Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ruchy dziecka cisza

Polecane posty

Gość gość

Hek dziewczyny, czu to normalne? caly dzien nie czuje ruchow dziecka. Jestem w 20 tyg, codziennie czuje jak mnie kopie, mam lozysko przednie wiec nie sa to mocne kopniaki, ale tak od 18 tyg ja czuje a dzisiaj nic. Martwie sie bo mieszkam w uk a tutaj skan jest tylko robiony 2 razy przez cala ciaze i ten drugi mialam pare dni temu wiec juz nie bede miec nic. Wiec jedyne co to moga mi zrobic beta z krwi jak bede sie upierac . Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglas kupic detektor tetna. No nie wiem jak jest tam u was w UK. Nie jest chyba nikt w stanie tutaj ci powiedziec czy to nic takiego itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jakaś przychodnie z polskim ginekologiem w pobliżu? Ja bym poszła i sprawdziła. A moze połóż sie i polez, dziecko lubi sie uaktywniać wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim najlepszym zakupem w ciąży był detektor tętna. Były do że się nie ruszał a ja po prostu przykladalam detektor i byłam spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie leze caly dzien i nic. odkurzalam, wzelam prysznic, wypilam zimna wode, lody potem goraca herbate na przemian i nic. Tutaj maja gdzies takie dla nich blache problemy wiec nie mam nawet do kogo zwrocic sie o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde no nie wiem co ci doradzic. Moze wyslij kogos do apteki niech ci kupi ten detektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjedz cos słodkiego i połoz sie na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz coś słodkiego. I połóż się na plecach. Mój nie lubiał jak się tak kładłam i kopał. Tylko też nie na długo bo się tak nie powinno leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jak masz lozysko z przodu to tak nie czujesz ruchow takich slabszych a moze rusza sie ale slabiej. Pokombinuj tych sposobow kilka albo naprawde kup ten detektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshee. Możesz w każdej chwili na triage jechać i tam ci sprawdza wszystko i usg zrobią. A potem takie rozpowiadaja ze w uk beznadziejna opieka w ciąży. ....to ty nie wiesz co masz robić? Przeczytaj instrukcje w angielskiej karcie ciąży którą masz w domu....masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna kretynka w uk. Betę w połowie ciąży w anglii chce robić. .na triage zasuwaj. Masz problem bo na 100% nie znasz angielskiego skoro nie wiesz co masz robić. Masz w swojej zielonej książce numery gdzie masz dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kalina
Jako 'ciężarówka' wiem, co przechodzą dziewczyny, które nie czują ruchów malucha... Dlatego uważam, że detektor tętna to najlepsze rozwiązanie. Jak ktoś nie chce kupować, to może wypożyczyć urządzenie na jakiś czas (rentmama.pl), potem to już i tak czuć stale obecność potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×