Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama ubiera się ekskluzywnie, a dzieci w łachmany. Co o tym myślicie?

Polecane posty

Gość gość

Nasza sąsiadka dentystka a więc biedna nie jest ubiera się u projektantów serio same markowe buty, okulary, płaszcze, ciuchy, torebki, okulary no luksus chodzący a swoje dwuletnie bliźniaki ubiera w ciuchy z lidla i pepco :/ bo jak twierdzi po co ma kupować bluzeczkę na 2 miesiące za 30-40zł bo dzieci ak rosną jak może w pepco za 10zł bo i tak to potem wyrzuca do kontenera. Jej mąż lekarz ortopeda też zarabia krocie, chatę wybudowali najładniejszą na osiedlu taką w nowoczesnym stylu, trzy auta w garażu, dwa razy w tygodniu gosposia w domu a na dzieciach żulą :o dla mnie to żałosne. Mogli sobie chomiki kupić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś to koniecznie do opieki społecznej i daj znać jak wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głodne te dzieci chodzą? brudne? bite są? NIE?? To wypier/dalaj z cudzego życia debilu! Dziecko ma być bezpieczne, kochane, otoczone opieką, najedzone, czyste (zarówno ciało jak i ubranie) i ma mieć przyzwoite warunki mieszkaniowe choćby miało nosić ciuchy z lumpeksu to nie jest ważne gdy te powyższe warunki są spełnione, bo jakie to ma znaczenie w tym momencie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ma rację, tez tak robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego podkreślasz, że to lekarze i po co opisujesz ich dorobek materialny? Co kotarianko? żal doopsko ściska? Mnie to się chce śmiać z tych wszystkich wieśniar, które cisną się po komunalnych kawalerkach albo za kotarkami u teściów, zero kasy i pracy też brak, łachy najtańsze z targowiska, włosy farbowane przez kumpelę w zlewie ale dla dziecka wyżyłowana wyprawka z górnej półki łącznie z wózkiem za 5000zł, a że na śniadanie baltonowski z delmą i pasztetową to nie ważne, tego ludzie nie widzą przecież no ale wózek już owszem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow ciuchy z lidla - już dzwonię na policję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest rozsądna. Zresztą kto normalny zwraca uwagę na to jak dzieci są ubrane, kiedy są czyste i schludne. Małemu dziecku też chyba obojętne czy to lidl, pepco czy versace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie prujecie nad durną prowokacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez ubieram dzieci w ciuchy uzywane i z lidla. Buty kupuje nowe. Nie widze sensu w wydzwanie kasy na ciuchy ktore sa na 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehehe sama tak robie , dzieciaki w sieciowkach ubieram a siebie juz nie , moj syn rosnie jak szalony , wszystko jest na 2-3 miesiace wiec ubieram go w H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markowe i drozsze ciuchy są nie tylko ładniejsze, ale wygodniejsze, Kiedys kupowalam tansze buty na zime i musialam kupic 3 pary w sezonie. W jednych odkleiła się podeszwa, w drugich marzły nogi a ttrzecie przemakał. Więc naprawdę lepiej kupic dziecku butynp z ecco za trzysta złotych. Podobnie z kurtkami.Te droższe są lekkkie i termoaktywne.NiDziecko w takiej kurtce nie zmarznie, nie zmoknie,nie przegrzeje się. Nie jestem dentystką i forsa mi z doopy nie kapie, ale markowe rzeczy dla dzieci kupuje, bo są lepsze, wygodniejsze, bardziej funnkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mowa jest o ciuchach a nie kurtkach i butach , ja tez kupuje buty ecco z goretexu i dobre kombinezony ale koszulka spodnie , po co wydawac jak za 2 miesiace za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po vo buty za 300 zl na jeden sezon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty z ecco tyle kosztują.Ale czasami starczą na dwa sezony. A pozniej sprzedaje a allegro za okolo stowe, bo buty z ecco ciągle wyglądają jak nowe pomimo używania. A te tansze nawet na sezon nie starczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest 