Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rossi*

Seks w dniu owulacji i brak ciąży:(

Polecane posty

kochalismy sie z mezem w dniu owulacji, a po regularnych 26 dniach przyszła@. Co jest nie tak??????????????????? ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jeszcze
przecież to jasne że nie za każdym razem będzie ciąża. Poza tym skąd pewność że właśnie wtedy była owulacja? Tylko monitoring cyklu może ci w 100% określić ten moment. Więc jak ty określiłaś moment owulacji? Na jakiej podstawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podstawie objawów , jak kłucie jajnikow,nabrzmiałe piersi i obserwacja śluzu.Cykle ma 26 dniowe a próby były 8,10 i 13dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie jest nie tak. Nawet jak traficie to szansa i tak jest 1/5. I to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocby była w 12dc to do seks był w 13dc wiec ponoc najlepiej jest próbowac przed i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jeszcze
to wszystko tylko objawy. A jak długo obserwujesz swoje cykle -chodzi mi o to czy masz pewność że te objawy oznaczają owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
cykle i tez próbowałam tak jak ty i nic okazało sie że to nie była owulacja jak ja myślałam też kłucie jajników itp... chodziłam na usg kiedy powiedziano mi ze pęcherzyk graffa jest i mamy za 2 dni sie starać... i wtedy nam sie udało :D teraz 15 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jeszcze
no dokładnie to zdrowa para ma 25% szans na ciążę przy współżyciu w dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Rossi, a pytałam cię, czy się podłamiesz, jak okaże się, że to jednak nie ciąża... Nie wkręcaj sobie od razu, że "coś jest nie tak". Nie chcę powtarzać wcześniejszych wywodów, ale poczytaj, ile różnych czynników musi się zgrać, żeby doszło do zapłodnienia. Czasami w danym cyklu jest po prostu nie ten czas i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama chłopca i dziewczynki
Rossi pamiętam jak dwa lub trzy miesiące temu czekałaś na @ która nie przyszła. fałszywy alarm? kurczę prowadź może w necie sobie kalendarz owulacji albo nie które dziewczyny tutaj używaj testów owulacyjnych. idź do gina się przebadaj. zresztą nie tak łatwo zajść jak się chce. my czekaliśmy 8 miesięcy na ciążę a za 3 tyg rodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 100% pewnosci nie mam ze to była owulka, ale probowałam w srodku cyklu i na poczatku i pod koniec i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 2 miesiace temu miałam sytuacje ze spoźnił mi sie okres o pare dni pierwszy raz w zyciu i na tescie była druga blada kreska a na nastepny dzień dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz napewno jest płodny bo ma dziecko z poprzedniego zwiazku 10 letnie, moze ze mna jest cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
No z takiego "może" to raczej nic sama nie wymyślisz. Idź do ginekologa, zbadaj co trzeba, ale jeśli staracie się krótko, to moim zdaniem nie ma po niepotrzebnie panikować, że masz jaką wadę czy dysfunkcję. Ja swojego chłopa chciałam wysłać na badania nasienia, sobie też chciałam robić badania (tak żeby mieć spokój jakby co hehe), a dosłownie za chwilę okazało się, że jestem w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze do tego mam takie bolesne @ ze bez tabletek nie wyrabiam.mam doscc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
nie przejmuj sie my staralismy sie około 2 lat ...wkurzyłam sie i poszłam do internisty by dał mi na usg bo chce wiedzieć kiedy mam owulacje i bez problemu mi dał zapisałam sie na usg wtakim czasie kiedy zazwyczaj kłucie miałam jajników... i co sie okazało na usg nic nie było lekarz miły uprzejmy powiedział niech pani przyjdzie za 2 dni poszłam okazało sie że też nic powiedził mijutro napewno bedzie proszę przyjś wykonał usg i faktycznie był pęcherzyk i powiedział mi prosze za 2 dni sie starać i tak zaszłam w ciąże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
jak juz byłam w ciązy i o tym wiedziałam poszłam do niego mu podziękkować za cierpliwość paczke dobrej kawy mu kupiłam a on sie ucieszył i powiedział nie trza było i mi pogratulował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja pracuje do późna io nie moge tak co 2 dni chodzic do lekarza, wogole myslałam ze nie trzeba mi zadnych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
No bo może nie trzeba ci żadnych badań. Skąd ta presja od razu na badania? A co do płodności męża, to z wiekiem mogła się zmienić jakość nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ponoc w cyklu jest płodnych 5 dni to zeby wcale nie trafic????????rozumiem jak ktos ma nieregularny cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam regularne
każdy człowiek jest inny :) jeden ma od razu a inny za kilka lat ...zrobienie dziecka nie dla wszystkich jest taka łatwa :) jeżeli nie masz czasu chodzić na usg to kup testy owulacyjne lepsze to niż robienie po swojemu co wcale nie musi oznaczac twojej owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyki cyki
Test owu nie potwierdza, czy pęka pęcherzyk, a jedynie wskazuje na obecność hormonu. Rossi, ja byłam trochę zaniepokojona, podczytując forum, że zajście w ciążę w dzisiejszych czasach graniczy z cudem, zwłaszcza w "pewnym wieku". Okazało się, że co ma być, to będzie i często organizm sam wie, co robi i moim zdaniem słusznie. Może nie doszukuj się niczego na siłę i nie analizuj tych temperatur i śluzów, tylko rzuć to mierzenie w kąt i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×