Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ryzzyko

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie i proszę o odpowiedzi, a nie uszczypliwe komentarze. Otóż nigdy nie współżyłam jeszcze. Między mna a chłopakiem dochodzi jedynie do pieszczot. Na przykład leżymy obok siebie, ocieramy się o siebie, nasze miejsca intymne dotykają się, ale zawsze w ubraniach. Jeśli się stykają to przez ubranie, a jeśli on mnie dotyka tam ręką to też przez spodnie.Wiadomo jesteśmy podnieceni. Zdarza się, że naprzykład ja go dotykam ręką po nagim członku, ale ja pozostaje cały czas w ubraniach. Czy w takich okolicznościach, bez współżycia istnieje jakikolwiek ryzyko ciąży? Prosze o odpowiedź, bo za bardzo dobieram sobie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli.w.tobie nie skonczy nie.ma ryzyka zajscia w, ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo nigdy nie ma bezpośredniego kontakty narządów, członek też nigdy nie był wprowadzony. Jeśli ja go dotykałam, to jego członek był wilgotny, ale ja dotykałam ręką, którą potem bezpośrednio nie dotykałam w miejscach intymnych, chyba, ze gdzies przez przypadek spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się plemniki na powietrzu giną, wbrew pozorom to nie jest takie proste zajść w ciążę. Para, która stara się o dziecko, współżyjąc w najbardziej płodnym okresie, z wytryskiem w drogach rodnych kobiety gdzie nasienie dostaje się w okolice szyjki macicy ma tylko 30% szans na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to do czego dochodzi miedzy mną a moim chłopakiem nie niesie ryzyka? Nie ma mowy o współżyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×