Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcelina92

Seks bez zapezpieczenia, dwa dni przed miesiączka, a w efekcie brak miesiączki

Polecane posty

Gość Marcelina92

Witam. Na dwa dni przed miesiączka (mam je regularnie) wyjechaliśmy z partnerem na weekend, spędzić miło czas i sie soba nacieszyć. Kochaliśmy sie bez zabezpieczenia, dwukrotnie finał naszych zbliżeń zakończył sie "we mnie". Dzis mija tydzien, gdy miesiączka sie spóźnia. Czy któraś z Pan zaszła w ten sposób w ciąże i czy jest to w ogole możliwe? Czytałam juz kilka artykułów na ten temat, jednak postanowiłam zrobic własny. Dodam,ze nie czuje sie w ogole jakbym miała miec miesiączkę. Miałam w ostatnim czasie pare stresujących sytuacji, ale nie mam pojęcia czy moze miec to jakis wpływ czy moze po prostu powstaje we mnie nowe zycie :) jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubzdurałaś sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze test zrob? co my Ci mozemy powiedziec, kazdy stosunek niesie mozliwosc poczęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak możliwe że zaszłaś w ciążę. cykl mógł się rozregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak zaszłam w ciążę :) 2 dni przed planowanym okresem :) pomijam fakt, ze z mężem zaczelismy starania i nawet mu powiedzialam "ale wiesz, że z tego nic nie bedzie"- wredna jestem :D a on mi, ze zobaczymy :D po 3 tygodniach braku miesiaczki poszłam do ginekologa z płaczem, ze zanikł mi okres :D (a z 5 testow w miedzy czasie zrobilam, wszystkie negatywne) zrobil mi usg, stwierdzil, ze mam policystyczne jajniki:/ ze na ciązę to dluuuuga droga przede mna, przepisał mi leki na wywolanie okresu...i kolejne po okresie zeby używotnic jajniki...minelo 10 dni i nic...wiec wrocilam do niego i...na usg okazalo sie ze jestem w ciązy :D az moj gin powiedzial aleluja :D podobno wygralam 6 w totka..teraz maly ma 10mc :) i faktycznie mam policystyczne jajniki...ja doswiadczylam cudu :) nie strasze, tylko przekazuje, ze rózne rzeczy moga sie wydarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Gratuluje cudu:) ja niestety dostałam dzis rano miesiączki. Szczerze powiedziawszy poczułam rozczarowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie przyjmuje gości w ci/pie to jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dziś dostałam okres, a staraliśmy się w dzień owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz powiedzieć, że to dwa dni przed miesiączką, skoro jej nie dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wyjechałaś na weekend ? Ja kiedyś wyjechałam do zakopanego na niecały miesiąc i okres wcale sie nie pojawił w tamtym miesiącu, dopiero jak wróciłam to pojawił sie w miesiącu następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz poznać co to prawdziwy seks? Zimna suka i gorąca kochanka, przyjaciółka. Zadzwoń do mnie skarbie, jeśli Ci się podobam i mnie zerżnij, tak po prostu.Czekam na Ciebie na http://sextelefon.org.pl/ jestem Kinga, tczecia od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od klasycznego zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z sex telefonu na stronie http://kordelia.org/ i mogę sobie bardzo polecić ten seks telefon. Dziewczyny są na prawdę klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×