Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Schudnac po ciazy

Polecane posty

Gość gość

Przytylam w ciazy 18 kg. Oczywiscie rodzina mi to z przyjemnoscia wytykala jaka jestem gruba i ze musze sie wziac za siebie. Ja bylam strasznie tym zdolowana bo mialam nowe zadanie - dzidziusia a nie odchudzanie. Teraz dziecko ma dwa latka. Trzy miesiace temu bylam u dietetyka, przeszlam na diete i juz schudlam 10kg. Bez problemu i bez stresu. Dzieczyny nie wpadajcie w kompleksy kiedy urodzicie dziecko. Skupcie sie najpierw na byciu mama i na radosci z tego. Jak przyjdzie czas i maciezynstwo nie bedzie juz takie wymagajace to schudniecie. Nie potrafie zrozumiec tej presji na kobietach zeby cudnie wygladac po porodzie. Niektore kobiety maja taka nature ze tak wygladaja i tylko im pozazdroscic ale na wiekszoci ciaza pozostawia slady i trzeba po prostu sie nimi nie przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle zauwazyłam, ze teraz panuje jakaś taka dziwna presja, żeby jak najmniej przytyć w ciąży i jak najszybciej zrzucić kilogramy po porodzie. Laski licytuja sie, ile która przytyła w którym tygodnia i ile schudła po. dramat. Nie popieram tego , żeby się zapuścić i wygladać jak baleron, chociaż czasem rzeczywiście organizm po ciąży tak się przestawia, zachodzą zmiany hormonalne i nie tylko, że cięzko jest schudnąć...Ale badźmy rozsądni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyjemy w świecie gdzie jest kult szczupłego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie miec szczuple cialo ale przeciez nie mozna dac sie zwariowac. Niektorzy tyja mocno w ciazy bo taka ich natura i koniec. Chodzi o to zeby spokojnie do tego podejsc i przestac komentowac jak ktos przytyl jak ktos nie przytyl ile i kiedy itd. Nowe mamy maja duzo na glowie i diety, cwiczenia nie kazdy chce i ma czas to robic. Przyjdzie na to czas odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei byłam szczupła po urodzeniu dwójki dzieci, tyć zaczełam jak młodsze miało 3 lata. nie wiem, dlaczego, nie zmieniłam trybu życia czy odżywiania. I też bolą mnie komentarze rodzinki: "o , przytyło ci się, nabrałaś kobiecych kształtów, a ćwiczysz coś czy nic"? Jakby ludzie nie mogli zrozumieć, ze po ciążach i po 30ce metabolizm się zmienia i cięzko jest schudnać:( Mam być wiecznie szczupła i piękna, a tak się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam w pracy koleżankę co przed ciążą była szczupłą laską a po ciąży zostało jej 20 kg. Ona nie przejmowała się tym. W pracy dużo jadła, bez przerwy jakieś posiadacze słodycze. Tak więc jej otyłość wynikała z braku zachamowań a nie z ciąży. Często mam wrażenie, że kobiety jak dowiadują się ze ca w ciąży to jest to dla nich równoznaczne z pozwoleniem na obrzarstwo. W niektórych przypadkach to pewnie geny czy coś takiego. Problemem są czasy w jakich żyjemy - bez przerwy jedzenie na wyciągnięcie ręki, automaty z przekąskami, bary, jedzenie na wynos. Dlatego ciężko schudnąć. Ja polecam dietę 2xME. Chudnie się na tym wolno, przynajmniej ja, ale mi bardzo odpowiada, bo co drugi dzień mogę pozwolić sobie na coś słodkiego :-) Ja się też odchudzam dla dzieci, bo chce być przy nich sprawna, razem się bawić, biegać, wygłupiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam ze po porodzie najwazniejsze jest zeby pobyć z dzieckiem! Na tym matka powinna się skupić, a nie na tym że ulubione dżinsy się nie zapinają :P ja tez sporo przytyłam podczas ciązy, potem po prostu mniej jadłam słodyczy, fast foodów, potem zaczęłam tez trochę ćwiczyć, na YT jest trochę trenerów, np. fajna jest kultowa Chodakowska czy Angelika Pioro, ktora ma cwiczenia dostsowane do kobiet z dzieckiem:) http://szczepimy.com.pl/aktywna-mama-przede-wszystkim-szczesliwa-mama-poznajcie-angelike-pioro/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze jest takie straszne cisnienie z zewnatrz. Nie kazdy potrafi sie tym nie przejmowac. Ja przytylam 28 kg, mialam bardzo trudna ciaze praktycznie przelezalam ja w szpitalu. Dziecko po urodzeniu bylo przez trzy miesiace bardzo chore ale i tak ludzie znajac moje problemy potrafili skomentowac moja wage. Schudlam dopiero po 4 latach kiedy bylam na to gotowa. Kiedy z drobnej kobiety przeistaczamy sie w wielkie babsko to przeciez to same widzimy i nie potrzebujemy zeby ktos to nam mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zauwazylam to cisnienie i pęd di szczupłości. Ja coprawda przytyłam w ciazy tylko 8 kilo i zrzuciłam to bardzo szybko ale nigdy nie komentuje tego, ze kobiety przytyja wiecej i ciezko im zrzucić. Maja