Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Dziewczyny nasz temat gdzieś zaniknął:( nie wiem czy ktos go skasował? mam nadzieję, że się tu odnajdziemy bo szkoda skoro już się znamy:)nowe staraczki tez zapraszam:) Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Razu___________29______ 8_____ 1_________ @ 16.03.2015 Aleksandra1988 __27 _____1________1________@22.03.2015 Nadziejkaa1_____22______5______1_________@ 22.03.2015 gośćPaula______23______20______1_________@ 24.03.2015 Blue_26 ________26 _____4________1________@24.03.2015 Doti87__________27 ______4_______1________@24.03.2015 aneteek_________24______4______1_________@ 26.03.2015 tysiaa__________22______2_______1________@ 26.03.2015 Bajkaanna ______ 31______ 8______1________ @ 26.03.2015 Zambia ________ 31_______6______2 ________@29.03.2015 Maja2015 _______28 ______3______1_________@31.03.2015 Jussio _________29 _____6_______ 1_________@31.03.2015 kokardka44_____27______18______1_________@ 31.03.2015 Taka sytuacja____28______10______1________@ 01.04.2015 Kate4__________27 ______8_______1________@04.04.2015 myshka84_______30______5_______1________@ 17.04.2015 TalaZ __________29 _____8________2________@18.04.2015 Hashija _________28 _____3_______2_______ Nelll89_________26_______1______1________ Ola_456________24______3_______1________ ```````````````Przyszłe Mamuśki`````````````````` Agaa87 ________27______ 4_____2________ ciąża SIMKE__________34______7_____3________ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja będę się starać o dziecko dopiero w marcu/kwietniu. A tobie jak tam idzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest dziewuszki zapladniajcie nasza przedludniona planete! Migiem, biegusiem "moze przyszle mamusie"! Robcie se tesciki, badajcie sluz i inne odchody i rozmnazajcie sie ino chyzo. Najlepiej niech kazda sobie po czworeczce malych bachorkow machnie bo jak to tak z jednym dzidziusiem no? Zaczynajcie juz teraz i nie zapomnijcie zalozyc tematu staraczki 2016, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 , 25!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie zapomnij zalozyc tematu idioci 2016, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 , 25! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie skasowali tylko przeniesli na WLASCIWY dzial: 'plodnosc'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przenieśli, nigdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka nie mam pojęcia co się stało z tamtym tematem szukałam ale nie znalazłam. A szkoda bo trochę się już poznałyśmy. Mam nadzieje, że pozostałe dziewczyny nas odnajdą. A co u Ciebie? tysiaa mi średnio idzie:)w styczniu tamtego roku zaszłam w ciąże ale poroniłam w 11 tyg. Od lipca staram się ponownie ale 6 cykli za mną nieudanych ;( narazie nie wiem jak bedzie z moimi staraniami bo mąż słabo dysponowany a ja mam prolaktyne dużo ponad normę i biore bromergon. Narazie dobrze na niego reaguję więc się cieszę. Jurto ide do gin zobacze co mi ciekawego opowie:) a Ty czemu dopiero marzec zamierzasz zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja to wogóle nie wiem co się z tymi naszymi forami porobiło, kiedyś było jedno i choć były zawieszki denerwujące to ciągle ktoś coś pisał i było miło, a teraz są różne tematy założone a tak naprawdę raz na jakiś czas ktoś coś napisze, chyba już żadnej się nie chce i jakoś pogadać tak od serca nie ma z kim, mam nadzieję, że po długim weekendzie wszystko wróci do normy, bo brakuje mi tych naszych ploteczek no ale zobaczymy, a co do starań to ja cały czas próbuje choć jak się teraz nie uda to chyba zrobię ze 2-3 miesiące przerwy, tzn. nie będę się oczywiście zabezpieczała, nie, nie! chodzi mi tylko o to, że psychicznie muszę przystopować z tymi staraniami, po prostu jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to nie a za 2-3 miesiące znów wrócę do intensywnych prac, czyli ponowię badania wszystkie, zastosuję zioła, okłady, a nawet te cholerne zastrzyki z clo i zobaczymy, na razie nie mam jakiegoś strasznego ciśnienia ale bardzo mi zależy na tym , żeby miec drugie dziecko szczególnie żeby udało mi się zajść do końca pażdziernika 2015 ze względu na moją nienajlepszą sytuację w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsmwj
dziewczyny a może coś doradzicie...zawsze przed @ miałam ból piersi ale to zawsze i to tak z tydzień przed a teraz mam za 2 dni @ a tu nic...nic nie czuje. a wiem że pierwszym z objawów ciąży też jest ból piersi....pewnie znów lipa..