Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja78

rozstepy w drugiej ciąży???Będą nowe???

Polecane posty

Gość alicja78

Dziewczyny w pierwszej ciązy dostałam rozstępów, na biodrach, pupie no ale najgorsze to te na brzuchu, nie przeszkadzają mi bardzo bo szybko wróciłam do dawnej figury, no ale te na brzuchu zwłaszzca latem nie są atrakcyjne, te które maja więcej dzieci, moze powiedzą jak to wygląda przy kolejnych ciążach, dostane ich więcej, pojawią sie nowe????? zaznaczam, ze rozstępy pojawiły się tylko w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ostatnich dniach trzeciej ciazy.Teraz nie mam nowych rozstepow,w drugiej ciazy doszly jakies ,ale w szczatkowej ilosci.Zawsze bylam nieco przy kosci i rozstepy mialam na biodrach juz w wieku 17 lat.Niestety brzuch po ciazy nigdy nie jest juz idealny,nawet u bardzo szczuplych dziewczyn.Mnie to nie przeszkadza,tyle jest wazniejszych rzeczy na swiecie niz plaski i piekny brzuch.Zwlaszcza,ze pomimo wieku,wciaz mam powodzenie u mezczyzn.Nawet u wlasnego meza,jest zazdrosny o mnie jak 14 lat temu.I to jest super.Moze pomimo rozstepow mam jakies inne zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja78
Dziękuje ślicznie za odpowiedź, pewnie, ze rozstepy nie są najwazniejsze, mój mąż mi mówi, ze jestem najseksowniejsza kobieta na świecie, ale ciesze się, ze jes szansa na przejście drugiej ciazy bez większych zmian na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
ja w drugiej ciąży dostałam też kilka , ale nie tak duzo jak w pierwszej......poza tym jestem szczupła i skóra straciła po drugim porodzie całkowita elastycznosć, po pierwszej ciąży nie było tak źle, ale po drugiej...hm...jest gorzej. Też mam rozstepy na brzuchu, a teraz doszła jeszcze pomarszczona skóra na brzuchu, lepiej chyba gdybym zarosła tłuszczem.....jak stoję jest ok , ale jak usiadę robi sie dosłownie wałeczek z tej obwisłej skóry na brzuchu...ale nie martw się mi tez mąż powtarza że nadal jestem najseksowniejsza dla niego i czuję sie kochana. cieszy się że urodziłam mu dwójke zdrowych dzieci i to jest najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny ja
co prawda mialam tylko jedna ciaze, naszczescie zero rozstepow, a co do obwislego brzuszka mam niezawodny sposob. Tesciowa mi poradzila abym ciagle go wciagala , na poczatku to bylo straszne , ale teraz sie przyzwyczailam i mi to kompletnie nie przeszkadza. Super cwiczenie na miesnie brzucha ,mozna cwiczyc caly czas i jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja78
Mąż pragnie dzidziusia a ja tu o rozstępach, a co tam, bedzie co będzie, chce tulic jeszzce raz takie malutkie cudo, dzięki dziewczyny za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki egoista
ten twój mąż, oby żadna takiego nie miała:( Oni tylko partrza zeby potomka zrobić, eh a co z nami kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja78
Mój maż nie ma nic z egoisty, wcale nie zmusza mnie do tego, zebym urodziła, poprostu wiem, ze chce mieć jeszcze jedno dziecko, ale ostatnią decyzje pozostawił mnie, a ty pewnie jestes zazdrosna, ze sa kochające się związki i stąd ta gorycz twojej wypowiedzi. Ja wam zycze dziewczyny abyscie mieli takich wspaniałych facetów jak ja mam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×