Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klosia

Sex w ciazy

Polecane posty

Gość Klosia

Sluchajcie ja mam takie pytanko. Do ktorego miesiaca uprawialyscie sex w ciazy. Do ktorego tak wogole mozna, zeby nie zaszkodzic dzieciaczkowi i jezeli jest jakies ryzyko to z czym sie ono wiaze. Bedzie mi milo jezeli ktoras odpowie i poplotkuje troszke o swoich doswiadczeniach w tym temacie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berkon
Jesli mam poprostu ochote "baraszkowac" , zachowuje sie jak kocica. Jestem zapracowana,zmeczona chce( jak kiedys moja mama ) zeby zostawiono mnie w spokoju! Tak bylo przed tym dniem kiedy stwierdzono -ciaza. Specialnie pisze stwierdzono bo ja w tym wszystkim zapomnialam ,ze jestem kobieta ,ktora wspolzyje z ukochanym mezczyzna i zyczy sobie miec malego babla albo pacynke. Od pierwszego spotkania z ginekologiem oddalam sie zupelnie w jego rece,moj ginekolog decydowal ,powiedzial ,zabronil ,z nim musialam o tym albo tamtym rozmawiac-moj sexpartner przestwal byc najwazniejszy! kiedys gotowalam dla nas ,niego, dzis dostaje to co dr.zalecil. Tak tez ten dr. zaczal byc obecny w naszej sypialni. "baraszkowac "chcialam, ale nie omowilam tego z dr. moj sexpartner byl coraz niepewniejszy czy on wogole cos moze ! Ten czas byl nie dluzszy jak 18 m-cy , to dzialo sie kilka lat temu ,ale jak o tym pomysle dostaje ataku histerii , jak moglam tak latwo zrezygnowac z tego co kobiece ? Ale kto wlasciwie U S T A L A I D E C Y D U J E o tym kiedy mozemy uprawiac sex w ciazy ? I znowu musze z przerazeniem stwierdzic - M E Z C Z Y Z N A i jego plemniki ! To nie sa zarty : NIE CHCAC URODZIC WCZESNIAKA musimy najlepiej wyjechac do tesciowej w okresie od 19-36 tygodnia ciazy, zeby poprostu nie miewac w tym czasie stosunkow ,a przez to nie wywolac przedwczesnych boli. Tesciowa bedzie szczesliwa ,partner spokojny bo jego matenka jest lepsza jak securita ! Nie trzeba miec obawy ,ze sex w ciazy przeszkadza dzieciatku, ze zrobi mu sie krzywde. To jest przez nature zabezpieczone! Sex i milosc to dwie rozne rzeczy ,a tam gdzie milosc bedzie tez delikatnosc i ...orgazm ! Najczesciej mozna i powinno sie po 36 tygodniu ciazy.z rozkosza i miloscia wtedy rodzi sie poprostu latwiej i punktualnie. Kiedy i kto powiedzial ze sex tylko do....? nie mam pojecia ? W okresie od 19-36 tygodnia ciazy wskazana jest wstrzemiezliwosc, ale nie "celibat" . Zycze wszystkim rozkoszy i do nastepnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×