Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ropa w oczku poleccie mi dobrego okuliste dzieciecego z siedlec, łukowa, radzyni

Polecane posty

Gość gość

a podlaskiego i miedzyrzeca podlaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie? to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to czytalas wiec wiesz ze tam jest namiar tylko na JEDNEGO lekarza. do pierwszwgo lepszego moglabym zapisac dziecko juz dzis. chcialam zeby wiecej osob kogos polecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na bazar przemadrzala plujaca kwoko to tam od wyboru do koloru. Wybor jej sie zachcial hahaha to nie uk zejdz na ziemie roszczeniowa grubasnico. Pozdro od sasiadow, fajnie wczoraj sie wkurzalas i wrzeszczalas po chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdro od sasiadow?:) dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zapukamy nastepnym razem jak bedziesz sie darla w nieboglosy to nie bedziesz sie smiala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja moge polecić dr Wojtaszka z Siedlec, przyjmuje prywatnie w Medice i na kasę chorych w Salusie. Ma świetne podejście do dzieci, długo szukaliśmy okulisty któremu syn wogole dałby sie zbadać i dopiero temu sie to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W oczku czyim?jak dziecka malego to kup cos w aptece ..male dzieci maja często zapalenie spojówek i nie musisz z tym do okulisty latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za polecenie. bylismy u lekarza. dostala antybiotyk i przemywam sola fizjologiczna oczy dziecka. nic to nie daje wiec szukam jakiegos okulisty dzieciecego co by sie znal na tym co robi. dziecko ma 5 miesiecy i od samego urodzenia ma problem z oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×