Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny zapraszam do nowego wątku ze względu że tamten ciągle nawala. Mam nadzieje że każda znajdzie nas tutaj :-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Edyta jakąś decyzje musisz podjąć. Nie możesz być obojętna na takie słowa. Trzymam kciuki . Pełna rodzina to nie wszystko. Najważniejsze żebyś ty i twoje dzieci czuli sie bezpieczni. Ja od rana na nogach przy tym malowaniu . Nawet nie zwracałam uwagi na ruchy dziecka. Jakieś wypchniecia byly ale Malo. Teraz leze na lewym boku z poducha miedzy nogami i jem mambę. Może się rozrusza. Puknęłam do niego i odpowiedział leniwie. Nic więcej. Dzwonilam tez ws ktg. I myślałam ze będę mogla gdzieś podjechać ale w jednym miejscu wolne dopiero w piątek akurat po mojej wizycie u Gina. A w drugim położna jest na urlopie i nikt inny nie jedzie. Myślę ze jakbym podjechała do szpitala to chcieliby mnie tam zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to może w szpitalu chociaż tętno sprawdza . Moja wczoraj i dzis rusza się niemalże bez przerwy. Widocznie tak ma bo przedwczoraj tez mnie nastraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wasze dzieci sa ułożone po prawej czy lewej stronie brzucha? Moja po prawej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
W ciagu godziny jak leże poruszal sie kilkanaście razy. W zasadzie od kilku minut tak intensywniej. Chyba sie obudzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurczę ucięło mi post!!!!! O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polozylam sie z synem i mi się przysnelo ale juz wstał i jestem taka zaspana i nie wiem czyy spac czy wstawać. W dodatku mam na cos ochotę i nie wiem na co Na cos słodkiego. Zjadlabym jkies domowe ciasto albo jakies dobre ciastka czekoladowe czy kakaowe moze jakies z orzechami. Sama nie wiem co mi się chce. Moi na dwór pójdą to.pojde do sklepu kawy zrobie i sie zadpokoje i wezmę za resztę prasowania i może się spakuje po części. Jutro ktv i jak by cos nie tak byloto kto wie .trzeba byc gotowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dziewczyny że jesteście! Musia ja właśnie wróciłam z mężem z zakupów byliśmy w ,, w poszukiwaniu czegoś dobrego" czy to coś kupiliśmy się okaże jak będę czegoś dobrego chciała ;-) Ale głównie kupiliśmy owoce, ciastko obowiązkowo juz jadłam w samochodzie i oczywiście pieczywo. Nie wiem czemu ale teraz mam tak że chce mi się jeść rogale albo bułki tyle że suche albo z mlekiem. Może chodzi o lekko strawną dietę? Tak sam organizm podsuwa Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia ja jestem juz dawno spakowana bo nigdy nic nie wiadomo. I szczerze mówiąc czekama, czekam i jeszcze raz czekam i nic! Mam wrażenie że się nie doczekam :-( Wiem że to nas wszystkie nie ominie ale już mnie męczy to czekanie Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili a jakie ciastko miałaś? Ja juz dzis wafelka zjadłam i jabłko i czereśnie podjadam. Lili napisz co masz w torbie swojej prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis smakowała mp kajzerka z jogurtem jagodowym. Chyba tak na śniadanie jutro zjem i chyba kupie sobie kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia kupiłam princepolo zawsze jak jesteśmy w biedronce to kupuje ;-) Co mam w torbie dla małej 10 pampersów 4 tetry 1 bambusowa pieluszkę 1 flanelowa pieluszkę Chusteczki nawilżające 2 komplety ubrań dla małej dla mnie podkłady poporodowe 2 koszule do spania 2 paczki majtek jednorazowych 3 pary majtek bawełnianych stanik do karmienia wkładki laktacyjne podkłady na łóżko Ręcznik duży i mały (ciemny) Klapki pod prysznic pasta do zębów gąbka do mycia do demakijażu płyn (musze mieć czym zmyć) Mydło papier toaletowy sztuce kubek woda mineralna Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
