Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deska do prasowania

staramy sie ponad rok.. teraz dziwna mysl

Polecane posty

Gość deska do prasowania

staramy sie ponad rok.. nic z tego nie wychodzi.. ostatnio jednak stwierdzilam ze gdybym nie miala dzieci nie staloby sie nic strasznego..najpierw sie pocieszalam.. a teraz poprostu tak jakby mi sie odechcialo tego.. chyba znalazlabym w tym plusy.. troche mnie to przeraza ale.. mialabym caly czas cuper figurke.. nie mialabym szerokiej pipki.. ani blizny po cesarce( a roznie to tna. nie w kazdym szpitalu staraja sie by blizna byla niewidoczna).. mialabym czas dla siebie i meza..zrealizowalabym sie zawodowo.. zrobila 2 kierunki studiow jeszcze( mimo ze mam juz 2 marza mi sie jeszcze).. uprawialabym sex do bialego rana.. chodzila na dyskoteki.. chyba zglupialam.. ale przestalam sie martwic:D wszystko ma swe wady.. i zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Szymka
Do starosci chcialbys tak chodzic na dyskoteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska do prasowania
do starosci.. dokad bede mogla:Pczyli do 40stki a masz cos przeciwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, ze są pewne plusy, jak w każdej sytuacji podobno :) Myślę, ze kiedy przestaniesz sie przejmować, łatwiej Ci będzie zajść w ciążę, po prostu. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska do prasowania
kwiat sniegu:) no fajnie by bylo:) ale jakos zaczyna mi to byc obojetne powoli.. pewnie po 40( jak mi sie etap dyskotek skonczy:P) zaczeloby mi brakowac na stare lata dzieci.. wnukow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Szymka
Nie mam nic przeciwko temu tylko poprprstu te dyskoteki szybki sie Tobie znudza. A co do dziecka to poprstu nie mysl na ten temat tylko czerp przyjemnosc z sex-u a ani sie obejrzysz i bedziesz miala dzidziusia. A co do figury to ja mam połtorarocznego szkraba i na figure nie narzekam. Przed ciaza wazyłam 55 kg przy 168 cm wzrostu, a teraz waze 54 kg. Zreszta w ciazy nie za wiele przytylam i 4 dni po porodzie wazylam 58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, mnie też zawsze przerażała myśl o samotnej starości, bez dzieci, wnuków... Oczywiście nie jest to jedyna zaleta posiadania dzieci :D Wiesz, ciesz się tym, co masz teraz - wolnością, swobodą, nieograniczonym planowaniem czasu. I seksem oczywiście. A dzidzia pewnie pojawi się \"sama\", czego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic lepszego w życiu każdej kobiety jak dziecko. Może powinnaś się wyciszyć? Zainwestowałabym w testy owulacyjne. Są naprawdę skuteczne. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×