Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skurcze ciaza

Polecane posty

Gość gość

Hej czy mialyscie na poczatku ciazy od czasu do czasu skurcze macicy i klucie sporadycznie jajnika? Zauwazylam dzis żółte uplawy przy podcieraniu nie pachnie brzydko ani nie swedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dla ciebie znaczy na poczatku ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 4 tc jeszcze sie nie wie o ciazy. W 4/5 tyg to moze przyjsc okres. Ponad 50% ciaz to poroniebie w tym czie z powwodu wad genetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam testy ktore potwierdzily ciaze oraz badanie bthcg z krwi gdzie wskazuje na 4 tydz i by to sie zgadzało wiec w ciazy na pewno jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ale podchodz jeszcze z dystansem do tego. 4 tc to bardzo wczesnie. Jaka masz bete? Ja mialam ba poczatlu troszke bolow brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam 2 dni temu wynosila 8.33 narazie nie robilam kolejnej zaczekam jeszcze troszke bo to za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna beta to za malo. Zrob co 2 dzien. Przyrost powinien wynosic min. 66% bez wzgledu na wartosc bhcg. Ja mialam pierwsza bete tylko 18 a nastepna za 48 godz juz 127 :) Trzymam kciuki a Ty biegnij do laboratorium :) No i bie wiem jednak jakich testow uzywalas. Mi przy becie 18 nie wychodzily testy nawet te o czulosci 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dziekuje za rade :) Uzywalam super czulych nie wiem jak to mozliwe no ale pokazywaly mi 2 kreske co prawda byla bardzo jasna nie ciemny róż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
też miewam skurcze czasem nawet bardzo bolesne, biorę magne b6, dopóki nie masz żadnych plamień z krwią raczej jest wszystko w porządku, macica się rozciąga i robi się miejsce na bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezzcze moge polecic od samego poczatku suplement pregna plus. Magnez? Ale chyba po konsultacji z lekarzem. Ja nawet wit. C bez konsultacji z moim ginem nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość252
w pierwszej ciąży brałam od 5 tygodnia po 2x2 z zalecenia lekarza na dokładnie takie same skurcze więc przy drugiej sobie sama pozwoliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryzykownie. A jak to np krwiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo234
Ja miałam skurcze łydek spowodowane niedoborem magnezu. Kilka preparatów próbowałam, ale w końcu trafiłam na skuteczny - Chela-mag b6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariP22
Ja również miałam podobne problemy w ciąży, ale na szczęście lekarz też zaproponował mi Chela-mag b6. Świetnie się sprawdził, bo do końca ciąży skurcze łydek nie powróciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam skurcze od początku ciąży. Zaczynały się od góry brzucha, robił się twardy jak kamień, nie bolał. Takie skurcze doprowadziły do niewydolności szyjki macicy, której już praktycznie nie mam. Jestem w 23tc i leżę non stop biorę magnez, niebawem będę hospitalizowana że względu na sterydy na rozwój płuc dziecka, modle się by utrzymać ciążę do 32 tc i poczuje wtedy ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×