Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teacherka9

Staraczki styczeń 2018

Polecane posty

Gość Teacherka9

Hej dziewczyny :) która stara się aktualnie o maleństwo?:) i ma nadzieję, że już po nowym roku zostanie mamą? ;) dołączajcie do mnie! Liczę na wasze wpisy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko żeby zachęcić nas napisz cos o sobie ,ile masz lat ,o którą ciąze się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Witam. Czy mogę dołączyć? na początku maja będziemy się starać o maleństwo, wtedy miałabym termin na koniec stycznia ,mam już dzieci i zaszłam z nimi w pierwszym cyklu, więc mam nadzieję że teraz też mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówkkkaaaaaaaaaa
hej, ja też się dołączam, tylko że ja planuję na luty, chcemy jeszcze w maju pojechać na zagraniczne wakacje i może w ich trakcie coś się wydarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym urodzić w styczniu ,tak sobie zaplanowałam,nie staraliśmy się wcześniej bo nie chcę aby dziecko urodziło się w końcówce roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Hej dziewczyny! Dziękuję Wam za odpowiedzi i przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam dużo pracy w szkole ;) ja mam 28 lat i nie mam jeszcze dzieci, pół roku temu wzięliśmy z mężem ślub i teraz bardzo chcemy zostać rodzicami :)) życzę Wam powodzenia i ściskam za nas kciuki :)) piszcie jak wasze starania, ja mam nadzieje ze w przyszłym miesiącu @ już nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Zoma ja też mam nadzieję, że już w styczniu będę mamą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Gościówkkkaaaaa ;) udanych i owocnych wakacji w takim razie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka, według twoich wyliczeń,na którego stycznia miałabyś termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Zoma jeśli będę miała to szczęście to dopiero na sam koniec :) czyli jeśli nam się uda to tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli też zaplanowałaś żeby urodziło się w styczniu?Ja też bym miała termin na sam koniec stycznia.Wiesz,ja będę próbowała w 9 dniu cyklu i potem stop.Podobno to zwiększa szanse na dziewczynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie rok temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Urodziłam w Nowy Rok. Powodzenia dziewczyny !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
Hehe ja też :) byłby super prezent :) też tak sobie zaplanowałam, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy...czyli chcesz dziewczynke ? Ja marze o chlopcu :) dziękujemy bardzo !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 latka
Cześć dziewczyny my z mężem nie uważaliśmy w tym miesiącu gdyby się udało od razu to termin miałabym na 7 stycznia. Za 10 dni powinnam dostać okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!Ja czekam na miesiączkę którą powinnam dostać za 2 lub 3 dni, dopiero po niej będziemy się starać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Teacherka, to powinnaś współżyć w owulacji żeby mieć synka;) Ja będę się starać na początku maja, po miesiączce którą mam dostać pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
A ja dziś mam koniec @ i już się nie mogę doczekać aż zaczniemy starania o synusia! :) wiem właśnie, że powinnam zaczekać do owulacji ;) to mamo 4-latka i koleżanko z 13:43 czekamy na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce nikogo urazić, ale zawsze jak czytam tytuł postu "staraczki", to widzę tam "sraczki" :P przepraszam, ale musiałam... pozdrawiam wszystkie panie starające się o potomstwo i trzymam kciuki za Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teacherka9
A ja dziś mam koniec @ i już się nie mogę doczekać aż zaczniemy starania o synusia! :) wiem właśnie, że powinnam zaczekać do owulacji ;) to mamo 4-latka i koleżanko z 13:43 czekamy na wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jutro dostać okres i po okresie będzimy działać.Teacherka,bierzesz kwas foliowy lub witaminy dla planujących ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Witajcie dziewczyny. Chętnie dołączę do Was. Ja właśnie czekam jeszcze pare dni żeby @ nie nadeszła i robię test, ale jakoś jestem sceptycznie nastawiona, bo nie czuje zupełnie nic, żadnych pierwszych objawów o których wyczytałam na forach. Gdyby jednak stał się cud i udałoby się, miałabym termin na początek stycznia. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoma
Musica, to byłaby Twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zoma. To byłaby moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Musica
Ups, myślałam, ze mój nick się zapamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja tez marże o dziecku, staramy sie już długo... jakieś 3 lata. Mam już jedna córeczkę, która ma 4,5 roku. O nią staraliśmy sie prawie rok. Może tym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8:20 pij olej lniany, Poczytaj o jego właściwościach naukowcy dowiedli że u kobiet które codziennie piły po dwie łyżki Stołowe oleju lnianego wszystkie cykle miały owulacyjne, natomiast u kobiet,które nie piły tego oleju było kilka cykli bezowulacyjnych. To tak na marginesie taka ciekawostka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) My z meżem staramy juz prawie rok.... jak narazie nic. To nie jest takie proste jak myslalam, nie tracimy nadziei. Tydzien temu dostalam zastrzyk "Pregnyl" 1000j za pare dni bede testować. Powodzenia dla nas wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok starań to nic. My siedem lat po ślubie. Radze wam dobrze, żeby przestać się starać. Przy takich wyliczeniach nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×