Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spacerówka składana w pół

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny nie chcę parasolki, chcę spacerówkę składaną w pół (jak baby jogger), ale ta cena, więc szukam używanej. czy są jeszcze jakieś modele które się tak łatwo składają i zajmują mało miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wlasnie baby joggera City Elite i uwazam ze jest wart swojej ceny, poszukaj używanego, mojego uzywalam ponad 2 lata i wygląda jak nowy i wlasnie czeka na drugie dziecko. Skladany na pol jest jeszcze Mamas&Papas armadillo flip, no ale ta sama polka cenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha i jeszcze ostatnio ogladalam Joie Chrome, tez tak skladany, ale nie pamietam ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz ja, znalazlam jeszcze 4baby rapid, jest tani jak barszcz i chyba tak skladany jak chcesz, ale nie mam pojęcia co to za wózek, ani jak sie sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Britax b-motion i B- Agila... bardzo podobne do BJ b-motion droższy bo ma papowane koła... B-agile kupisz używana za 300 zł.nowa za 700 b-motion 1000 nowy zadko jest używany na allegro bo on wszedł na rynek rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukalam tego samego i tez podobal mi sie baby jogger. Kupilam scoonera od navingtona i jestem zadowolona. Jest bardzo duzo miejsca dla dziecka. Teraz widuje podobne wozki ale z logo x lander-tylko nazqy modelu nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam baby design mini - sklada sie w pól. Moim zdaniem wózek idealny a kosztuje grosze ;) tym bardziej ze syn coraz częściej na spacerze chodzi obok wózka i juz niedługo nie będziemy go używać w ogóle. Nie ma sensu na rok z hakiem kupować wypasione drogie wózki a potem się męczyć z ich sprzedażą. Ja ten moj bez żalu wyrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×