po prostu inne cele i ich waga nie spedza im snu z powiek. I zdecydowanie lepiej jest schudnac na spokojnie, bez presji, dla samej siebie, a nie tylko dlatego ze ktos rzuca chamskie wrecz uwagi. Wiec kobiety nie przejmujcie sie, róbcie tak żebyście wy, a nie otoczenie, byly zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu niektóre kobiety lubią być szczupłe i nie chcą czekać 2 lat na powrót do zgrabnej sylwetki. Umiarkowana dieta, spacery i sport nie wykluczają cieszenia się z macierzyństwa, doskonale można to połączyć. Jednym pociążowe kg nie przeszkadzają, innym tak, najlepiej gdy każdy postępuje zgodnie z własnymi przekonaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tu autorka tego postu, ciesze sie ze sa takie pozytywne odpowiedzi, dziewczyny pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy takie czasy, a nie inne. Każdy chce wyglądać pięknie i czuć się dobrze we własnym ciele, to chyba normalne ? Fit mamy są fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fit mamy sa fajne, grube mamy sa fajne, kazde mamy sa fajne, bo mamy generalnie sa fajne - po co wiec sprawiac zeby czuly sie zle. Niech sie czuja fajne jakkolwiek wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:30 - serio? znasz takie osoby osobiscie? nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dziewczyny cwiczyc z małym obciazeniem, hantle 1,5kg wzwyż. od tego nie bedziecie kulturtskami a cialo sie ujedrni i szybciej schudniecie niz po spacerach czy rowerku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast hantli można butelki z wodą, tylko muszą być wygodne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starbecx
ciagla nagonka na odchudzanie kobiet po ciazy to jest jakas masakra. CHCESZ I MOZESZ to schudniesz..... nic na sile. na chcialam, zaczelam sie ruszac troche, zero slodkiego do tego tabsy iqgreen z zielona kawa i tak rozbujalam metabolizm ze zrzucilam jeszcze kilogramy z nawiazka.. ale nie kazda musi byc szczupla z nas. za to wszystkie jestesmy piekne:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w drugiej ciąży przybralam 12 kg. Jestem 8 miesięcy po porodzie i dalej cholerne 5 kg mi zostało;( ;( Mi też mówią że przytyłam :( Źle się czuję, źle wyglądam. Mam 34 lata i rzeczywiście gorzej się chudnie. Czasu żeby iść na fitness ZERO. W dodatku mam doła bo mnie szwagierka przed moim mężem obgadała (słyszałam przypadkiem) że tak i tak wyglądam :( A sama dużo tęższa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewczykowa
straszne cisnienie maja wszyscy na ta diete po ciazy, chcialam to zrzucilam bo sie zle ze soba czulam, wystarczylo ciwczyc troche i brac tabletki wspomagajace odchudzanie piperine i wszystko sam wracalo do normy.. a gadania jakis szwagierek tez nie znosze, chociaz mnie to ominelo to wiem jak gadali na moja siostre bo musiala w ciazy lezec i przytyla 20kg.. suchej nitki na niej nie zostawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polisia201
No wiesz każdy chciałby wyglądać tak jak przed ciążą. Ja również dlatego zaczęłam jeść o regularnych godzinach, przyjmować suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i wychodzić na dłuższe spacerki z maleństwem i już od pierwszego tygodnia widziałam zmiany -2kg tygodniowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolcia891
Powiem Wam,że ja zazdrościłam swojej siostrze figury sprzed i po ciąży;) ona zupełnie nie przytyła ;) była chudziutka strasznie a Ja gruba jak belka;/ czasami to aż ze mnie się śmiała no ale wzięłam się w końcu za siebie i zrzuciłam te kilogramy ale gdyby nie African Mango http://szczupla-kobieta.pl nie uzyskałabym tego efektu;) i teraz to siostra nie może wyjść z podziwu,że z takiej wagi uzyskałam taki efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbra87
W ciąży przytyłam 20 kilogramów i ta waga utrzymywała się też po porodzie. W końcu zdecydowałam się na naturalny suplement diety Piperinox i po 4 miesiącach stosowania wróciłam do poprzedniej wagi, polecam http://nplink.net/JJvdj0WA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosc zmieniania pieluch :D buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC MONIK
Kilogramy same się nie zrzucą, potrzeba ćwiczyć i przyjmować suplementy przyśpieszające przemianę materii. Ja stosowałam produkt naturalny, z jagodami Acai i bardzo go polecam, - https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/. W miesiąc byłam w stanie zrzucić ok 2 kilogramów, czyli w sam raz. PO paru miesiącach wróciłam do dawnej figury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×