Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

siostra nie zaprosiła mnie i rodziców na chrzciny co mam teraz myśleć

Polecane posty

Gość gość

mam siostrę, która mieszka w uk i brata mieszkającego w holandii. oboje mają swoje rodziny i niczego im nie brakuje. niby przyjeżdżają, dzwonią itd ale teraz czuję się jak by mieli nas gdzieś. siostra urodziła syna, pod koniec października mają być chrzciny i wyobraźcie sobie że nie zaprosiła nas ani rodziców na te chrzciny. za to rodziców ze strony jej faceta i naszego brata w pierwszej kolejności. nie pojmuję jak można zapraszac tylko jednych rodziców albo tylko brata a reszty rodzenstwa nie? i jeszcze się okazuje ze siostra z bratem wzajemnie się odwiedzają, ze często się kontaktują i że siostra sama przyznała że woli bratową odemnie? Strasznie mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może prościej zapytać się siostry dlaczego was pomineła, bo tutaj nikt Ci na to nie odpowie, widocznie miała jakiś powód... Nie pasujecie jej do reszty timu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta koniec października idź tempa dzido do doopy a nie piszesz takie poty :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytałam ją kiedys o to to zbiegła z tematu. no fakt do teamu nie pasuje, nie mam tipsów, blond włosów do pasa i pięciu cyferek na kocie w euro czy funtach jak siostra i bratowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją, po co sobie nerwy psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioioioioioio
Ja ci napisze lepiej. Moja siostra nie zaprosila mnie na komunoe chrzesnicy. O tym ze mala przystapila do komunii dowiedzialam sie z fb... Wyslalam dziecku prezent i tyle. Podobno siostranie jest pocieszona, ze tylko prezent a nie kasa... Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbijaczka nieuków
gość wczoraj ta koniec października idź tempa dzido do doopy a nie piszesz takie poty xxx CZEGO DEBILKO NIE ROZUMIESZ? "siostra urodziła syna, pod koniec października mają być chrzciny" Siostra urodziła syna PRZECINEK JAK BYK TAM STOI, a pod koniec października mają być chrzciny! tadaaam! Czy to przerasta możliwości twojego kurzego mózgu? wróć do szkoły niedokończona gimbazo i naucz się czytać zanim zaczniesz ujadać tępa szczoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie za "rodziny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbijaczka nieukow dobrze jej pojechalas,ode mnie podwojne lansko.Co do bohaterki bym wyslal skromny prezent dla bobasa chociaz ciuszek cos symbolicznego a moze wtedy da jej do myslenia to i czekalbym czy sie odezwie takim sposobem ty zachowasz sie fer wobec bobasa w przeciwienstwie do twojej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, nic nie wysyłaj, po prostu daj na luz. Nie musisz z nią utrzymywać kontaktu i tyle. Bez siostry da się żyć, zapewniam Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie nie utrzymuje kontaktow zbytnio to nie ma co wymagac ze ktos nas nie zaprasza, ja nie utrzymuje kontaktow z matka, nie bede pisac dlaczego bo szkoda slow, z jednym bratem tylko bo z drugim a ni z siostra tez nie, nikt z nas sie nie sili na kontakt, tez niedlugo mam chrzciny I nikogo nie zapraszam bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak sie nie zadajecie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze się okazuje ze siostra z bratem wzajemnie się odwiedzają, ze często się kontaktują xxx a to świnia, ta twoja siostra! powinna się kontaktować tylko z tobą i tylko tobie kasę przysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×