Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skoro według niektórych płód to nie człowiek

Polecane posty

Gość gość

To czy noworodek to też nie człowiek? Bo przecież po porodzie w terminologii medycznej zdrowy noworodek jest określany jako Płód żywy donoszony. Niech mi to te inteligentne zwolenniczki aborcji wytłumaczą bo mój prosty rozum tego nie rozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie widzisz różnicy między miesięcznym zlepkiem komórek a już dzieckiem to co ci tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale plod to rzeczywiscie okreslenie obszerne. Moim zdaniem. Zlepek komorek to nie PLOD!!!!! to zarodek! Skad ty masz takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plod martwy niedonoszony tez istnieje, w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo autorko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jestem pewna dokladnie ale plod to chyba od 10 tygodnia ciazy. 10 tydzien ciazy to juz nie taki zlepek. Na usg jest zarys 5cm "czlowieczka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz swoje zdanie, ja swoje. Uważam, że jest to zlepek komórek z którego powstanie człowiek. Ty nie przekonasz mnie, że jest inaczej, a mi nie zależy żebyś zmieniła zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może któraś odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co sie skrobia na potege zlepkiem nazywaja nawet swoj mozg skoro nie uzywany i go nie widac golym okiem to go nie ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś he he, widać że zlepek komórek to Ty masz pod czaszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według przekazów duchów dusza wchodzi w małe ciało z pierwszym oddechem ,wcześniej to w brzuchu jest idealnie uformowane ale cały czas to ciało matki ,duch fruwa w pobliżu,nie ma w jednym ciele dwóch duchów,to opętanie wtedy,z ostatnim oddechem duch opuszcza ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak nie jestem za aborcją ,na informacje od duchów i tak bym wzięła poprawkę,dla bezpieczeństwa ,bo jest to pewnia jakąs tam ingerencja w większe wędrówki dusz,taki potem szuka innego inkubatora na szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą to poważny temat ,każdy przypadek indywidualny,np matka hitlera jako dobry duch,żałuje że nie usunęła płodu gdyby wiedziała,ale każdy przypadek jest inny,najlepiej kierowac się sercem a nie korzyściami ,to zawsze przegrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko , czy ty wiesz co to znaczy byc zwolennikiem czegos????dlaczego uzywasz terminow o ktorych znaczeniu nie masz pojecia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma swoja teorie wiadomo. Nie jestem obronczynia zadnej ze stron. Usunelam ciaze w 4/5 tygodniu ciazy. Ale w 10 czy w 12 tygodniu nie zrobilabym juz tego. Wedrowki dusz to ty w swoich kartach czytaj. Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy z nad na poczatku byl spermą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy z nas na poczatku skakal w jajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlepek komórek bedzie zawsze człowiekiem! A to jest początkowa faza rozwoju. Nie powstanie z tego Ślimak jaszczurka czy kwiatek. Ale niektóre ameby umysłowe myślą ze wiedzą lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja pierwsza podroz w zyciu? No too do pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wazysz 75kg i tez jestes kr**** jak ten zarodek. Dzis jestes jutro moze ciebie nie byc. Pycha to grzech. Wp*****la cie robaki albo bedziesz spalona. I tyle z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowiekiem jest dla mnie organizm, który potrafi sam się utrzymać przy życiu. Jeśli płód, zarodek nie może, bo pasożytuje na organizmie matki to jak dla mnie człowiekiem nie jest. I piszę to jako matka, która straciła dwie ciąże. Było mi przykro, smutno, płakałam, bo chciałam mieć dziecko, ale nie straciłam dziecka tylko szansę na jego posiadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
granica jest płynna.Urodzone dziecko tez może nie być człowiekiem jeśli urodziło się niepełnosprawne.Każdy nazywa jak mu wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie odpowiedział na pytanie autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech ty przygłupie, autorko tematu, niech zgadnę: długo odczytywałaś słowa, bo niemal wtórny analfabetyzm cię dopadł, ledwie zrozumiałaś sens i długo myślałaś nad takim żałosnym tematem... Mniejsza o terminologię tymczasem: skoro już doczytałaś pojęcie płodu ludzkiego, to teraz spróbuj doczytać i zrozumieć etapy rozwoju takiego płodu bo w tym jest sedno. Co za przymuł... ta jednostka od tego tematu, w szkole to ledwie trójczyny miało a z biologii zapewne naciąganą mierną, czy tam dopuszczającą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepelnosprawne to nie czlowiek ? Dajcie spokoj nie macie szacunku i dystansu. Empatii i wrazliwosci tym bardziej. Jak ktos ma dziecko to i byl w ciazy i wie o co mi chodzi. Jak zjadlam kiedys czosnek pod koniec ciazy i to tak sporo to tak sie ruszalo, ze myslalam, ze skora mi peknie zaraz. Przeszkadzalo. Czuje i moze cierpiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzcie spac debilki ograniczone. Ale wam sie suki nudzi co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestescie szmatami, a ty tam wez ogol pisde, bo ci lonowce wychodza przebijaja jak sie tak ubierzesz nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,jesli chcesz otrzymac rzetelne , medyczne informacje,a nie kłotnie , z ktorych nic nie wynika, skorzystaj ze żródeł fachowych, nie z wypowiedzi przypadkowych osob z kafeterii. Pojecie płodu wystepuje w literaturze medycznej na całym świecie, poszukaj, jesli jestes tym na serio zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudne suki z bobami przy dopie. Idz sie k umyj. Jutro do pracy znow ze smierdzacymi pachami przyjdziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płód To Gowno,nie człowiek .Dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×