Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Różaniec rodziców za dzieci

Polecane posty

Gość gość
Po co klepać, w tym czasie można poczytać dziecku P Ś. To da im więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko może powiesz mi jak mam się pozbyć złości i nerwów na chłopaka, który mi nie pomaga przy naszym dziecku, woli towarzystwo kolegów, ma Głupie wymówki, często przekreca kota ogonem, jestem znerwicowana przez niego, wydaje mi się że często świadomie mnie prowokuje ja wybucham na niego bo czuje się przyparta do muru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te różańce to ostatnia głupota ,klepanie na okrągło tych samych formułek jest strasznie głupie i prymitywne. Ostatnio na pogrzebie mojej matki baby klepały tak denne litanie i różaniec też,że myślałam,że nie wytrzymam. Niektóre treści powtarzane były po 15 razy ,aż dziw ,że ludzie nie widzą w tym głupoty,te bramy niebieskie ,te bramy z kości słoniowej ,przecież kościół wcale nie ewoluuje,stoi w miejscu.Ktoś wymyślił te teksty 100 czy więcej lat temu a głupi ludzie powtarzają i nawet nie zastanawiają się czy to ma sens.Nic dziwnego ,że Polska w świecie jest uważana za kraj głupich ludzi. Lepiej czytaj dziecku bajki to odniesie ono więcej korzyści rozwijając swoją wyobraźnię lub poświęć ten czas na coś pożytecznego. Nie myślałam,że w takim wieku też są moherówy i wyznawczynie Rydzyka. Weź się kobieto do roboty a nie za różańce.Słyszałaś aby zakonnice miały jakieś osiągnięcia ,bo klepią różaniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 11.00 A co ma rydzyk do rozanca? Wszystkich wrzucasz do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że te różańce, litanie to kpina z wiary chrześcijańskiej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat odmawiam codziennie przed snem. Widzę owoce - mam lepszy kontakt z dziećmi, wiele rzeczy w rodzinie poporostu zaczęło się układać. Ale różaniec trzeba umieć odmówić, a nie odklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka: własnie cały sęk w tym, że odmawianie różańca nie polega na zwyczajnym klepaniu zdrowasiek, tylko różaniec w swej istocie jest modlitwą medytacyjną. Odmawiając różaniec rozwazamy tajemnice z Pisma Sw. np zwiastowanie, chrzest P. Jezusa, Ukrzyżowanie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, no i nie chodzi o to, żeby odmawiać różaniec przy dziecku na głos, chociaz tez nic w tym złego, tylko zeby modlić się we wspólnocie za dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej poczytać dziecku Biblię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można poczytać biblię i można się pomodlić różańcem. Ja nie widzę problemu, by było jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra inicjatywa, sama należę, pilecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie, modlitwa (każda, a więc nie tylko różańcowa) ma prawdziwą moc jedynie PO ŁACINIE!!! Nie po polsku! Szatan się nie boi polskiego! Ale dostaje szału jak słyszy ŁACINĘ!!! Tak samo woda święcona, którą się żegnacie w kościele nie ma żadnej mocy, bo woda musi być EGZORCYZMOWANA, a tylko niewielu kapłanów w niewielu parafiach dziś to robi (z lenistwa niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pater noster, qui es in caelis: sanctificetur nomen tuum; adveniat regnum tuum; fiat voluntas tua, sicut in caelo, et in terra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panem nostrum cotidianum da nobis hodie; et dimitte nobis debita nostra, sicut et nos dimittimus debitoribus nostris;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
et ne nos inducas in tentationem; sed libera nos a malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10x Ave Maria, gratia plena, Dominus tecum. Benedicta tu in mulieribus, et benedictus fructus ventris tui, Iesus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sancta Maria, Mater Dei, ora pro nobis peccatoribus, nunc et in hora mortis nostrae. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gloria Patri, et Filio, et Spiritui sancto. Sicut erat in princ**io, et nunc, et simper et in saecula saeculorum, Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domine Iesu, dimitte nobis debita nostra, salva nos ab igne inferiori, perduc in caelum omnes animas, praesertim eas, quae misericordiae tuae maxime indigent. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sub tuum praesidium confugimus, sancta Dei Genitrix, nostras deprecationes ne despicias in necessitatibus nostris,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sed a periculis cunctis libera nos semper, Virgo gloriosa et benedicta, Domina nostra, Mediatrix nostra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Advocata nostra, Consolatrix nostra. Tuo Filio nos reconcilia, tuo Filio nos commenda, tuo Filio nos repraesenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sancte Michael Archangele, defende nos in proelio; contra nequitiam et insidias diaboli esto praesidium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperet illi Deus, supplices deprecamur: tuque, Princeps militiae Caelestis, satanam aliosque spiritus malignos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo, divina virtute in infernum detrude. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pater aeterne, offero tibi Corpus et Sanguinem, animam et divinitatem dilectissimi Filii Tui, Domini nostri, Iesu Christi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
in propitiatione pro peccatis nostris et totius mundi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×