Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewula20142014

STARANIA CIĄŻA NA 2015

Polecane posty

Gość ewula20142014

Cześć wszystkim, otworzyłam nowe forum, ponieważ na starych topikach kilka tysięcy wpisów ciężko się odnaleść. Nowa grupa wsparcia dla tych które chcą urodzić w 2015 i narazie się nieudaje... Ja staram się od marca 2014 , aktualnie @ spóźnia mi się dwa dni ale oczywiście zdążyłam już zrobić test i niestety to znowu nie mój czas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja @ mam miec 23....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planuję starania na drugą połowę 2014 roku, przede mną cięzki czas, dwie ciąże już straciłam, nie wiem co bedzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula20142014
współczuje, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co przeżywałaś, nie życzę nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka1
ja podobnie, wreszcie zielone światło, zaczynamy pierwszy cykl starań. Po badaniach wyszedł niski progesteron w drugiej fazie więc dostałam luteinę w 16-25 dc Obawa duża ale staram się być dobrej myśli. 2015 będzie nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ewula, jak z tą @?? póki jej nie ma jest nadzieja. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam staraczki?? nie ma chętnych na nowy topik?? na innych tłoczno, wszyscy się znają, ciężko się wbić. Ja już nie mogę doczekać się owulki. Na wszelki wypadek trenujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ją przestałam brać tabletki od grudnia i jak narazie nie wychodzi badania ok od poniedziałku mam okres teraz będę używać testu owulacynego bo już nie wiem co mam robić czekam na koniec okresu i do dzieła oby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana staraczka
Witam, staramy się z mężem o dziecko już 8 cykli....po 6 cyklach zrobiłam badania hormonów wszystkie ok oprócz prolaktyny. dostałam bromergon ...prolaktyna w dwóch ostatnich cyklach już w normie, owulacja stwierdzona monitoringiem a mimo to znów dzisiaj przyszła @. najgorsze jest to że każdy mój cykl jest inny tzn. w każdym mam jakieś objawy które mogą być potencjalnie ciążowe np. ból jajników, ból podbrzusza, obfity śluz, spóźniający się okres. Niestety co miesiąc to samo...płacz i rozczarowanie. Wszystkie koleżanki w pracy albo są w ciąży albo właśnie urodziły lub mają już dzieci tylko ja mam takie problemy. do tego za miesiąc firma zawiesza działalność. będę bezrobotna, nie mogę zajść w ciąże...wszystko mi się wali.eh musiałam się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa
Maju ja też myślałam o testach owu, ale to pierwszy miesiąc starań więc póki co postaramy się bez nich. Ale daj znać jak działają. Może nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula20142014
Cześć Dziewczyny dziewuszka 1 - jak tam starania, wiesz już coś ? gość - tak dlatego załozyłam topik bo na innych juz kilka tysiecy wpisów ciężko odkryć o co w tym wszystkim chodzi co kto ma za problem Ja narazue nie mam @ juz 6 dzień po miesiączce ale dwa testy robiłam i wyszły negatywne nie wiem co o tym sądzić załamana staraczka - przykro czytac takie wpisy jak Twój ale wiem co czujesz, jesli chodzi o firmę mam ten sam problem moja ogłosiła upadłość i ten cykl to moja ostatnia szansa żeby mieć zasiłek i macierzyński, tez staram się już 4 raz , i wiem jakie to przykre jak już wiesz ze właśnie przyszedł okres, niedowierzanie jak to możliwe że sie znowu nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Cześć :) Ja się w sumie na razie nie staram, ale mieliśmy w tym miesiącu z mężem sytuację, po której mogłam zaciążyć ;) Bardzo bym się ucieszyła... "Sytuacja" miała miejsce 15 maja. Ja jestem mega niecierpliwą osobą i już dzisiaj zrobiłam test, w dodatku nie rano tylko po południu :P Oczywiście negatywny, ale nie tracę nadziei, licząc, że było po prostu za wcześnie na test. Jeśli chodzi o jakieś symptomy no to często mnie mdli, mam podwyższoną temperaturę, pobolewają mnie piersi i podbrzusze, ale nie jakoś bardzo mocno, no i ogólnie czuję się jakoś tak słabiej. Biorę jednak poprawkę na to, że sobie wkręcam te objawy i doszukuję się czegoś, czego nie ma ;) Pozostaje mi tylko czekać i jeśli za kilka dni nie pojawi się @ to zrobię kolejny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana staraczka
