Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

salfazin czy profertil dla mexczyzny

Polecane posty

Gość gość

Co wybrać dla męża, żeby wspomóc nasze starania? Wydaje mi się, że profertil ma lepszy skład. Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykły cynk plus kwas foliowy i witamina c wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup androvit ale na allegro bo w aptekach droższe mój facet ma lepsze wyniki po nim niż po salfazin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie fertimen - najlepszy stosunek jakości do ceny i najlepszy skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Mój mąż był ostatnio u lekarza i ten zapisał mu Proferti. Lek nie należy do tanich ale lekarz zapewniał nas że jeśli nie przerwiemy kuracji to wyniki znacznie się poprawią. Podobno to jeden z najlepszych leków dla mężczyzn pomagający walczyć z bezpłodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Z tego co wiem to skuteczniejszy bedzie Profertil. Czytałam, ze to jeden ze skuteczniejszych suplementów, które pomagają, walczyć z niepłodnością. Wydaje mi się że warto go zakupić skoro moze pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhjooooooooo
Mój bierze FertilMan. Również polecany przez lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Proferti. W internecie jest bardzo dużo pozytywnych opinii na jego temat a to musi coś znaczyć. Mój mąż w poniedziałek jedzie na badania i pewnie też będzie musiał przyjmować ten lek. Mam nadzieję, że Nam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż lykal równocześnie androvit i salfazin. Po trzech miesiącach parametry nasienia poprawily się 3 krotnie. Dziś jestem w 7 miesiącu ciąży. Inseminacje nie pomagaly bo nasienie bylo słabe. Potem udalo się naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka74
Ja słyszałam dużo dobrego o Profertilu. O tym drugim leku wcale nie słyszałam, Na Twoim miejscu udałabym się z mężem do lekarza i zapytała go co macie robić, jakie leki stosować i jakie badania wykonać. Zauważyłam, że z roku na rok coraz więcej mężczyzn ma kłopoty z niepłodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można lykac salfazin i Fertilman jednocześnie po 1 tabletce? Mój zazywa teraz salfazin i kwas foliowy Ale morfologia tylko 1% a słyszałam, że Fertilman jest dobry. Tylko czy można to wszystko razem brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też morfologia 1% . 3 msce lykania salfazin + kwas foliowy. Dodatkowo orzechy brazylijskie i pestki dyni. Dziś odebraliśmy wyniki badania. Poprawy nie ma żadnej. Fertilman też już brał. Nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu zamówiłam Profertil na stronie www.aptekawsieci.pl gdzie takie suplementy mimo wszystko są tańsze. Po raz kolejny staramy się o dziecko, zobaczymy z jakim skutkiem tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×