Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Baby mamamama

Spuchniety, powiekszony i zaczerwieniony siusiak u rocznego dziecka. Pomocy

Polecane posty

Gość Baby mamamama

Witam, dzisiaj zauwazylam, ze moj synek ma powiekszonego i czerwonego w niektorych miejscach siusiaka. Plakal w nocy i lapal sie za pieluszke, ale nie skojarzylam, ze to problem siusiaka. Do lekarza moge sie dostac za ok. 2dni. Co robic? Czyms smarowac? Co to w ogole moze byc? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem mamą chłopca
Nie wiem tak na zdrowy rozum- może zaparzenie albo grzybica. Umyć dokładnie (woda + mydełko dla dzieci) albo zrobić kąpiel z krochmalu. Dużo wietrzyć bez pieluszki. Więcej nie poradzę bo nie wiem cóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby mamamama
Kurcze, tak czytam, ze to moze byc objaw stulejki, ze zapalenie.. Odparzenie sama nie wiem, poniewaz tylko siusiam w innym stanie. Reszta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby mamamama
Kurcze, tak czytam, ze to moze byc objaw stulejki, ze zapalenie.. Odparzenie sama nie wiem, poniewaz tylko siusiam w innym stanie. Reszta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofffa
Jedź na pogotowie. Dziecko płacze więc boli. Za dwa dni moze być za późno. Jakieś chore, lekarz za ok 2 dni. Qrwa co za kraj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałabym do szpitala
będziesz patrzeć jak dziecko cierpi i czekać 2 dni a choroba będzie się rozwijać? jedź i to najlepiej teraz w nocy, bo w dzień cię mogą spławiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby mamamama
Ma 13 miesiecy. No niestety brak miejsc u lekarza.. A za 2 dni moze sie uda a moze nie. A lekarka tez zawsze bada malego dokladnie. Nigdy nic nie mowila, ze nie tak. O stulejce, ze to moze byc objaw przeczytalam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby mamamama
Bardzo malo doslownie na czubeczku, ale podobno u takich maluchow ma prawo jeszcze nie schodzic, a na sile nie probuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineska1234
Witam. Niechcący zrobiłam krzywdę mojemu dziecku... Chdzi o to że przy myciu jego siusiaka za mocno ściągnęłam mu napletek i przez to zrobiła się tam rana. Byłam na pogotowiu dostałam dla niego antybiotyk i mocze w rivanolu bo po tym incydencie jego siusiak spuchł i zaczął go boleć. Wydaje mi się że opuchlizna zeszła ale syn skarży się że go boli jak się go dotyka. Czy mogę zrobić coś jeszcze żeby jakoś mu pomóc, żeby szybciej się to zagoiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×