Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dobromira

Sa tu mamy 3 latkow ktore daja mm?

Polecane posty

Gość gość Dobromira

Mam takie pytanie Czy rano dajecie butle ile ml i kiedy dajecie drugie sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale mm dla tak dużego dziecka to jakaś pomyłka. Jak już musi pić mleko to podaj mu normalne krowie - ja daję córce (3,5) do śniadania bo lubi, dostaje kubek mleka i do tego np. kanapkę z grahamki z masłem i domowym dżemem albo miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio mm dla 3 latka? Prowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko z tą butlą podkreśliłaś że o prowokację ci chodzi :). Provo nie provo , fakt jest jeden że dzieci w tym wieku butli nie dostają a już tym bardziej mm :D. Masz jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelka dla 3latka????? Przecież takie dziecko juz dawno powinno pic z kubka. Nie wyobrazam sobie mojej 3latki z butelka w buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja trzylatka potrafi już duszkiem pić z kubka a butelki już nie pamięta, co do mleka modyfikowanego to chyba żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dostaja.. Jak lubia i jak matka zamiast na kosmetyki czy papierosy wyda te 65 zl na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 2,5 latka jeszcze pije mm, ale tylko wieczorem, przed spaniem. Mm jest do 3 roku życia, moja lubi, wiec dlaczego nie. Kilku pediatrów, z którymi się konsultowałam (prywatnie) twierdzi że to nic złego. Moja córka ****ardzo dużo, nabial, mięso, owoce , warzywa, wiec myślę że butelka mm 200 ml wieczorem w niczym jej nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dobromira
Ale moj syn pije ze szklanki i kubka. Mleko zas z butli bo tak mu wygodniej lezec sobie w lozku. Co w tym dziwnego? Nie jest uposledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio??? Wpychacie tak dużym dzieciakom ten modyfikowany syf??? Zamiast normalnego mleka??? Ludzie, gdzie ja żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam alergika pije hydrolizat rano ale ma 2 lata i myśle ze czas powoli odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to ja już wolę kupić dobre kosmetyki niż sztuczny proszek dziecku ;). Nie ma się czym chwalić wydając 70 zł miesięcznie na mleko modyfikowane , mądrzej wydać te pieniądze ma organiczne zdrowe jedzenie w tym takie mleko krowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośnn
oczywiście że daje niespełna 3 latce mleko modyfikowane- enfamill. Oczywiście nie z butelki. Koszt niewielki okolo 200 zl miesięcznie, wiec po co truć dziecko mlekiem zwykłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn nigdy nie polubił smaku mm i dobrze, obecnie ma niespełna trzy latka i kupujemy mu mleko ekologiczne na eko sferze . Mój lekarz jest w takim razie niecodzienny bo zaleca podawanie mm tylko do max 18 miesiąca życia jak już ktoś musi podawać bo to jednak proszek , dla żołądka nic zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dobromira
Nie szkoda mi kaski bo za pewne wiekszosc powie ze to jest drogie. Mi zalezy zeby dziecko bylo dozywione i jak brakuje wit bo nie zawsze zje owoc czy warzywo, zeby nie mialo niedoboru witamin. Na codzień nie jada jogurtow czy serow. Nie lubi wiec mm. Krowie nie ma kwasow omega i wit. A wapnia tez nie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moje dziecko pilo mm do 4 lat. I mleko to jest o wiele zdrowsze niz krowie , ktore obciaza nerki. Pilo w kubku nie w butelce gdy mial ok 3.lat i 10 msc zaczelam stopniowo przechodzi juz na krowie. Na poczotkach mieszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:34 To nie jest kwestia pieniedzy. Policz sobie karton mleka krowiego powiedzmy po 3 zł razy 30 dni i ile wychodzi? 