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4. Zamierzam zacząć dopiero w marcu/kwietniu, bo w grudniu poroniłam . Więc muszę się pozbierać i fizycznie i psychicznie. Starasz się sześć cykli, więc to nie jest tak długo, na pewno za jakiś czas się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do szpitala odebrać wyniki tych badań po poronieniu. Ale czytałam różne fora i oczywiście z tych badań pewnie nic się nie dowiem... Poronienie przypadkowe, losowe i już ;/ W dodatku odebrałam wyniki cytologii i okazało się że mam jakieś zapalenie... Więc muszę to wyleczyć. I czasem wyrzucam sobie, że za bardzo się stresowałam, za dużo płakałam. No ale stało się, czasu nie cofnę. Jeśli uda mi się zajść w następną ciążę, to na pewno nie popełnię tych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdsmwj Skoro zawsze przed okresem odczuwasz ból piersi, a tym razem tego nie ma, to jest możliwość, że udało ci się zajść w ciążę. Trzymam kciuki aby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny jakbyscie potrzebowały to ja mam do sprzedania spory zestaw dla starczek : zioła ojca sroki nr.3 , castangus, inozytol, fertimen dla panów na lepsze żołnierzyki . Mi to juz nie jest potrzebna bo sie udalo po 8 miesiacach , zostawie namiary i tam jakby co szczegóły podam ile czego mam karolcia15031@gmail.com Pozdrawiam i zycze owocnych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowo staraczka zawsze mi się kojarzy ze sraczka. wyjątkowo brzydki neologizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale forum zostało tak nazwane i trudno, bez różnicy. Ważne, że wiadomo o co w nim chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzaMIsie
nie wiem co się stało z poprzednim forum... to dziwne, może został skasowany przez założycielkę...? nie wiem czy przy nowym przekierowaniu dziewczyny do nas ponownie dołączą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiaa jak czytam co piszesz to tak jakbym czytała o sobie. Też sobie cały czas wyrzucam że za dużo się stresowałam w ciąży, wszystkim dosłownie!ale to była moja 1 ciąża i wszystko było dla mnie nowościa i uważałam że wszystko co robię szkodzi dziecku a teraz wiem że to był błąd bo najbardziej mu szkodził mój stres:) nie bede sie juz za to obwiniać widocznie tak chciał Pan Bóg ale wiem,że w nastepnej ciąży nie bede juz tak świrować:)a jeśli można spytac w którym tyg poroniłaś, to było poronienie czy serduszko przestało bic?długo się staraliście? MarzMisie mam nadzieję, że pozostałe dziewczyny też nas znajdą, fajnie że Tobie się udało:) tylko kurcze teraz nie pamiętam co, która pisała na poprzednim forum:)na szczęście mam tabelke zapisaną więc moge modyfikować:) Gościnka nie rezygnuj ze starań tylko tak jak mówisz wrzuc na luz bez mierzenia liczenia itp:) gośćdsmwj z tymi piersiami to różnie bywa mnie raz bolą raz nie więc nie wmawiaj sobie niczego tylko zrób test w dniu @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wklejam tabelke dla przypomnienia:) Nie wiem czy wszystkie dziewczyny nas odnajdą ale narazie zostawiam w tabelce:) Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 5_______ 1_______ @ 1.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @02.01.2015 Kate4__________27 ______7_______1_______@06.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 magdalenaka____25______11_______1______ @ 14.01.2015 Taka sytuacja____27______8_______1_______@ 15.01.2015 gośćInka _____ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015 pap86 _____ 28______ 2_____ 1_________ @ 27.01.2015 Kiedyś Niezdec__28______ 5_____ 1_________ @ 27.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samemu nie można usunąć tematu. Tylko ktoś z redakcji kafe może to zrobić na prośbę kogoś. Bądź podobno też robią to bo coś im nie pasuje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4. Ciąża obumarla. Byłam u lekarza w siodmym tygodniu i serduszko biło. Gdy poszłam na wizytę powinnam być w 13 tygodniu ale niestety okazało się ze serduszko przestało bić w 9 tygodniu, to była moja pierwsza ciąża. Rozryczalam się wtedy w gabinecie. Jeszcze czasem płacze ale wiem ze wszystko przede mną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tysiaa smutne to wszystko:) u mnie było tak samo! byłam u gin w 8 tyg i było ok, a 3 tyg później na wizycie okazało się, że serduszko nie bije:( mi się udało w 1 cyklu i myslałam, że teraz tez tak będzie a tu 6 cylki i nic:( lekarze mówili, że wakacje to najlepszy czas na zaciążenie a jednak u mnie się to nie sprawdziło! mam wielką nadzieje, że ten rok będzie dla nas pomyślny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno zrób sobie badania prolaktyny tylko za jakieś 2 m-ce bo z tego co czytam jesteśmy podobne panikary s stres niestety podnosi poziom prolaktyny a ona z blokuje owulację. MI teraz wyszła prolaktyna 95 przy normie do 25 więc musze brac bromergon:) ale na szczęście dobrze na niego reaguję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro dobrze na niego reagujesz to w końcu uda ci się zajść :) Zrobię za dwa miesiące to badanie o którym mówisz. Bo myślę że robienie innych badań narazie jest bez sensu. Lekarz mi mówił ze badania genetyczne i tym podobne powinno się robić po trzecim poronieniu. Ale mam nadzieje ze do tego nie dojdzie. :p I zauważyłam że już bez bólu mogę przebywać w towarzystwie małych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYMIDA
WITAJCIE! Jestem tu nowa :) Mam syna Michała który za 3 tyg. skończy trzy latka, w tym roku chcemy rozpocząć staranie o drugą dzidzię :) Bardzo chcielibyśmy teraz córeczkę ale wiadomo ważne by dzieciątko było zdrowe. Trzymam za wszystkie staraczki kciuki ! Dużo zdrówka dla Nas i sił aby wszystko się udało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×