Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slyszeliscie jaka bedzie pierwsza decyzja Dudy?

Polecane posty

Gość gość

Oczywiscie juz zaczyna sie cyrk. Duda Wam jeszcze bokiem wyjdzie i bedzie tak samo jak z Lechem - wszyscy beda sie wstydzic,ze na niego glosowali. Dla Dudy priorytetowa sprawa w kraju jest POSTAWIENIE NA KRAKOWSKIM PRZEDMIESCIU POMNIKA OFIAR "TRAGEDII SMOLENSKIEJ". Jesli mieliscie nadzieje,ze w pierwszej kolejnosci zajmie sie poprawa sytuacji gpspodarczej w kraju to sie zawiedziecie. Mnie to nie dziwi. Czeka nas 5lat awantur o Smolensk. Zaraz mianuje Kaczynskiego na premiera i wtedy dopiero sie zacznie. Latwo bylo to przewidziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dudy to są u kowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ? Niech sobie stawia. Lepsze to niż podnoszenie wieku emerytalnego i podatków jak to było za rządów komora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do przewidzenia. Cyrk sie zaczyna. Nie ma na co pieniedzy wydawac. Proponuje Smolensk2, wsadzic caly PIS do samolotu w podroz w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego ludzie widzą problem w podwyższenia wieku emerytalnego? patrzycie krótkowzrocznie- obniżyć wiek emerytalny- ok! ale kto na te emerytury będzie robił????????????? jeśli duda obniży wiek emerytalny to albo będą jeszcze bardziej głodowe emerytury albo ZUS zabierze oszczędności pracujących ludzi albo upadnie. Kolejny pomysł dudy-praca dla młodych, oczywiscie kosztem starszych ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jest to jakieś połowiczne rozwiązanie, w jakimś tam %, wiele osób po przepracowaniu 40 lat składkowych odejdzie na emeryturę, nawet jeśli będzie ona niepełna aż do 67 lat, zwolnią się miejsca pracy dla młodych młodzi przestaną najeżdżać na starych, że im blokują miejsca pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 6:08 No popatrz, a tak ładnie wmawiają nam, że każdy pracuje na swoją emeryturę:D wiem wiem że trzeba być naiwnym....ale jednak niektórzy wierzą skoro potem się dziwią, że tyle lat składek a taka niska emerytura. Ja jestem za likwidacją ZUS. Nie wiem, czy można wymyślić już coś gorszego więc niech upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy nie przesadzasz? Nie słuchałam całego wywiadu Dudy, ale w powtórzeniu najważniejszych tez nie było mowy, że to sprawa priorytetowa, tylko wg. niego pomnik powinien być zlokalizowany na Krakowskim Przedmieściu. No chyba ze to wyrwane z całości zdanie tak zabrzmiało, a jego wymowa była inna. Nie głosowałam na Dudę, nie lubię PiS-u, ale może dajmy nowemu prezydentowi szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej stawiac pomnik niż okradać kraj,PO wyprzedaże prawie wszystkie spółki skraju państwa,ANR sukcesywnie wyprzedaże ziemię i jeszcze za lasy chcieli się wziasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedaje spółki skarbu państwa miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew jak snieg
Po pierwsze to, autorze, lykasz te tvn-oskie głupoty jak pelikan. A po drugie - wyjaśnij mi, ci złego byłoby w pomniku upamiętniającym zmarłego prezydenta i wielu innych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W du/pie mam warszawkę i jej pomniki bardziej mnie obchodzi to co nasrał Bredzisław czyli wiek emerytalny i posyłanie mojego dziecka do szkoły w wieku 6 lat bez mojej zgody, bardziej mnie obchodzi przekręt zrobiony w ostatniej chwili z podwyższeniem emerytury dla prezydenta i odprawy dla jego urzędasów, bardziej mnie obchodzi afera WSI i sprzedaż ostatnich resztek polskiego kapitału, bardziej mnie obchodzi narycie przez PO w kodeksie pracy, gdzie już całkiem nas upodlili, mam gdzieś pomniczki sriczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co