Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Direjam

Rozstępy ? Jak wygląda ich początek ?

Polecane posty

Wytłumaczcie mi jak wygląda początek rozstępów...szukałam w internecie ale wyskakują mi zdjęcia już rozległych rozstępów. Zrobiły mi się na brzuchu takie białe plamki ( jedna przy drugiej) i żyłki nad wzgórkiem łonowym. Po za tym zauważyłam kilka takich cieniutkich kreseczek w kolorze fiolet/purpura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się na szczęście nie zrobiły ale u mojej siostry to były właśnie takie purpurowo-różowe kreski. Teraz po paru latach ma takie jasno różowe lub jasne w kolorze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, to sa takie purpurowe paski, z czasem bledna i sa jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ich bardzo mało . w ogóle czy rozstępy są możliwe na samym początku ciąży ( około 5 tydzień ) dodam że jestem bardzo szczupła? i czy wiecie może co oznaczają takie małe białe plamki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamy to nie rozstępy najpierw przeczytaj co to rozstępy-rozerwany naskórek ale oczywiście bez krwi, poprostu się pojawia i nie widać gdzie się pojawi, często jednak czuć pieczenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak są jeszcze różowe to nic się nie zdziała, bo po prostu one już się pojawiły i nie ma zmiłuj, z czasem z bieleją może przy używaniu kremu ciut szybciej ale to bez znaczenia tak naprawdę, bo one zostaną i tak na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×