90 zł więc więcej niż za mm. U mnie idzie poltora kartona dziennie, bo dzieci rano piją po kubku kakao, wieczorem też, często jedza budyn itp I ja nie daje 3 latce mm w BUTELCE nie ze wzgledow ekonomicznych. Takie długie picie z butelki powoduje wady zgryzu po prostu. Zrozumiem jeszcze to mm dla 3 latka ale w kubku, a nie w butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 2,5 roku ale pije normalnie krowie mleko. Nie wydałabym ani złotówki na mm i to naprawdę nie ze skąpstwa, są inne sensowniejsze powody które jak czytam dla niektórych są wymysłem i absurdem. Każdy robi jak uważa. Są dostawcy ekologicznych mlek krowich (tak jak ktoś tu pisze) więc nie ma co jako arumentu podawać zwykłego mleka sklepowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj 3,5 latek tez dostaje mm na śniadanie z platkami i nie widzę w tym nic zlego. Sama krowiego nie pije bo mam nietolerancje laktozy. W mm są przecież tez witaminy, których w krowim mleku nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobromira jak wolisz zamiast naturalnych witamin i kwasow omega dawać sztuczne to Twoja sprawa. Ja wole dać dziecku owoce, warzywa, ryby bogate w kwasy. Myślisz, ze podajac mm 3latkowi uzupelnisz braki witamin? I moje dziecko też niechetnie jadło jogurty czy sery ale znalezlismy sposób, metoda prob i bledow zeby polubialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dobromira
Obecnie podaje rano i wiec z orem Bebilon 4 i tam pisze ze dla dzieci powyzej 2 roku zycia. Nie ma napisane ze 3 latek ma nie pic bo sie otruje Moje dziecko nie choruje. Tyle co dwa razy mial przeziebienie. Jest wysoki ma 108 cm i nie jest gruby. Zeby ma ladne zdrowe. Skoro niemowlę pije to czemu starsze dziecko ma sie otruc? Znowu teorie pseudouczonych matek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już chwalimy się ile wydajemy na dziecko (wydać za mało w wstyd prawda? ) ;) to powiem że naprawdę drożej mnie wychodzi zainwestowanie w bardzo dobrej jakości żywność (dużo kupujemy w sklepach z organiczną żywnością przez Internet , niemieckie produkty) i jak pomyślę że ile wynosi miesięczny koszt najdroższego mm to to jest pestka dla mnie . Nawet najdroższe mm nie będzie w 10 procentach tak dobre jak proste organiczne jedzenie . Mój syn ma 20 miesięcy i pije krowie mleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boshe...pojmijcie ze mleko krowie nie jest wcale zdrowe i nie ma sie co szczycić ze podajecie je dzieciom jeszcze z kartonu..uht a jakże...i wy tu o dobru dziecka wypisujecie! Dla alergika lepszy hydrolizat niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dobromira
Aaaa mój maluch je ryby 2-3 razy w tyg bo bardzo lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobromira moje dzieci też nie choruja mimo, ze mm piły tylko do roku. Ale maja diete bogata we wszystkie skladniki, a nie sztuczne witaminy dodawane do mm. Więc i Twoja teoria się nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dobromira
Ojjeje tez mam ogrodek i sama sieje marchew seler ogorki i inne warzywa. Mam ekologiczne ale co z tego jak dziecko nie lubi. Chyba ze w zupie. Moze jak podrosnie to bedzie lepiej jadlo. Do niedawno bardzo jadl jablka i banany. Ale cos mu sie stalo i juz nie chce. Na sile mu nie wepcham wiec daje przecierowe soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 3 letni wtedy syn dostawał mm do 3,5 roku, poszedł do przedszkola odstawiliśmy butelke, a mleko laliśmy do kubka, przeszedł na kubek od razu bez ceregieli, ale butle pił o 5 rano, wiec potem normalne śniadanie i inne dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaminy są dziecku potrzebne w niewielkich ilościach bo organizm ludzki potrzebuje ich w takich ilościach by utrzymać równowagę. Zdrowie dziecko uwarunkowane jest wielona czynnikami, mleko tu akurat nie ma żadnego wpływu. Dziecku wystarczy ******* świeżym powietrzu, zdrowa zbilansowana dieta (warzywa, owoce, produkty zbożowe, naturalny nieprzetworzony nabiał (mm takim nie jest) , ryby, mięso. Jeżeli trzylatek w ciągu tygodnia zje odpowiednią ilość każego produktu z piramidy (nawet po trochę z każdego) to jest prawidłowo odżywiane. Mleko modyfikowane zawiera zbędne tłuszcze trans (przetworzony najtańszy olej palmowy) , cukry i niepotrzebne syntetyczne witaminy . Wydawać ok 100 zł na coć co nie niesie pożytku dla zdrowia a wręcz przeciwnie? Gdzie tu odpowiedzialność i logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dobromira
Tych witamin nie jest az tyle w tym mm zeby przewitaminizowac dziecko. Raz wypije 270 ml a innym tylko 120 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×