Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wandzia 60 kg

schudnąć przed ciążą ???????

Polecane posty

Gość wandzia 60 kg

witam drogie panie czy któraś z was próbowała odchudzać się ( schudła ;-) ) przed zajściem w ciąże ???? ja mam 166 cm wzrostu i ważę 60 kg niby nie duuzo otyła nie ejstem ale cała ta masa tłuszczowa zbiera mi sie w okolicach bioder, brzucha i w obecnej chwili wyglądam jakbym była w 4 m-cu ciaży. planujemy dziecko, ale mam juz dosc tych ciagłych pytań kiedy rodzę. jest mi przykro . chciałabym schudnąć max 5 kg . zeby w 4 m-cu wygladac na czwarty a nie na ósmy jakby to było pewnie w obecnej chwili, jakiej diety spróbować ? no i jeszcze jedno pytanie najwaznijsze czy mimo odchudznaia przed ciąza w momencie zjascia szybko utyłyście spowrotem czy był to proces stabilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej jest schudnac
to ci powie kazdy lekarz , szczegolnie dla twojego ( jak i dziecka ) zdrowia Zrzucenie kg przed ciaza jest nawet wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia 60 kg
a pierwsza rozmówczyni to po co na taki topik wchodzi w ogóle ,co ja to interesuje . ja poszukuje osób z podobnym problemem. Trzeba było zostać lekarzem med. skoro tak świetnie idzie ci łacina hehe a sioooo stąd babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam niechcący ok 12kg, nie iem jak, ale jak tylko schudłam to zaszłam- wcześniej nie mogłam zajść, miałam problem z regularnością cykli( ważyłam 75kg, zeszłam na chyba 64-nie jestem pewna bo ważyłam się już będąc w ciąży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyłam 15 kg w ciąży, ponoć prawidłowo. teraz znów mam problemy z okresem i znów ważę 75 kg, czekam na stabilizację. i spokojnie nie będziesz wyglądać jak w 8 mieś, panie trochę okrąglejsze wcale nie maja wielkich brzuchów. na brzuch nie ma zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia 60 kg
no własnie ja kiedys przy wadze 53 kg miałam zawsze regularny cykl a potem przytyłam i w jednym roku wypadło tak ze miałam okres tylko 4 razy, i od tamtej pory mam cykle od 26 dni do 33 . przed ślubem schudłam do 54 kg i wtedy odrazu zaszłam po pierwszym cyklu w ciaze która niestety stracilam. teraz chyba zabijajac swe smutki znów doszłam do wagi 60 kg - 61, 5 kg i staramy sie 3 cykl i nic . czuje sie ociężała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia 60 kg
i teraz najlepsze od 1, 5 tyg zaczelam stosowac diete , nie jem ziemniaków, chleba, słodyczy , fast foodów za to wcinam duuzo owoców, sałatek, mięsa chudego, ryb , soki woda itp.. do tego skacze na skakance i robie brzuszki i co wchodze na wage a ważę o 1, 5 kg wiecej juz nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia 60 kg
czy myślicie , że winne mogą byc hormony ? zmieniła mi sie tez miesiączka tj. obfitość zawsz miałąm 5 dni z czego 3 dni mocne i 2 dni słabsze krwawienie a teraz od ok. 4 cykli mam 2 dni intensywnie , potem 3 dzien nic , 4 dzien ploeci kilka kropli ( wystarczy wkładka ) 5 dzien nic lub czasami plamienie jakby ze sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melivia
ja schudłam na proteinowej robiłam to bardziej dla siebie niż dla ciąży, schudłam 8 kg w 2 miesiące, a potem dwie kreseczki hurra i po ciąży chyba też dieta bo troszkę się poturlałam do przodu hahahah,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze waga się podniosła przy ćwiczeniach to normalne bo mięśnie zaczynaja "odżywać" i przez to waga rosnie... tym nie radzę się przejmować bo najpierw na początku waga trochę rośnie a potem już spada... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×