o musze wode wrzucić do torby i żebym o paście i szczoteczce nie zapomniala. Tez się zaraz do biedronki wybiorę bo słodycze mi wszystkie wyszły i owoce i mama dzwonila żeby po pierogi przyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja dziś smażyłam kabaczka. Dwa dni temu maz przywiózł od teściow i od razu usmażyłam go w jajku i bułce i calego sama zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurczę znów część postu szlag trafił!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili a żel pod prysznic?,i szampon ? A ja sobie chciałam.brac bialy ręcznik ale ha planuje cv mec Moze faktycznie jakis ciemny spakuje ale jyz nie chce mi się go prac w proszku dziecięcym Kupiłam sobie ciasto kruche ze śliwka. Pyszne jest Lili a co wchodzi w skład tego kompletu ubranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Jestem Łucja1988 melduje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Dziewczynki polecam krem masc na sutki napewno sie przyda tym co karmia! Kubek i sztućce bo u mnie w. Szpitalu nie. Daja! Ladowarka do telefonu....no ja nauczona ostatnim doswiadczeniem laktator i pojemniki do przechowywania pokarmu odciaagnietego! Nie biore tylko rzeczy na wyjscie ze szpitala dla siiebie i malej bo to maz. Mi dowozil jak wiedziallaam po obchodzie ze wychodze...jeszczee poduszka rogal mega pomocna przy karmieniu i przy spaniu .....jezeli chodzi o jedzenie i apetyt! Hmmm boje sie ze na koncu przytyje bo ruchu mam malo duzo leze a jem'..fiu fiu.... nie lubie fasfoodow ale jak teraz widze frytki chipsy kebab z sosem czosnkowym.... do tego gazowane picie normalnie obled rzeczywiscie smaki sie zmieniaja w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ze od jedzenia fast foodow w trzecim rrymestrze dziecko moze być alergikiem. Makabra jak mnie nogi bola. Prasowałabym.ba siedząco ale wtedy mi tez nuewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg ksiezna kate w 3 ciąży! Jutro w pns ma byc. Jeszcze ma być o diecie kobiet w ciąży latem:D Chyba pooglądam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki ale zabrałam się w końcu za prasowanie. Do torby będę wkładać jeszcze szampon odżywkę żel do mycia miejsc intymnych Spinki do włosów gumki do włosów szczotkę do włosów szczoteczkę do zębów ładowarkę do telefonu rożek myślę jeszcze nad szlafrokiem Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to dorzucę na koniec bo tego używam aha jeszcze kosmetyki do makijażu ;-) może będę miała siłę na makeup. Ręczniki kupiłam specjalnie ciemno brązowe bo podobno lubią się pobudzić W skład ubranek wchodzi body Półśpiochy skarpetki rękawiczki nie drapki czapeczka wszystko mam w woreczku zapakowane ;-) Ubrania na wyjście dla mnie i dziecka mam przygotowane mąż przywiezie. Tak samo więcej podkładów czy wkładek laktacyjnych. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia mam nadzieje że pomogłam :-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Szlafrok fakt zapomnialam napisac....ps. jestem alergiczka i kurcze nie mam zamiaru zeby moja corka byla.....a jak na razie zjadlam 2kebaby przez cala ciaze wiec nie jest najgorzej ale mam problem bo zawsze pilam duzo wody a teraz gazowane jak widze to sie trzese ... chociaz apetyt to ma straszny na te swinstwa z synem tylko milosc do paczkow byla a teraz z dziewczynka jakkas masakra! za rady swoja droga ciekawe z tymi alergiami ze to przez diete matki.....moi chlopcy poszli na dzialke podllewac aja siie lenie tzn.wypoczywam! Mam pytanko czy wy macie juz lozeczka w pokoju złożone? Bo ja tak jakbym caly czas mialla czas .....tak czuje wiem ze nie cale dwa tyg mam do porodu naksymalnie ale wciaz wydaje mi siie ze to wczesnie....tak sobie mysle ze jak juz postawie lozeczko to sie urodzi zaraz nie wiiem sama z synem miesiac przed mialam lozeczko juz przygotowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja juz po zakupach slodyczowo-owocowych. I pierogi przywiozam. Łucka u mnie łóżeczko juz stoi od kilku dni oczywiście puste tzn bez materaca i pościeli. W środku dwie torby do szpitala. Ciekawe co u Edyty. Nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzsowa z czym masz pierogi? Tylko nie pisz ze z jagodami bo jadę do ciebie! :-) My też mamy złożone łóżeczko od chyba tygodnia lub nieco dłużej,oczywiście bez materaca i pościeli tylko nas od Rzsowej różni to że mamy w środku gondolę włożoną ;-) dodatkowo na gondolę założyłam folie przeciwdeszczową żeby się nie kurzyło. :-D Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez przygotować nusze ubranie na wyjście dla siebie ale boje się ze będzie moze zimno. Najwyżej przygotuje tez spodnie. Widzidzisz lili ja juz rodzilam a zachowuje sie jak pierworodka:D Lucja ale chyba nic się nie stanie jak będzie sie polo wode gaziwana? Ja jak mam chęć to pije cole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×