Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozliczenie pit 2015

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny mam nadzieje ze pomozecie. zawesze rozliczalismy sie z mezem razem, jednak w zeszlym roku ja nie pracowalam w ogole. czy w takim razie gdy maz sie rozlicza moze mne dopisac do pitu jako wspolmalzonke? to cos moze "dac" wiecej? czy po prostu ma zlozyc pit i "nie wspominac" w nim o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie zarabiała s to nic nie da. Nie podwyższy to przecież podatku wiec i ulgi większej niż do jego wysokości nie odliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie pracowałaś to bez sensu jest rozliczanie wspólnie z małżonką, skoro Ty nie masz się z czego rozliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie ma czegos takiego jak ulga na zone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie o cos takiego mi chodzilo. serdeczne dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie miałaś żadnego przychodu to wtedy jest bez sensu się rozliczać razem ze swoim współmałżonkiem, nic to nie da. Osobiście ostatnio się rozliczałem razem z żoną i skorzystaliśmy z pomocy darmowego programu http://rozliczeniepit.pl niesamowicie szybko i sprawnie nam wszystko policzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość serwisu
Rizliczajcie się wspólnie to się bardzo opłaca! Bo jeśli np. Okaże się ze mąż ma do zapłaty 400 zł to dzieli się to na 2 i zostaje 200 zł. Po co wypowiadają się osoby, które nic na ten temat nie wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż pracuje, ja nie - i zawsze rozliczmy się wspólnie jest coś takiego jak "kwota wolna od podatku" i dzięki temu, że ja nie pracuję, to mamy zawsze zwrot za mnie ok.550 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do rozliczenia pitów przez https://www.pitax.pl Jest to najlepszy w sieci program do rozliczenia deklaracji.W sieci ich mnóstwo ale tak intuicyjnego i na prawdę dobrego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wspólnie. Jeśli jedno z małżonków nie pracuje to wtedy jest to tym bardziej korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytaj doradcy podatkowego, dla mnie to rozwiązanie najszybsze i najbardziej wiarygodne, a jak juz nie masz pomysłu jakiego o to spytać, łap kontakt: http://www.omnibusbp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak poprzedniczka, bym sie po prostu z dobrym biurem rachunkowym tudziez doradcą podatkowym skontaktowąła i tyle w temacie, w razie co ja polecam: http://www.zkco.pl/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
w roku 2014 pracowałam ale byłam też 3 mies na zasiłku dla bezrobotnych i mam pytanie, dochód z zasiłku to w którą rubryke wpisać ?'' inne żrudła'' czy dodać to do zarobków z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, polecam isc z takimi rzeczami do biura rachunkowego www.biuro-duet.pl szybko i sprawnie rozliczaja pity i nie trzeba sie bac czy martwic, ze zle sie rozliczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia258
Zawsze warto się wspólnie rozliczyć. tutaj możecie rozliczyć Pity 2015 www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit z tego co kojarzę to jeśli to jest dochód z tytułu umowy to pit 37. Wszelkie ulgi i odliczenia też wyliczysz. Po co komuś za to płacic, z tego co wiem średnio biorą 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Jest ,,ulga" na niepracującego małżonka:) ponad 500zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja78d
Ooo, a to nie wiedziałam nawet, że jest coś takiego jak ulga na niepracującego małżonka, dzięki za info! My w tym roku chcemy się pierwszy raz rozliczyc wykorzystując technologię hehehe, tzn koniec ręcznego wkurzania się i czas na program internetowy, który mam nadzieję większość zrobi za nas. Tutaj http://pity2015.com/ można o takich programach poczytać i właśnie zamierzamy coś wybrać, znajomi już dawno podobnie robią, tylko my tradycja z długopisem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozliczamy pity i oczywiście ze zwiększa się ulga i zyskujecie na wspólnym rozliczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was zna moze www.biuroksiegowe.szczecin.pl ? zastanawiam sie nad wspolpraca z nimi, ale nie wiem wlasnie jak to wyglada. pomoz ktos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla synka
Ja zdaje sobie sprawę ze ktoś może nazwać moja prośbę spamem. Tylko dla mnie to bardzo ważne. Może są osoby które jeszcze nie dokonali rozliczenia pitu,do Was ta prośba moi drodzy. Możecie pomóc mojemu synkowi przekazując swój 1procent podatku. Serdecznie dziękuję. https://m.facebook.com/dlaAlberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Ci jednak zapytać specjalistów z tej dziedziny, np. z tego biura: www.plus.katowice.pl. Już od paru lat z nimi współpracuję. Mają wykwalifikowaną kadrę, która naprawdę zna się na rzeczy. Wszystko jest zawsze robione sprawnie, dokładnie i terminowo. Chętnie służą fachową poradą. Ufam temu biuru w zupełności i m.in. wszelkie kwestie związane z PIT-ami powierzam właśnie im. Polecam Ci, żebyś się z nimi skontaktowała. Ciągle się szkolą i mają zawsze aktualną wiedzę, na pewno Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że już trochę za późno ale na następny raz idź lepiej do biura rachunkowego które Ci to fachowo wypełni lub chociaż doradzi zamiast pytać na forum. Ja co roku chodze do www.biuro-wroclaw.pl i zawsze jestem prawidłowo rozliczany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×