Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Siedzenie w domu jest nudne

Polecane posty

Gość gość

Jak wy kobietki wytrzymujecie takie całodzienne siedzenie w domu? Obowiązki i opieka na dzieckiem i tak w kółko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wytrzymuję, dlatego jeszcze miesiąc i wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudza sie tylko nudni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie siedzenie w domu jak dla mnie jest mega nudne. Dlatego spierniczam jak najszybciej do pracy. Jeszcze 3 tyg i wracam do pracy :) nie mogę się doczekać juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem juz dwa lata w domu. Zgadzam sie że bywalo nudno ale wszystko jest kwestią organizacji czasu. Ja zaczelam sie dokształcać. Studiuję kolejny kierunek. Wieczorami chodzę na fitness . Co jakis czas wypad z koleżanką na plotki i drinka. Teraz jest super. Trzeba wykorzystać ten czas w domu na realizację rzeczy na które Ci wcześniej brakowało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba nie mieć wyobraźni żeby liczyć na pracę, bo inaczej się nie wie jak zagospodarować czas. Przecież już z małym dzieckiem można jeździć na rolkach pchając wózek, można wychodzić na spacery ale i robić sobie wyprawy... potem wrócić do domu i walnąć się spać, z dzieckiem. :) Ech... żyć, nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no k***a tez juz nie moge a dziecko ma dopiero 3 m-ce a ja sobie roczny urlop wziełam. Roboto wróć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na pewno z 3 m-cznym dzieckiem karmionym piersia bede na fitnesy chodzic. Uwiazana jestem, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :) No bo tak was podczytuję, bo od kilku dni jestem na urlopie i nie wiem co tu robić w kółko w tym domu, gdy się nie chodzi do pracy. Przecież nie ma tego aż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy jesteście nudne, ja tam wolę w domu się uczyc języka, oglądac ciekawe filmy dkoumentalne niz przebywać z niekulturalnymi i plotkującymi ludźmi, to jest dopiero tortura psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem co to nuda, siedzenie na necie mi się nigdy nie nudzi, wchodzę na karę i wciskam kity że jestem taka zajabista i w wolnych chwilach maluje freski jak kebaby Michał Aniol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rolkach z wózkiem... szkoda ze nie widziałeś drogi gościu chodników u mnie w mieście. I walnąć się z dzieckiem spać? może z twoim bo moje śpi po 40 minut i zanim kocem się nakryje ono się budzi. Nocy od ponad roku nie przespalam, w dzien nie mam do kogo geby otworzyc, bo takich mialam fajnych znajomych ze jak urodzilam dziecko to zapomnieli o moim istnieniu, nosz kurna żyć nie umierać. Za nic w świecie nie żałuję że mam fajne dziecko, ale na drugie się nie zdecyduje. Prosty powód Siedzenie w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzenie w domu jest nudne , bycie na macierzynskim nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja siedzialam w domu trzy lata, poki syn nie poszedl do przedszkola... Z moimi zarobkami nie oplacalo mi sie zatrudniac opiekunki. Tez juz wariowalam w domu... Ale teraz znowu brak mi czasu na wszystko, tak zle i tak niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć inteligentni ludzie nie nudzą sie sami z sobą:) czytajcie książki, róbcie więcej koło siebie- paznokcie, ćwiczenia,..zabawy z dzieckiem no i Internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bywa nudno, ale bez przesady ;), tak jakby w pracy to zawsze moc wrażeń :D, wszędzie bywa nudno :D. poza tym kwestia podejścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w poniedziałek wracam do pracy :) hurraaaa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , a jak ktoś lubi swoją pracę i mu jej brakuje? Owszem, z dzieckiem można pospacerować, pobawić się, ale to nie wypełnia kilkunastu godzin dziennie, i nie co dzień. A spać to już śpię prawie normalnie, córka przesypia prawie całe noce :) I powoli zaczynam szału dostawać, bo mi zwyczajnie brak życia poza domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze a nie wiem jakie wy prace macie?moze megafaje i super ludzie i mega zarobki-to fakt cofanie sie do poziomu embriona moze byc nudne poprzez siedzeniew domu/ale jak ktos pracowal mega ciezko fizycznie to uwierz ze jest to urlop)spie az sie wyspie w szlafroku laze ./kawka/spcerki/obiadki matko cudnie kmoglabym tak cale zycie//kocham byc kura domowa poprosty/nie wracam do pracy boz a ciezko i sie nie oplaca.moglabym tak wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyobrqaz sobie prace za lada?/i po 10h powrot w nastepny kierat??o nie albo dzieci albo praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba mieć hobby. Nudne to jest chodzenie codziennie do pracy. Ja się bardzo cieszę, że jestem na macierzyńskim i uważam,że jest za krótki. Hobby np. rękodzieło, gry komputerowe rpg (uwielbiam), książki, filmy,dokształcanie. Jest tyle możliwości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam siedze 3 rok i moglabym tak zawsze. uwelbiam miec zadbany dom nienawidze ludzi i pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie narzekam. Moj facet pracuje w domu i siedzimy zawsze w 3 ;) jak jedzie do pracy w "teren" to mam chwile dla siebie. Zawsze odpoczne z moim synkiem, ktory ma 8 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się nie nudzi, zawsze jest coś do zrobienia, a jak nie ma to książka, film, net, jakieś fajne artykuły, aerobik, trochę zadbania kosmetycznego, upiec coś dobrego czy ugotować. Nie wiem, dla mnie doba jest za krótka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kreatywni nigdy się nie nudzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! u mnie kreatywność i praca w nieregularnym wymiarze godzin podczas urlopu z Małym przerodziła się we własny biznes - własną pasmanterię :) Mam swój mały lokal, fajne dodatki krawieckie (jest na serio kilka fajnych miejsc, gdzie można zamówić takie akcesoria, chociażby http://krawgors.pl/) i skończyło się siedzenie w domu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×