Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ruchy dziecka

Polecane posty

Gość gość

Hej , w jakim tak najbardziej 'książkowym' czasie zaczyna się czuć ruchy maluszka jestem już w 24tc i jakoś nic nie czuję a brzuszek już spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już powinnaś... Chyba że 1. Masz znaczną nadwagę ( koło 100 kg) 2. Masz łożysko na przedniej ścianie macicy. Jeśli nic z tych rzeczy no to nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
Dziwne, no ale cóż może poprostu taka twoja uroda. Ja pierwsze ruchy czułam w 18tc i to z łożyskiem na przedniej ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam łożysko na przedniej ścianie. Nie mam nadwagi teraz ważę 76kg przy 175cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to dziwne ja czułam ruchy w 17 tygodniu. Takie delikatne łaskotanie. Na twoim miejscu była bym już w kolejce do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasznie dziewczyny. Każda ciąża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieję że maluszek w końcu da o sobie znać:) A mam jeszcze jedno pytanie : Czy każdy taki maluch w brzuszku u mamy musi mieć czkawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Każdy ma czkawke. W ten sposób ćwiczy swoje płucka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3 razy w ciąży.... Zawsze mmialy czkawke.... Czasem oo kilka razy dziennie :-) a z tymi ********* to bym oo prostu zadzwoniła do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może czujesz ruchy tylko nie wiesz, że to właśnie to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja, pierwszy raz w ciąży to od razu panikuje , a może maluszek się normalnie rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 3232
Przede wszystkim spokojnie, w przypadku pierwszej ciąży każda kobieta może w innym momencie odczuwać ruchy dziecka. Fajną sprawą jest tutaj kalendarz ciąży http://emaluszki.pl/kalendarz_ciaza_tydzien_po_tygodniu.html . Sama taki prowadziłam i często mnie sprowadzał na ziemię, kiedy zaczynałam panikować, że dzieje się coś złego. Dużo zdrówka Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czułam ok 18tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaneta
Straszenie straszeniem ale niestety to już trochę za poźno na to, aby nie czuć ruchów.. 24 tydzień.. to już naprawde poważna sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie... Autorko usg nie kosztuje 1000 zł, idź gdzieś prywatnie z dobrym sprzętem i sprawdź czy wszystko ok... To ok 200 zł a będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×