wiem co mam robić, wizyta u gina za 2 Tyg. Nie wiem lecieć do niego jutro? Iść do lekarza 1-go kontaktu? Czy nie panikowac? Doradzcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelizarda j bym poszla do lekarza bo jak przyplatala sie jakas infekcja to lepiej zdusic ja w zarodku niz czekac na rozwiniecie i brac antybiotyki a we wczesnej ciazy to nie wskazane, moze i ja dołącze niedługo do was test robie 6 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka 85
ewe a ja jestem okropnie przeziebiona,kaszel,katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do gina, idę jutro, nie darowalabym sobie jakby się okazało że coś się stało dzidziusiowi przez moje niedopatrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelizarda i bardzo dobrze zrobiłas;) w ciązy nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
może ten temat dłużej przeżyje niż te zakładane przez nawiedzona przyszłą mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×