Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwone jabuszko

seks po próżnociągu

Polecane posty

Gość czerwone jabuszko

cześć dziewczyny, jestem 3 miesiące po porodzie i nie mogę kochać się z mężem. rodziłam z użyciem próżnociągu, jestem już zagojona, lekarz twierdzi, że nic mnie nie powinno boleć, a mniej więcej w połowie pochwy po przeciwnej stronie od nacięcia odczuwam taki ból, że nie mogę kochać się z mężem. jest cierpliwy, ale ja już się podłamuję coraz bardziej, nawet jak dotykam tam to również boli. dodam, że żele nawilżające nic nie dały, wyluzowanie się też nie, ani przepisane przez doktora leki. jestem załamana. czy znacie jakieś sposoby, żeby temu zaradzić? czy też czeka mnie plastyka pochwy? mam zamiar zmienić lekarza i udać się na konsultację do chirurga. czas ucieka, nie chcę, żeby moje małżeństwo cierpiało na tym, a cudowny wieloletni seks bardzo nas spajał, niestety po porodzie skończyło się to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dokładnie,
Zapewne blizna tak ciągnie i boli. Moja koleżanka też długo miała takie problemy i musiała stosować spore ilości żelu nawilżającego oraz masować specjalnym żelem wnętrze pochwy i lekko uelastyczniać i rozciagać tą bliznę z tym że ona była wtedy rok po porodzie i z tego co wiem po tej kuracji nie odczuwa już dyskomfortu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rodzilam za pomoca vacum,ale nie mialam takich boli,a wspolzycie zaczelam bardzo szybko :) Idz do lekarza,musi b yc jakas przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie za pierwszym razem koszmar, za drugim trochę lepiej, ale też bolało bardzo :( :( nie pomagają żele i leki. trzymam się nadziei, że z każdym następnym razem będzie lepiej. też przez lata mieliśmy z mężem po prostu obłędny seks, a teraz nawet namiastki tego nie mamy, a mijają 3 miesiące, jak urodziłam syna przy pomocy vacuum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghj
też mam taki problem. Rodziłam 7 miesięcy temu i seks stał się męczarnią. Z powodu bólu. Nawilżanie nic nie daje. Już nie wytrzymuje, relacje z mężem psują się, a lekarz patrzy na mnie jak na debilkę. Dziewczyny poradźcie coś proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghj
Chciałam się ruchać i chciałam mieć dziecko i cieszę się z Niego. Problem jest innej natury, po porodzie zakończonym vacuum. Prymitywie zakop się w swoich majtkach i siedź tam cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona swego meza
Idz do innego lekarza. A co do seksu, to istnieja przeciez pieszczoty, czy reka czy oralne-poki co nie wystarczy Wam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcarafajansiara
Kurde,zazdroszcze takim osobom,co maja obledny seks :) ja mojego meza bardzo kocham,moge na nim polegac,jest wspanialym czlowiekiem,ale seks to mamy taki sobie... szkoda szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkvmelo
u mnie to samo :( naprawdę nikt nie ma takich problemów? 8 tygodni temu urodziłam za pomocą kleszczy... seks to teraz dla mnie tortura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udko
U mnie mija 8-my miesiąc po porodzie za pomocą próżnociągu. Ten horror dalej trwa w postaci nieudanego seksu. Była u 3 lekarzy, twierdzą, że jestem zdrowa i patrzą na mnie jak na dziwoląga. A za każdym razem jak próbujemy czuję się jakby mnie cięto nożem żywcem. Wcześniej też było świetnie, przed porodem... Mąż mówi o waginoplastyce, też o tym myślę, ale co mi to da, skoro teraz mnie tez długo zszywali i nic to nie pomogło, ból jest ogromny mimo stosowania nawilżenia i zażywania tabletek z estrogenami. Zaczynam już mieć depresje, a na internecie na dużo informacji nie można znaleźć, jak poprawić tą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sbbzhsyd
Witam U mnie bardzo ale to bardzo pomogły parowki Gotujesz wodę wkladasz dwie torebki rumianku do miski i zalewasz wrzatkiem kucharz nad tym dopóki woda nie wystygnie i tam codiennie mnie naprawde pomogło powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udko
