Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

topik - mini klon mam nadzieję tymczasowy, bo poprzedni - orginał jak na razie zaginął w akcji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z niewiadomych powodów dziś z rana zaginęły topiki !!! 😭 Ktoś się ładnie w nocy pobawił Przyznać się który mały urwis w nocy buszował ;) miejmy nadzieję że wszystko będzie ok i odzyskamy topik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia77 sorki ale o o czym ?? bo nie kumam ?? że topiki poznikały czy że jest ten tymczasowy ?? jak któraś będzie chciała wejść, to mam nadzieję, że nas znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaola jestesmy na drugim topiku tez wiec musimy jakos sie znalezc ten drugi topik to gdzie jest topik rodzimy w lipcu 2006???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziecinka nockę przespała prawie ładnie - moja zmiana zaczęła się od czwartej - ale było ok, mała spała, przebrałam jątylko bo się spociła, zmieniłam poeluszkę i zaaplikowałam spraya do noska - potem przytuliła się do cycucha i po 5 sekundach już spała i tak aż prawie do 7 rano :D teraz śpi sobie w na dworze 😴 a u nas dziś posypało śniegiem ładnie - jak to mój tata mówi ...popadało ładnie z góry na dół... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy może któraś z was wie o co chodzi! Gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orygiał zaginą w nocy z powodów niewiadomych - ponoć jest skasowany .... - mają przywrócić dałam już znać do moderatora - sprawa idzie dalej do admina pozostaje czekać .... i czekać ... miejmy nadzieję że jest na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest.. :( MAm nadzieję, że to tylko chwilowe. Śniło mi się dziś, że się Mikołajkowi w końcu pojawił się ząbek. Był w nocy trochę niespokojny - wzięłam go nawet na chwilę do naszego łóżka, żeby się uspokoił. Karo - jak Twoje poszukiwania opiekunki? Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się podziało zamieszanie z tymi topikami :( Mam pytanko która z was jeszcze nie pracuje i siedzi z dzieciaczkiem w domciu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podtrzymuję żeby nas było łatwiej znaleźć :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba mamy nowy topic. Może zmienimy nazwe na Bobasy -lipiec 2006 ???? Mam nadzieję ze jednak tamten topic wroci do lask :P My dzis całą rodzinką w domku. I tak przez 2 kolejne dni. Fajnie. Dziś robię pranie w innym proszku niz Jelp. Sprzatam Damiana pokoik. Zmieniam mu pościel. I układam zabawki. Taki w nich bałagan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****zieloneszkiełko Nie wiem czy wierzysz w przesądy ale moja babcia mowi ze jak sie snią zęby to trzeba uważac no chorobę :P Uważaj aby nie przeziębić bobaska! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wasz topik tez ktos usunal? co sie dzieje?/ nasz tez przepadl -czerwcowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz i zmykam.... Mam nadzieję ze odzyskają nasze dawne bazgrołki-tabeleczki-tam było nas tak dużo. Czy da sie to odzyskać???? Moza któraś skopiowała gdzies tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz i zmykam.... Mam nadzieję ze odzyskają nasze dawne wpisy-tabeleczki-tam było nas tak dużo!!!!!! :-( Czy da sie to odzyskać???? Moza któraś skopiowała gdzies tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********Koala Ja jestem ale uciekam sprzatać dopoki mój rozrabiak śpi.... wpadnę później sprawdzić co sie dzieje. Mam nadzieję ze dziewczyny nas znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pędzę gotować zupkę, bo moja kruszynka się zaraz przebudzi - ale będę zaglądać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję, że nas dojrzą - dlatego też piszę co trochę - to jesteśmy, że tak powiem \"na wierzchu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się dostać do garażu - no i musiałam złapać za łopate i odśnieżyć trochę tak nas trochę zasypało Moje kochanie bardzo ładnie śpi już prawie trzy godzinki - a ja już obrobiona - w piecu napalone, drwa narąbane :D - takie uroki mieszkania w domku - ale ja bardzo lubię - wczesniej mieszkaliśmy w mieście na piętrze i nie wyobrażam sobie mieszkać tak nadal z małym dzieckiem - współczuję wszystkim mamusiom - które maą ta przyjemność znoszenia/wnoszenia wózka tu wyjeżdzam na podwórko i gotowe - na dodatek mogę małą widzieć przez szybę - wszystko pod kontrolą :) :D ok pędzę bo się właśnie budzi słońce moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi wbuchło .... nie da się ugotować jajka w kuchence micro... - teraz już wiem niezle się rozbryzgło :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×