Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprany kolor kurtki da cos sie z tym zrobic

Polecane posty

Gość gość

Mam fajna cienka parke kolor granatowy.niestety zauwazylam ze kolor wyblakl.Uwielbiam ta kurtke i szkoda mi ja wyrzucic.Czy mozna cos zrobic zeby kolor wrocił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dać do farbowania. Ale taka spłowiała też może bardzo fajnie wyglądać, taki styl marynarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są farby do tkanin, ale musiałabyś mieć w czym to wygotować- wielki garnek (ślady farby mogą zostać) albo solidne, metalowe wiadro chociaż. Nie wiem czy obecnie są lepsze farby, ostatnio używałam około matury :P ale pamiętam że takie ciuchy mogły trochę farbować, tyle że w kurtce nie ma to wielkiego znaczenia, chyba że np. kołnierz czy mankiety na gołym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam jeszcze aby wyprac ja z np dzinsami.moze to byc cos dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniej niż farbowanie wyjdzie ci kupno nowej w sieciówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukalam ale zadna mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś farbowalam w pralce jakieś sprane spodenki męża i syna. Wyszło rewelacyjnie..serio z wrażenia założyłam temat, ale oczywiście kiepskie opinie poleciały. Może źle doswiadczenia. Miałam barwnik kakadu za 2.5☺to był ryzyk fizyk I się udało. Wrzuciłam ubrania do pralki ladowala od góry. Poczekalam aż napuści się wodą otworzyłam bęben wlałam rozpuszczony barwnik z łyżka soli a do.dozowniki płynu wlałam ocet. Nastwilam 60.stopni normalnie z wirowaniem. Wyszło bez zaciekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wiem jak może wyjść taniej zakup nowej rzeczy niż farbowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam ten sam problem w sumie przez dłuższy czas, ale w pewnym momencie cos mi mignelo o simplicolu i teraz od kiedy uzywam, to raczej nie wyrzucam ciuchow, no chyba że zrobią sie dziurki. Polecam sobie wygooglować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×