Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiii888

rozstepy

Polecane posty

Gość Kasiii888

Po ciąży mam bardzo duży problem z rozstępami o i nie wiem jak temu zaradzić . Jakie są wasze sprawdzone sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozostaje poczekać aż zbledną, zniknąć to na pewno nie znikną możesz smarować maścią na blizny ale to są wgłębienia w skórze, więc nic z tym nie zrobisz. z czasem staną się bledsze. zadbaj o nawilżenie skóry, ćwicz, wtedy będą mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A smarowalas sie czyms w czasie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie jakis Alantan + czy cos podobnego, na ladniejsze zabliznienie sie.Ja mam masakryczne rozstepy i pozostalo mi sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapobiegawczo dziala tylko masaz uszczypniecie z zakretasem. Czesciowo pomagaja zabiegi laserem na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaJJ
Ja kupowałam olejek z kawy na ichemia.pl naprawdę jest dobry, bardzo nawilżył mi skore, rozstępy z czasem zaczęły blednąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze rozumiem, rozstępy zrobiły ci się po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz fioletowe czy białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Niestety, trudno poradzić sobie z rozstępami, jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji skóry, ćwiczeniom i diecie można zmniejszyć ich widoczność. Ćwiczenia fizyczne pobudzają produkcję kolagenu, dzięki czemu Twoja skóra będzie bardziej gładka i jędrna, a rozstępy - płytsze i mniej widoczne. Najlepsze efekty można osiągnąć, kiedy rozstępy są jeszcze świeże, czyli mają fioletową barwę. W walce z rozstępami na udach i pośladkach pomagają takie ćwiczenia jak przysiady, wykroki, czy unoszenie nogi leżąc na boku. Po ciąży niezwykle uciążliwe bywają rozstępy na brzuchu i piersiach. W celu ich zmniejszenia polecam Ci takie ćwiczenia jak kręcenie hula hop, robienie brzuszków, pompek, czy tzw. deska. Te klasyczne ćwiczenia potrafią zdziałać cuda, lecz pamiętaj o systematyczności. Zaleca się, aby trening wykonywać co najmniej 3 razy w tygodniu. Dla urozmaicenia, w pozostałe dni można także ćwiczyć na przyrządach aerobowych - np. orbitreku lub rowerze stacjonarnym. Ze swojej strony mogę Ci polecić ofertę orbitreków w sklepie ABCfitness: https://www.abcfitness.pl/fitness-i-silownia-c125/sprzet-fitness-c5/orbitreki-trenazery-c8 Domowy sprzęt fitness jest często wybierany przez młode mamy, które chcą zachować formę, lecz nie mają czasu korzystać z siłowni. Nowoczesne orbitreki posiadają specjalnie wyciszone koło zamachowe, dzięki czemu możesz przeprowadzić trening, nie budząc przy tym maluszka. Dodatkowo, sprzęt jest wyposażony w nowoczesny komputer z wyświetlaczem, który pokazuje dystans, który przebiegliśmy, czas treningu oraz tętno. Ćwiczenia na orbitreku pomagają nie tylko spalić kalorie, ale także wysmuklić sylwetkę. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygodnica
ćwiczenia to fakt działają ale proces długotrwały ;/ maści - nie na wszystkie kobiety działają... wszystko jest kwestią preferencji wg mnie. Jedne Panie mają bardziej, a inne mniej elastyczną skórę. Ja po ciązy bliźniaczej zdecydowałam się na laserowe usuwanie rozstępów - bo chciałam poczuć się znowu kobieco, a bardzo przywiązuję uwage do swojego ciała. Zabieg był bezbolesny a robiłam go w Klinice Beauty Skin - wczesniej siostra leczyła tam żylaki i tez rekomendowała klinikę - to zaufane i sprawdzone miejsce - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JBC legia wisla HEJ
bylam niedawnoooo na bezpltnej kosnultacji w klinice cosmetologica w gdansku i mialam freewolna konsultacje przedzabiegowa na rzostepy tu https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/ no i mialam maximusem kilka zabiegow i powiem ze ze swietne sa!! kurde zem wczesniej ich nie obczailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_d
Ja robiłam zabiegi usuwania rozstępów laserem i efekt jest bardzo fajny. Rozstępy znacznie się spłyciły. Polecam Vici Clinic w Krakowie. Aby osiągnąć najlepszy efekt, trzeba wykonać mniej więcej 3-5 zabiegów. Poczytajcie sobie koniecznie o efektach takich zabiegów. Moim zdaniem warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×