Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko 2016 2017 cd cd

Polecane posty

Gość gość

Macie nowy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo dzieki gość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ktora z dziewczyn pochwali się pierwsza swoimi staraniami? Opowiadajcie dziewczyny jak idą starania? Zapraszamy do dyskusji a gościowi za założenie nowego tematu dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Czesc,moze ktoras doradzi na temat jakichs lekow bez recepty wspomagajacych zajscie w ciaze,oprocz popularnych suplementow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jesli planujecie pierwsze lub kolejne maleństwo zapraszamy na pogaduchy. Napiszcie ile macie lat i o które malenswo się staracie i który cykl staran u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sprawy nowy temat łatwo założyć ;-) Jakbyscie zmieniły zdanie zapraszamy na ovufriend do nas taki sam tytuł wątku jak tutaj cd KAFE. Tusia_87 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej sami goscie sa tu dziewczyny ze "starej paki" hehe. Milo ze jest zalozony nowy watek Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Jestem i ja :) 4 dni do @ czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
A ja niebu po @ ale w sumie nie wiem... Przez 3 dni brązowe Brudzenie i koniec... Nie wiem co to wogole miało być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caroline 3mam kciuki :) fajnie ze jestescie. Paula nie chce robic nadziei kazda kobieta jest inna i inaczej dziala jej organizm ale ja zamiast okresu mialam 3-4 dni brazowe plamienia bylam pewna ze to @ jakas taka dziwna przyszla tydzien pozniej zrobilam test i byl pozytywny. Dziewczyny mam nadzieje ze to Wasz cykl:):) pozdrawiam Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Mila ja właśnie skończyłam tabletki antykoncepcje to miało być krwawienie z odstawienia a miałam tylko brązowe leciutke plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha rozumiem no to jak na krwawienie to skapo bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula moze po tabletkach tak masz albo zrób test. Gość Laura ja biorę kwas foliowy Wit d i olej z wiesiolka do owulacji a po owulacji biorę luteine na wyregulowanie cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ciąża to to nie jest...niestety... Nie wiem czy mam co liczyć na normalny cykl po takim plamieniu.. Caroline ja biorę duphaston od 16 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula ale to jest pierwsi cykl po odstawieniu tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Tak, od tygodnia nie biorę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Matko jaka tu cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo nas tu chyba zostalo dlatego taka cisza. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Cisza jak nie wiem ... Moze niebawem dolacza jakies nowe staraczki :) Ale wiecie co przejrzałam ostatnio kilka innych tematów to tez Malo osób się wypowiadalo wiec wszyszczy uciekają z kafe :) ale tez sporo bylo zdań ze może forum juz nie bedzie się zawiezszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Caroline a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Cześć dziewczyny ;) dawno mnie nie było tu na kafe. Co tam słychać ? Paula ? Angelowa ? Paula Ty od tego cyklu wracasz do starań, tak ? Ja rosne coraz bardziej. Juz 11kg na plusie... dochodzi do mnie, że nie mam za bardzo wpływu na ta wagę. Nie jem słodyczy, nie obrzeram się, w nocy nie jem, w dzien regularne jem małe porcje a waga i tak rosnie :P na początku się przejmowałam trochę, ale teraz już mi wisi - najważniejsze że małym wszystko w porządku ! A wierci się już niemiłosiernie nieraz hehe czasami to sie tak rozpycha, taka mi bania twarda z jednej strony się robi ze aż ciężko mi go wmasować z powrotem do środka :) Za wszystkie staraczki trzymam kciuki ! Bede czasami tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Mam 23 lata ,od dwóch miesięcy staram się z mężem o dziecko. Robiłam badania ponieważ mam chorą tarczycę , wszystko wyszło OK ! A dzidzi dalej nie ma. Endo przepisała mi Jodid 200 i stwierdziła że nie widzi przeciwwskazań. oprócz tego biorę też eutyrox 50 oraz kwas foliowy . Ginekologa również odwiedziłam stwierdził że wszystko ok oprócz małej torbieli... Od kilku dni robię testy LH jak na razie jedna kreska... Moje cykle są dość długie chociaż za bardzo nie wiem czy powinnam wliczać w nie plamienie przed miesiączką (która/e są skąpe) . Czy któraś z Was miała podobnie .? Pozdrawiam ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kate super ze się odezwałaś :) fajnie ze z maluchem wszystko ok, ja w ciąży przytylam 26 kg hehe ja to byłam Babel.... Który to już tydzień u cb? Tak zaczynam starania od tego cyklu, mam nadzieję że skończą się owocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Linla raczej Ci nie pomogę, nigdy nie miałam problemów z tarczyca więc nie wiem jak przebiega leczenie, tych plamien przed @ Nie traktowalabym jako @, ale lekarzem nie jestem to nie wiem... Ja nigdy nie miałam żadnych plamien przed @ raczej po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na Ciebie
Hej staramy sie od roku i nic ;[ ja tez biore eutyrox wiesiolek co jeszcze brac? Mam plamienia przed okresem i boje sie, ze to progesteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kate milo ze sie odezwalas. Ja mam jutro usg polowkowe bo to juz 21 tydzien i synek tez daje popalic. Pozdrawiam i 3 mam kciuki za Was dziewczyny. Paula oby to byl twoj cykl . Caroline i jak testowalas juz? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ja zamierzam testowac w sobote bedzie 31 dc. Czuje sie zwyczajnie jak przed @ pobolewa podbrzusze tylko piersi bola jak nigdy az dotknac sie nie moge ale nie sa nabrzmiale. Witaj Linla . Ja mam Tsh dobre wiec nie pomoge. Moze powinnas skonsultowac to z innym lekarzem, ja mialam mala torbiel dostalam luteine i sama sie wchlonela na nastepnym usg juz jej nie bylo. A jak dlugie masz cykle mowilas gin o tym moze powinnas tabletkami je wuregulowc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Czekam na ciebie ja tez biore olej z wiesiolka tylko do owulacji , kwas foliowy i wit d z olejem lnianym. Dziewczyny pija tez ziola sroki. Robilas sobie badania, rok to juz troche dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula u mnie już 27tc ;) choć według ostatniej miesiaczki to już 28 :P tak czy siak powoli wkraczam w ostatni trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kate a pomyśleć że razem startowalysmy Ty już bliziutko rozwiązania a ja jeszcze nie poczelam.... Leci ten czas... Czekam na Ciebie rok to już długo... Robiłaś badania na prolaktyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×