Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozlicznie elektronicznie PIT a zwrot podatku

Polecane posty

Gość gość

czy przy elektronicznym rozliczeniu zwrot jest szybciej ? w tym roku pierwszy raz tak sie rozliczałam . Miałyscie szybciej zwrot czy nie ma róznicy ? po jakim czasie dostałyscie zwrot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munaj88
Jest to może szybsze, jeżeli rozliczysz się od razu :) wiadomo, czym poźniej ty gorzej :) Co do programu możesz rozliczyć się z http://abc-podatki.pl/program-pit/ to bardzo prosty w obsłudze program, bez żadnych problemów sobie z nim poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozliczam od kilku lat elektronicznie i z tego co pamiętam dwa lata temu czekałam ok miesiąca po elektronicznym rozliczeniu, rok temu wyslalam deklaracje poczta i czekałam ok miesiąca, w tym roku elektronocznie i po 3 dniach dostałam zwrot, nie ma różnicy forma rozliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze zależy czy zdecydowałas się by zwrot Ci przesłali poczta czy żeby doszedł na konto . Ja dwa razy zdecydowałam się na poczte to raz czekałam 1,5 msca , a za drugim razem czekałam już 2,5 .Natomiast jak w zeszłym roku rozliczałam sie z US i korzystałam z programu Pitax , to zwrot dostałam na konto po miesiącu . w sumie nie ma reguły . US ma 3 miesiące czasu na zwrot . A co do programu to bardzo polecam bo bardzo proso wypełnia sie deklaracje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tygodniu dostałam zwrot pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margollla
Ja w tym roku elektronicznie pierwszy raz i zwrot dostałam po ok tygodniu. Chyba więc reguły nie ma. Swój 1 % podatku przekazałam na rzecz Fundacji Spełnionych Marzeń, która pomaga od 15 lat dzieciakom chorym onkologicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wysłałam pit 24 lutego i jeszcze nie mam zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslalam 14 marca, pieniądze na koncie były dokładnie po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stejsza
no to bardzo szybko dostałas . ja jeszcze nie dostałam . również korzystałam z pitax i uwazam ten program za bardzo dobry . Przede wszytskim bardzo prosty ;) co jest ogromną zaletą i fakt ,z e nie trzeba go instalować go na komputerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggtas
Im później złozyło się zeznanie tm później kaska, chociaż moim zdaniem to wcale nie jest reguła... A co do 1 % to przekazujecie??? Ja wpisałam tą wspominaną wyżej Fundację Spełnionych Marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirtaMarta
Ja przekazuje 1% na fundacje mojej przyjaciółki - historia fabianka . przeżył jako jeden z bliżniaków, drugi umarł :( ... Co do progtamu to równiez rozliczałam się z Pitax. Można tam samemu sobie tez poodliczać rózne rzeczy typu ulgi za internet itd . Ja i tak tego nie odliczałam . Musiałabym chyba mieć wszytskie rachunki / faktury na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnjaSchulz
Na temat zwrotu z podatku z Norwegii to niestety ja się nie wypowiem . Musisz mieć chyba kogoś , jakąś panią ksiegową , któa Ci to rozliczy .Co do programu to Pitax rzeczywiście jest bardzo prosty . I co ważne . Nie ma obowiązku przekazania OPP tego 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angrybee
Ja przez pitax rozliczam się co roku, zawsze bez problemu i wszystkie ulgi sobie podliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula K
ogólnie tak .Jest szybciej . Rozliczałam sie już tradycyjnie oraz elektronicznie . Pocztą taki zwrot idzie do nas troche dłużej . A tak to czekamy na pewno ten miesiac krócej , jak nawet nie 1,5 msca krócej. Co do programu to korzystałam z Pitax drugi raz. Zwrot otrzymałam własnie po 1,5 miesiaca od wysłania deklaracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×