Przepraszam, a co znaczy słowo: kucharz? Dla upewnienia się miało by:ć kucasz? dziękuję za poradę, nie próbowałam ,a le na pewno warto i skorzystam, może coś to mnie podratuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sbbszyh
Tak mialobyc kucasz sorry ale głupi telefon mi słowa zmienia.naprawde ci pomoże powodzenia:-)9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhfdiuwhe
na bank nie mozna na szwy ani rany robic cieplych parowek i rumiankow i innych gowien =trzeba do lekarza normalnego a nie nad wrzatkiem wisiec z gola d.DO LEKARZA ja tak mialam 7 miesieci i do dzisiaj miewam problem jesli jest za sucho. a jestem 15 miesiecy po porodzie. ja mialam prawie poroznociag 3 razy ale nie wyjeli malego wiec szczypcami kikla razy probowali i sie dzieki Bogu udalo bo jak by mi jeszcze cesarke zrobili to bym mordu dokonala tam. tak wiec bzykanie tez zaczelam wczesnie ale dlugo probowalismy po trochu a prawdziwy seks dopiero po 7 miesiacach niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuhfdiuwhe
dodam ze mnie tez bolalo w srodku a na zewnatrz wogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są za tabletki
z estrogenami? Na potencję damską czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamijami22
Tabletki z estrogenem poprawiają stan nabłonka pochwy po zabiegach np. próżnociągu. Miałam je po porodzie, kiedy nawilżanie w pochwie jest zaburzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też odczuwam ból
po trzech miesiącach od porodu. Boli to cholerne szycie. Próżnociąg chyba nie ma nic do rzeczy bo ja nie miałam a też mnie boli :( zazdroszczę tym co urodziły bez nacinania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są za tabletki
Kurde, a ja miałam operację pochwy i nic takiego nie dostałam, a seks boli jak cholera, robiliśmy to dopiero 4 razy od lutego :( Znaczy penetracja, bo tak to inny rodzaj seksu, wiadomo. Czy to są dopochwowe? Jakie na przykład nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są za tabletki
Dodam, że żele nawilżające są dla mnie beznadziejne, każdy. Na erotycznym mi doradzili oliwkę z pestek winogron, ale na razie okres przeszkodził w ćwiczeniach. Sama się próbuje rozciągać, lekarz nic tam nie widzi, każe próbować. Dwa razy, po bardzo bolesnych kilkunastu pchnięciach, już nawet zaczynało być fajnie, ale początek jest tak masakrycznie bolesny, że wolałabym mieć drugie cc :( Serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsisi
Ja tez byłam nacinana i strasznie bolało nie mogłam siedzieć chodzić ani nic po 7 dniach parowki z rumianku jak ręka odial i jakoś żyje nic mi sie nie działo pózniej jak tam ktoś wspominal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to są za tabletki
To mnie nigdy nic nie bolało, tylko podczas seksu i myślałam, że się rozciągnę, a podczas usg dopochwowego się okazało, że mam złą budowę anatomiczną pochwy i dlatego mnie boli. Nie dałam rady urodzić dziecka normalnie. Potem zrobiono mi operację tej pochwy i miało być już super, a tu dupa zbita i boli jeszcze gorzej tam w środku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniamuśna mamuśka
tak, po próznociągu magia seksu gdzieś znikła. mało jest tematów tego typu na necie, a matki rodzące z próżnociągiem traktuje się jak trędowate. u mnie też jest nieciekawie, rodziłam 7 miesiecy temu, lekarz twierdzi, ze jest wszystko ok, no ale nie jest. jest fatalnie. też proponowano mi plastykę, skoro tak cierpię okropnie, jak się nabijano, ale koleżanki po plastyce mówią, że jest jeszcze gorzej... nie wiem, co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny sex? Jestem Bogna, tu znajdziesz moje fotki i kontakt: http://seks-telefon.ovh/jestem młoda sexowna i bardzo napalona. Czekam na konkretnych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×