ewula20142014 - to jesteśmy we dwie, ja też mam jeszcze ten cykl a potem bezrobocie.Wiem że nie powinnam myśleć w ten sposób, że muszę zajść w ciąże jak mam prace, wiele kobiet zachodzi w ciąże będąc bez pracy. Ale z drugiej strony czemu ja mam zawsze ze wszystkiego rezygnować. Pracuję w dużej firmie podczas 3 lat pracy wiele moich koleżanek zaszło w ciąże. Mogą w spokoju urodzić i skorzystać z macierzyńskiego. Zresztą mój mąż też nie ma pewnej pracy więc to też dodatkowo nam nie ułatwia. Ostatnio mam zły czas wszystko idzie źle. Ale może ktoś tam na górze ma dla mnie inny plan niż ja sama. Trzymam kciuki żeby Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekam juz 6 lat mam nadzieje ze w przyszym roku uda mi sie podejsc do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana staraczka
gość jakie są przyczyny że nie możesz zajść w ciąże ? i jak dajesz sobie rade że nie tracisz wiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula20142014
dziewczyny chyba przez to że trzymałyście kciuki zrobiłam testy z krwi (dwa testy z apteki wyszły negatywne) i w dzisiejszym teście bhcg wyszła 61 nie bardzo moge uwierzyć i nie wiem czy to ciąża chociaż wydaje mi się że tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja mam jeszcze okres ale z mężem dzisiaj współżyłam dwa razy może się w ten sposób uda jeszcze mam go tylko jutro potem wraca w środę z pracy i pewnie będę sprawdzać na teście owulacyjnym od następnego tygodnia oby się udało trzymam za nas wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam jeszcze okres ale z mężem dzisiaj współżyłam dwa razy może się w ten sposób uda jeszcze mam go tylko jutro potem wraca w środę z pracy i pewnie będę sprawdzać na teście owulacyjnym od następnego tygodnia oby się udało trzymam za nas wszystkie kciuki. Zapomniałam wcześniej dodać pseudonim więc poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
Nucleardeath - hehe, słusznie... dlatego wspomniałam, że pewnie sobie wkręcam i doszukuję się na siłę objawów :P poza tym wcale nie wydaje mi się, żebym miała jakoś dużo objawów. Póki co czekam i za kilka dni powtórzę test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka1
Ewula wyniki krwi nie kłamią! To na pewno ciąża. Beta jeszcze niska dlatego sikane testy nie wyszły. Koniecznie powtórz test po dwóch dniach. I Oczywiście gratulacje wielkie :) Ile cykli starań potrzebowaliście?? My dopiero zaczynamy swoją przygodę ze staraniami, pierwszy cykl. Dziś 12 dc, zbliżam się do owulacji. Martwię się tylko bo 16-25 dc mam brać luteinę a ona ponoć blokuje owulację. Nie wiem czy będzie przed 16 dc. Ale skoro to polecenie lekarza... W końcu ginka skończyła medycynę a nie np. politechnikę więc pewnie wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszka1
Kushina kiedy masz termin @ ?? Jeśli test za wcześnie to jest szansa :) Jak widać na przykładzie ewuli testy z moczu nie zawsze wychodzą jak powinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję , narazie staraliśmy się w dniu owulacji:) zobaczymy co to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja wytlumacz mi swoj tok myslenia 2 razy seks w okres i piszesz ze masz nadzieje ze sie uda... a dni plodne sa w polowie cyklu a nie na poczatku... i co chcesz sprawdzac na tych testach owulacyjnych? owulacje? no ale i tak meza nie masz wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mężem podjęliśmy decyzję, że czas wielki na pierwszą dzidzię:) jutro kończy się mi @, mój cykl trwa 31,32,34 dni, zdarzy się co 2-3 m-c, że trwa 25-26 dni. Ostatni trwał 26 dni więc przeanalizowałam swoje dni płodne, doszłam do wniosku, że byłoby to między ok 6 a 11 czerwca więc najlepiej będzie regularnie co 2 dni wykorzystywać męża:) a zastanawiam się czy nie skorzystać z testów owulacyjnych? warto po nie sięgnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula 82