kolejny pomnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to, autorze, lykasz te tvn-oskie głupoty jak pelikan. xxx Wam na zlotach dla pisiorów każą tak klepac o tym tvn czy to wasza inicjatywa? Ten wywiad był w RMF-ie, a nie TVN, więc pudło. :p Autorce o to chodzi - kraj sie wali a ten myśli o pomniku. Ludzi to nie obchodzi, chcą poprawy bytu a nie grzebania sie w kółko w smoleńskim bagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nasłuchasz się tvnowskich bzdur a później siejesz zamęt. PO co się wtrącasz do polityki skoro się na tym nie znasz twierdząc że Duda mianuje Kaczyńskiego premierem. Czyżby Bredzisław w trybie nagłym wprowadził jakieś zmiany w konstytucji bo o ile mi wiadomo to do tej pory prezydent nie miał nic wspólnego z "mianowaniem" kogokolwiek na premiera! Zanim walniesz kolejną głupotę to zastanów się nad tym 7 razy bo jak widać jaśnie nam panujący Bul gadał bez zastanowienia co mu ślina na język przyniosła i na dobre mu to nie wyszło;-) Odnośnie pomnika to niech sobie stawiają ich i 200 w pół metrowej odległości od siebie jak mają taki kaprys bo dla mnie najważniejsze jest to jakim Duda okaże się prezydentem i co zrobi dla Polski i dla Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będą stracone 5 lat. Jesteśmy 50 lat do tyłu względem Europy i tylko będziemy się cofać. Mam nadzieję że te kilka miesięcy prezydentury Dudy otworzy Polakom oczy jakim złem jest PIS i zagłosują mądrze w parlamentarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 9:51 - i o to chodzi jakim będzie prezydentem. To pokazuje, jakie będą jego priorytety- nie gospodarka tylko martyrologia "poległych". Ale w TV"Republika" tego nie powiedzą, a sama na to nie wpadniesz. Zauważyłam, ze wszystkie pisiory, gdy się skrytykuje ich "wybranka", zaraz reagują agresją i najeżdżają na Komorowskiego. A argumentami wybronić Dudy już nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby Bredzisław w trybie nagłym wprowadził jakieś zmiany w konstytucji bo o ile mi wiadomo to do tej pory prezydent nie miał nic wspólnego z "mianowaniem" kogokolwiek na premiera! xxx Oj, koleżanko, konstytucji nie znasz, a innych pouczasz. Zgodnie z art. 154 konstytucji to właśnie prezydent desygnuje premiera. Oczywiscie absurdem jest, że teraz desygnowałby na premiera Kaczyńskiego, ale nie masz kompletnie racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO co się wtrącasz do polityki skoro się na tym nie znasz twierdząc że Duda mianuje Kaczyńskiego premierem. xxx Ale to słowa Szydło. Choc pewnie zaraz napiszesz, że wcale tego nie powiedziała, tylko media to przekręciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o zostanie premierem to sa to slowa samego Kaczynskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby Kaczyński mógł zostać premierem, PIS musiałoby wygrać wybory parlamentarne... a do tego daleka droga :) nie znacie podstawowych zasad w polityce i zabieracie głos...żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys myslalam,ze daleka droga do tego,zeby Duda wygral wybory,ale narod mnie zaskoczyl. Nic mnie juz nie zdziwi,nawet to,ze PIS wygra jesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może pomnik to nie priorytet jak ktoś mówi wcześniej ale po co go stawiać jak ma powstać taki sam kawałek dalej?? tak niech wszyscy idą na emerytury po 20 latach pracy a w Polsce starczy tylko i wyłącznie na to.. na lekarza nie będzie, na nowe drogi nie będzie ale za to wszyscy będziemy szczęśliwymi emerytami z 800 zł co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że Pis wygra to bardzo prawdopodobne bo ma stały żelazny elektorat który nie odejdzie od niego choćby nie wiem co, inne partie niestety go nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×