Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sensowne przedszkole w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Szukamy nowego przedszkola dla naszego 4-latka. Czy polecacie jakieś sensowne przedszkole, jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Tequestę. Doskonałe przedszkole i maja świetny program nauki angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do Tequesty, a przekonało nas to, ze mają dużo zajęć w cenie czesnego. Inne przedszkola zazwyczaj każą dopłacać do zajęć z języka, a szkoda, zeby inne dzieci korzystały, a mojemu będzie szkoda...Fajnie też, że jest na zamkniętym osiedlu i żeby tam wejść trzeba mieć kartę magnetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez polecam Tequestę - możecie wybrać bo mają placówki na Mokotowie i na Żoliborzu. To świetne przedszkole językowe, dzieciaki uczą się przez zabawę. W grupie zawsze raźniej, a tak małe dzieci nie boją sie popełniać błędów i potem w szkole radzą sobie a angielskim zdecydowanie lepiej niż inne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak z tą Tequesta na Żoliborzu? Czyje dzieci tam chodzą. Bo my jesteśmy bardzo zadowoleni z mokotowskiego oddziału, ale niedługo przeprowadzamy się na Sady Żoliborskie i tam byłoby nam bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequesta na Żoliborzu jest przez nas sprawdzona, wszystko jest ok! Jedzenie smaczne, angielski i zajęcia dodatkowe - super! Dziecko lubi spędzać tam czas! Zdecydowanie właściciele bardzo się starają, żeby placówka była na jak najwyższym poziomie pod każdym względem - i to widać. Warto, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że w Piasecznie jest świetnie przedszkole - http://www.alaikot.pl/ Dużo dziewczyn w pracy chwali i zastanawiam się czy nie posłać tam córeczki od przyszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem oferta przygotowana przez Gumisiowe Przedszkole położone w gminie Czosnów to strzał w dziesiątkę! Od kiedy Bartuś tam chodzi bardzo szybko zaczął rozwijać się, bo uczęszcza na wiele dodatkowych zajęć i uczy się nawet języków obcych . Jestem bardzo zadowolona. Sprawdź sama ofertę na stronie pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daleko jest do Piaseczna- 30 minutek autem. Osobiście worze dziecko do przedszkola Ala i Kot http://www.alaikot.pl/ Publiczne przedszkole, super kadra, super zajęcia dodatkowe. Ja jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam problemu żeby zapisać swoje dziecko w trakcie roku szkolnego do http://przedszkole-promyk.pl całe szczęście że mieli jeszcze wolne miejsca bo w przeciwnym wypadku musiałabym zrezygnować z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te przedszkole http://www.alaikot.pl/ faktycznie fajna placówka, podoba mi się to że jest darmowe 5h dziennie a za pozostałe się płaci symboliczną złotówkę. Ale widać że te pieniądze wykorzystują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Jak widać dobrych przedszkoli w Warszawie nie brakuje :) Mój szkrab chodzi od września tego roku do przedszkola Te Vizja w Warszawie ( na Wawrze ). Super opieka, wiele zajęć dodatkowych ( przedstawienia teatralne, wycieczki itd ), sporo zajęć dodatkowych. Dodatkowo dużo angielskiego ( zajęcia odbywają się codziennie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą do Akademii Rozwoju Malucha. Mamy dzięki temu zniżkę 20% na drugie z nich, jeśli chodzi o czesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna_111
My długo zastanawialiśmy się gdzie zapisać naszą córkę, aż zdecydowaliśmy się na przedszkole TeVizja na ul.Patriotów. Córko nie tylko dużo się uczy bo poznaje otaczający nas świat. Mają także dużo zabaw ruchowych i zabaw, a co najważniejsze spędza czas z innymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka dobrze się czuje w Gumisiowym Przedszkolu, a to jest już drugie miejsce do jakiego trafiła w ostatnim czasie....we wcześniejszym zupełnie nie mogła się zaaklimatyzować. Tutaj dużym plusem są zajęcia z SI, które dają super efekt, prowadzone są przez profesjonalnego terapeutę Panią Sylwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna77

Byłam niedawno na wizytacji w Gumisiowym Przedszkolu (tutaj jest ich portal gumisiowe-przedszkole.pl) i powiem że na żywo miejscówka wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach na stronie. Myślę, że w przyszłym roku będę tutaj córkę posyłać jeśli wszystko dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×