300 zl, juz nie przesadzajcie, jeden wypad du marketu po zarcie i 300 peka lekka reka , pojdziesz do restauracji z mezem czy przyjaciolka i 300 nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja, wszystko drogie. Pare rzeczy do koszyka w markecie i juz kilka stow do placenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale mówimy nie o butach tylko o ciuchach. No i wybacz ale ja nie zauważyłam różnicy między bluzką z długim rękawem dla chłopca z coccodrillo za 60zł i z pepco za 9.90zł. Po trzech miesiącach obie powędrowały do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ciuchy z lidla są niemal plastikowe, nikt nie wie z czego naprawdę zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jesteś biedna boś głupia. Dzieci szybko niszczą ubrania, szybko też z nich wyrastają. Nie opłaca się kupować markowych ciuchów, szkoda na to pieniędzy. Inaczej jest wśród dorosłych, dobre, markowe ubrania w różnym zestawieniu można nosić latami, dobrze dobrane zawsze są modne. Dobrze dobrany ciuch to" inwestycja" na lata. Bogaci kalkulują i dobrze na tym wychodzą, biedniejsi wydają krocie na ubiory dziecięce, które dziecko założy tylko 2-3 razy i wyrosnie z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jeszcze dzieci ale też bym nie wydawała zbyt dużo na ubranka dla takiego malucha. Przede wszystkim wolałabym zainwestować w buciki, porządną kurteczkę a spodenki czy bluzka mają być przede wszystkim wygodne, nie krępować i żeby nie było ich szkoda, jak dziecko zniszczy. Widzę w swoim otoczeniu, że większość tak robi i to się sprawdza. Byle ubrania nie były plastikowe :/ Nie znoszę ubrań z dużą zawartością poliestru i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam na myśli, że mają nie krępować ruchów oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale przecież ciuchy z lidla są niemal plastikowe, nikt nie wie z czego naprawdę zrobione. xxx Co ty chrzanisz? Jak nie wiadomo z czego zrobione? Jakie plastikowe? Normalne bawełniane koszulki, śpiochy, body a ty tworzysz grozę jak z horroru. W H&M albo w Zarze to niby co? ciuchy z niebios? lepsze? Z lepszego Pakistanu i z lepszych Chin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sądzę, że ona jest bardzo rozsądna :) po co kupować dzieciom drogie ubranka skoro zaraz z nich wyrosną, albo zniszczą? Poza tym nie patrzy się na metkę, tylko na skład - a często właśnie tanie ubrania są bawełniane, a taka Zara czy inny H%M - 100% poliester. Nie widzę sensu kupowania droch ubrań małym dzieciom. Co innego ona sama - już nie rośnie, więc może ubrania te same nosić kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś biedna i źle ci z tym dlatego leczysz swoje kompleksy strojąc dzieci w drogie fatałaszki Śmiać mi się chce z takich mamusiek i właśnie te bieduski bawią się w stylówy dla dzieci żeby sobie dodać :D Ta lekarka ubiera dzieci w takie same Chiny w 'pepco' jak ty w 'zara' no ale ona zakompleksiona nie jest i nie musi z dzieci pokazówy robić i jest jeszcze jeden aspekt, bo ona mimo, że ma kasę to nie rozpuszcza dzieci i nie uczy ich, że metki są najważniejsze. Dziecko to ma być dziecko, a nie mały snob! Tym się od siebie różnicie. Ona ma klasę, a ty nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, wiele ludzi robi rzeczy na pokaz. Najważniejsza jest metka. A o dzieciach się zapomina. Tu jest takin sklep http://tkaninydzieciece.com.pl - można dziecko tanio i modnie ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty, kurtki i kombinezony kupuwalam zawsze dobrej jakosci, reszta byla mi obojetna, wazne, ze dziecko bylo czyste i zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest wprost przeciwnie ,dla dziecka wszystko drogie i nowe a sama chodzę w starych albo w lumpie kupie ew. na przecenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądrą kobietą jest Twoja sąsiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×