Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gośćLisa

Może teraz forum będzie lepiej działało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 Villemo84_____ 31_________12.06 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92_______ 2 Mila____27_____9_____22.02.2017___2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Miejmy nadzieje ze będzie lepiej dzialalo ale ciekawe czy wszystkie dziewczyny przeczytają ze tu jestesmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Będziemy im przypominać, że się przeniosłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Fatycznie tu może nie bedzie pronlemu z fodaniem postu. Paula moze powtorz test za kilka dni trzymam kciuki ;) Caroline a jak tam u Ciebie z testowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Wiecie ja ostatnio tak się nakręciłam na tą ciążę, że może się udało, a teraz jakoś tak wydaje mi się, że jednak nie. Tak normalnie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
nick_________ wiek______ termin @ Aifoz__________33_______19-21.06 Martka10______35________22.06 Viola999_______29________13.06 Iwona25lat____ 25_________03.07 Villemo84_____ 31_________12.06 KasW91_______25_________15.06 Mila__________27_________13.06 Lisa__________31__________4.07 Paula_________24_________26.07 Bluebell1984___32________22-23.07 SmutnaJaa ____36 _________10.07 toska_88______28__________9.07 Różowy_Kordonek__27______27.07 Małła_________29_________19-23.08 gawronkowa _____25______ 2.07 ost. @ Karolcia06_______25_______08.07 nic_____wiek_____tydz,ciazy____termin___ktore dziecko Angelowa11____34_______14____26.01.2017 BasiekKk____26______5___19.12.2016____2 Kushina______29_____4_______25.12 KateA92_______ 2 Mila____27_____9_____22.02.2017___2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
witam znalazłam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja sie melduje :) Paula skarbie ,nie wiem co powiedzieć...moze za wczesnie na testowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziewczyny w 11 dc na usg były 2 pęcherzyki po 20 mm jeden na lewym, drugi na prawym jajniku :) dostałam zastrzyk ovitrelle i następnego dnia poczułam ukłucie prawego jajnika i 2 godz później lewego.... Czy świadczy to o tym że pękły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Teraz biorę 2x1 luteine dopochwową... I dopiero 2.08 bHCG :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Karolcia bardzo mozliwe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Ja też się melduję :) a właściwie ja i moja małpa, dzisiaj przyszła - jak w zegarku :P miłego weekendu Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Czy któraś z was też tak miała, takie ukłucia w jajnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia nie jestem lekarzem ale podczas ovu czesto.miewalam takie klucia ,takze mysle ,ze to bardzo prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Karolcia ja często odczuwalam klucia jajnikow od ovu do @ dawaly znać o sobie ale u każdego jest inaczej . Bluebell szkoda ze @ nadeszła przed tobą nowy cykl wiec Glowa do góry uda sie na pewno niebawem. Ewelina u mnie nadal Cichosza wczoraj nie kupiłam testu wyszlo mi z głowy. Ale zaraz wskoczę do apteki jak pokusi to zatestuje odrazu a jak nie to poczekam jutro do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Jest kreska jak teraz patrzę różowa ale cienka... Jestem 3 dni przed @, nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
caroline umieram z ciekawości :) Dziewczyny, które jesteście w ciąży, może napiszecie czy miałyście jakieś objawy wskazujące na ciążę, przed zrobieniem testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Paula24 może jeszcze za wcześnie poczekaj do poniedzialku i powtórz test. U mnie dzis 31dc w tamtym mies cykl trwal tez 31 dni a normalnie u mnie cykle trwają do 35 dni. Chciała bym żeby sie udalo ale staram sie nic sobie nie wmawiać narazie ... Paula trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Doktor podczas usg śmiał się ze mogą być bliźniaki :) w styczniu miałam laparoskopie jajników i udrożnianie jajowodów bo były oba niedrozne... I martwię się czy przez te pół roku się nie zarosly... Bo pęcherzyki super, sex był codziennie a może nic z tego nie być przez te jajowody... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Paula gratulacje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
GośćLisa mój mąż strasznie by chcial bliźnięta ♊ u nas mogą sie przydazyc :) aby sie cieszył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Paula 24 czyli jest nadzieja :) radziłabym Ci iść na bHCG, wtedy będziesz miała pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
caroline ja też bym chciała :) chłopca i dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
caroline a Ty mówisz o znaku zodiaku czy bliżniakach? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Idę na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Paula szkoda kasy na testy. Biegnij na betę będziesz mieć pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Paula powodzenia. Myślę, że się udało :) zazdraszczam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
gość Lisa - dzięki za otworzenie nowego wątku, oby coś się poprawiło :) Paula - ja myślę, że Ci się udało. Jeśli jesteś 3 dni przed @ to nic dziwnego, że kreseczka jest blada bo czasem nawet w dniu @ w ogóle jej nie ma. Także trzymam kciuki i dopinguje, by za dwa dni były dwie grube krechy : Ja też zawsze mówiłam, ze chciałabym bliźniaczki, najlepiej parkę, ale gdybym się dowiedziała, że to realne to chyba bym spanikowała :D Nie mam doświadczenia nawet przy jednym dziecku a co dopiero przy dwójce :) Testuję w przyszłym tygodniu, czy ktoś ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
gośćLIsa - z tym nakręcaniem się mam tak samo, a kiedy już trochę odpuściłam, to znowu mąż mnie nieświadomie nakręcał, mówił, że piersi mi urosły, że nigdy mnie tak nie bolały (bo cały czas jojczę jak mnie dotyka) albo przytulam się do niego a on mówi "Alee czuć ci te cycusie" :) Wiec kiedy wydaje mi się, że wszystkie "objawy" ustąpiły, to znowu się nakręcam takimi drobnostkami. Z drugiej strony pocieszam się, że przed @ raczej marne szanse by któraś miała jakieś ewidentne objawy bo to przychodzi później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×