Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

smoczki o najmniejszym przeplywie

Polecane posty

Gość gość

moglybyscie polecic smoczek ktory ma najmniejsza dziurke? Moj miesieczny synek je strasznie lapczywie i szybko... co sadzicie o smoczkach z pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
u nas z poczatku byla butelka akuku ze smoczkiem w komplecie, wlasnie przez to, ze pokarm lecial tam w takim natezeniu jak trzeba, a nie kosztuje wiecej niz te butelki z pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmiłam z butelek NUK, małemu pasowały i mi też się podobało że dziecko trochę musi przy nich językiem popracować, najmniejsze dziurki w smoczkach do butelek są do wody/herbatki albo mleka matki. Do mm już jest większa, nie próbowałam w sumie czy przez te najmniejsze przejdzie bo na mm przeszliśmy razem ze zmianą smoczków. Z najmniejszej dziurki nie leci za szybko, częściej jedząc z piersi nałykał się dużo powietrza albo się krztusił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blogująca mama - www.MartynaG.pl - zapraszam na chwilę babskiego relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu synkowi też kupiłam smoczek NUK, chyba S, mały przepływ, cały czas się krztusił, w końcu zaczęłam mu zagęszczać moje odciągnięte mleko (ściągałam laktatorem) i gotowałam taki kleik ryżowy. sama gotowałam, raz na kilka dni, potem w słoiczkach do lodówki i dolewałam do mleka i było bardziej gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepszy okazal sie smoczek Avent classic 0+. Podawalam taka butelka picie bo z innych mala sie krztusila. Przy sprawdzaniu jak leci z tej butelki bardzo powoli tworzyla sie kropla ktora po chwili opadala. W innych butelkach zdarzalo sie ze po przechyleniu butelki woda leciala ciurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmniejsze dziurki mają dr browns. Przy innych córka się krztusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest ten smoczek, o ktorym pisze Marion Silver z akuku i jest w porzadku, do drogich nie nalezy, wiec mozna przetestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas smoczek był nuk clasic, rozmiar s, zastanów się nad butelką medeli, droga, ale podobno imituje ssanie z piersi, więc dziecko musi się troszkę namęczyć. medela calma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w ogole nie potrafi pic z NUK. Ciamla i ciamla,a nic jej nie leci. Jest przyzwyczajona do Lovi. Moge polecic te butelke i smoczek. Smoczki uspokajacze tez najbardziej odpowiadaja jej Lovi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas z NUK byl ten sam problem :/ Musze dalej szperac i szukac odpowiedniego smoczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj z Akuku, zgadzam sie z Marion Silver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×