Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozpierdzieliłam kase co mam teraz powiedzieć mężowi

Polecane posty

Gość gość

kurde :( mąż pojechał za granicę i zostawił mi kilka tys oszczędności naszych wspólnych. A ja korzystając z okazji że go długo nie będzie zrobiłam sobie kilka maratonów po sklepach, fryzjerach, kosmetyczkach. Do tego kilka niedzielnych wypadów nad wodę, zwyczajne koszty utrzymania siebie i córki i bach w przeciągu dwóch miesięcy poszło 4 tys. Cały czas liczyłam na to, że dostane przelew od byłego pracodawcy za bezzasadne zwolnienie z pracy, kasa jeszcze nie przyszła a mąż niespodziewanie ma przyjechac :( co ja mam mu teraz powiedziec? zaszczeli mnie normalnie. Prosze dziewczyny doraźcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech cię ZASTRZELI :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło sie przepuszcza cudze co nie? no coż... nawarzyłaś to pij:) opcjonalnie możesz pójśc do pracy i zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie cudze? piszę że nasze. oprócz tych kilku tys mamy dużo więcej a mąż sam tego nie zarobił. od dwóch mies nie pracuje. A do pracy idę od września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w czym problem, bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy ci pożyczyć, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz, że wydałaś, bo i tak niedługo dostaniesz zwrot od tego byłego pracodawcy to wyjdzie na zero, by byś ten hajs z pracy i tak wydała na ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery tysiące w dwa miesiące to żadna tragedia, powiedz po prostu ze wydalas na życie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym problem, że mój mąż to niesamowita sknera. Nigdy nie mogłam sobie nic kupić bo miałam chodzić ubrana w to co mam, do fryzjera raz na kilka mies bo komu mam sie podobać, to samo do kosmetyczki. A teraz naprawdę się boję jak sie dowie, że tyle kasy przepuściłam. Jak pracowałam cała moja wypłata szła na rachunki i życie a jego się odkładała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mu powiedz że od teraz tak będzie, on zarabia ty wydajesz a jak się nie podoba niech spada. Nienawidzę skner, a już facet sknera to tragedia, dla mnie gość bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy kasa w małżeństwie jest jednego z małżonków. Kasa zawsze jest wspólna więc od kiedy ma się dług np w stosunku do męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego sie zgodziłas na układ w którym Twoja zarobiona wypłata idzie na rachunki, jedzenie itd a jego sie odkłada?? I co to za tłumaczenie-maz sknera-Ty zarabiasz i tez wydajesz. Żałowanie na sukienkę czy fryzjera skoro Ty przynosisz kasę do domu jest przegięciem. Sama sobie kierat nałożyłas na garb. Skro poszalałas to chyba liczyłas sie z tym ze pieniądze od byłego pracodawcy mogą byc ale nie musza wiec musisz troche grosza miec? Czy juz podzieliłas wirtualne pieniądze? Gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tyś na 2 mies to nie dużo.Czytając to myślałam że z 10 tyś wydałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To qychodzi 2 tys na miesiac zadna tragedia jesli wcEsniej oszczedzalas na wszystkim. Ja z 1500 co miesiac qydaje na aiebie a maz zadowolony ze ma sluczna zadowolona zone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało wydałaś jak na dwa miesiące, czy w tym było jedzenie, opłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak to się skończyło? Co mąż powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 ale że co że niby chwalisz sie ile zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×