Witam wszystkich .. W kolejnym miesiącu rozczarowanie . Zdecydowałam się na drugie dziecko. Mijają miesiące i nic. Jestem zła na siebie że tak się nakręcam jak nastolatka i przez to chyba mam urojone objawy ciąży.Bolące powiększone piersi i delikatne bóle brzucha to takze mogą byc chyba objawy przed miesiączką ale z jednej mojej piersi jak ściskam mocno wydostaje się kilka kropel wydzieliny .. co to moze byc?? Zrobiłam test dzisiaj - negatywny. Ponoć po 6 dniach od zapłodnienia wykrywa ciążę a dziś własnie minął 6 dzien. Czy za wczesnie jednak? Dalej mam się łudzić że jestem w ciąży? Okres mam dostać 10 czerwca jeszcze trochę czasu zostało i nie wytrzymam tak długo czekac .. byłam tez u lekarza ginka ale on jeszcze nie jest w stanie nic zobaczyc mimo ze robił usg ginekologiczne. Ale jestem zdrowa i mogę śmiało się starać o dziecko. Mówił żeby kochac sie normalnie i liczyc tych dni bo tak na prawdę nie wiemy kiedy dokładnie one są i owulacja. Temperaturę mierzyłam niestety tylko kilka dni rano i było 37 st. Ach chcę się wyżalić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
hej ja teraz tez czekam z niecierpliwością okresu mam dostać jutro zobaczymy :) Dzisiaj robiłam sobie test z krwi - jestem chora i lekarz kazał mi brać antybiotyk dlatego wole się upewnić żeby w razie ciąży nie zaszkodzić dziecku :) Powodzenia to nasz pierwszy cykl starań, mamy już synka z którym w ciąże zaszłam w pierwszym cyklu. Wtedy czułam się zupełnie inaczej. Teraz boli mnie podbrzusze jak na okres więc pewnie dostane ale i tak warto sprawdzić żeby mieć spokojniejsze sumienie Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATUuulka
Witam wszystkie starające się. Dopisuje się do was , ponieważ też od nowa zaczynam statanka. Razem z mężem starym się 3 lata łącznie , mieliśmy robione badania i jest wszystko ok. W tym roku zaczynamy od nowa ponieważ zeszłe 1, 5 roku były przygotowania do ślubu i jesteśmy już po. Odetchnęlismy, więc zaczynamy od nowa. Powiem wam tyle że jakoś po ślubie mam większe nadzieję, wczoraj przypadła moja owulacja. Teraz zacznamy próbować kochając się codziennie w dni plodne , ponieważ zawsze było co 2 ,3 dzien, lecz bez skutku. Moja znajoma starając się później odemnie poleciła mi metodę, kochaj się codziennie w dni płodne przez cały Tydzień! Nawet jak nie będziesz miła ochoty , ona tak zrobila i ma juz synka;) więc w tym cyklu tak robimy. I oczywiście oczekujemy . A jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguu153
Czesc dziewczęta ! ;) mam na imię Agnieszka mam 20 lat i wraz z narzeczonym staramy się od 3 miesięcy o dziecko. Niestety na razie nic. Aktualnie czekam na miesiączkę która...mam nadzieje, ze nie dostane ;)) pozdrawiam wszystkie dziewczyny !!,:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATUuulka
Hej dziewczyny :) Jestem w 20dc. Boli mnie podbrzusze jak na okres , lecz się nie nakręcam bo wiem że dużo razy się zawodzilam na mojej intuicji. Czeka mnie w przyszłym miesiącu droznosc jajowodòw , i teraz cały czas tym się martwię :( mam nadzieję że wszystko jest dobrze i że kiedyś zajde w ciążę:) W tym miesiącu staralismy się cały tydzień plodny, bym chciała zajść teraz i obejść się bez tego badania ale wiem że to jest nierealne na zawołanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×