Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czasemsmutna

Starania o dziecko na 2016

Polecane posty

Witam :) Jesteśmy z mężem aktualnie w drugim cyklu starań o pierwsze dziecko. Bardzo bym chciała żeby szybko udało się zajść w ciążę aczkolwiek wiem, że nie jest to na zawołanie. Mam jednak nadzieję, że nie będziemy czekać zbyt długo. Jeśli są tutaj kobiety, które podobnie jak ja starają się o dziecko to zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugi cykl starań to dopiero początek:D My staramy się już rok, tzn nie tak dobitnie:P jak bedę w ciąży będziemy się cieszyć, jak narazie spędzamy czas we dwoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wypowiedz :) My tez nie staramy się jakoś bardzo. Mam na myśli obserwacje śluzu czy mierzenie tempertury. Póki co tylko "pracujemy" and dzieckiem w tym przyjemnym sensie. Wiem, że często trzeba czekać nawet kilka lat ale zawsze ma się ta nadzieję, że akurat teraz się uda. Wcześniej twardo twierdziłam, że ja nigdy nie będę mieć dzieci, nie lubiłam dzieci. Jednak z czasem wszystko się zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Hej ja też mam nadzieję, że w tym roku zostanę mamą :) u nas też dopiero drugi cykl i tak samo narazie bez spięcia, po prostu co będzie to będzie :) najbliższą @ mam mieć 28 lutego, ale mam nadzieję, że nie przyjdzie. Wierzycie w przesądy? Wczoraj nade mną leciał bocian :D mam nadzieję, że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_1990
Ja też czekam na skarb na 2016 rok... :) Musi się udać :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Temat idealny dla mnie. Także staram się o dziecko :-) U mnie również 2 cs. Mam już 2,5 letnią córcie i jedną zakończoną poronieniem ciąże. Po ponad 3 miesiacach przerwy zaczelismy sie starać i jak narazie bez owocnie. Ale zobaczymy ci bedzie dalej mam nadziej że także uda się do przyszłego roku. Trzymam za was wszystkie kciuki abysmy za nie długi czas pochwaliły się 2 kreseczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olinka85
Cześć dziewczyny, u mnie też starania w toku. Mija trzeci miesiąc i nic :( 11.06. mam dostać okres i coś czuję, że go dostanę bo cera mi się pogorszyła i apetyt wzrósł w drugiej fazie cyklu. Najchętniej dla świętego spokoju posłałabym mojego M. już na badanie plemników ;) A jak tam u Was? Trzymam kciuki, żebyśmy zostały mamusiami w 2016! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie @ nie było. Zrobiłam test i co ??? 2 kreski :-) w Piątek do gin. Ale z moich obliczen to bedzje juz 5 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_1990
Gratuluję. I zazdroszczę :) U mnie nic. :( długo się staraLas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się za 2 cs. O poprzednią ciążę starałam się 10 c i zakończyła się porobieniem:-( M a ty długo się starasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie staram juz prawie 2 lata teraz złapałam infekcje i coś śluzu płodnego nie mam jak zawsze test owulacyjny zrobiłam o 2 kreski wyszły także coś tam sie dzieje co miesiąc mam dola bo dalej nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata to bardzo długo. Ale nie poddawaj się. Wylecz się z infekcji i idź na żywioł. Tak podobnież najlepiej się zachodzi. Trzymam kciuki abyś jak najprędzej doczekała się 2 kreseczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Ewelina gratuluje ja tez mam nadzieje ze zobaczę 2 kreski choć z miesiaca na miesiąc coraz bardziej to przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Mam taka nadzieje dzisiaj robiłam test owulacyjny i juz wyszła blada kreska także dzisiaj ostatni dzien i zobaczymy czy tym razem coś sie zagnieździ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykle mam regularne wszystko zawsze jest ok śluz płodny tez zawsze miałam tylko teraz po tej infekcji jak wzięłam antybiotyk to śluz sie nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak mówisz sprawdzałaś owu testami i byla. Takze nie martw się. Może tym razem się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja robiłam na tarczyce prostageron prolaktyna i cukier i wyniki bardzo dobre maz badał nasienie tez wyniki sa dobre nie wiem czemu nie wychodzi nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Mam taka nadzieje ze sie uda bardzo pragnę byc mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusssiaczekk
Hej. Jezeli pozwolicie to sie dolacze. za soba mam trzy cykle staran. Chociaz ciezko powiedziedziec zebysmy dawali z siebie 100% poniewaz M ma prace fizyczna i czasami wraca tak pozno ze nie mamy sily dzialac :D w kazdym razie to 4 cykl kiedy przytulamy sie w okolicach owulacji. macie jakies doswiadczenie z testami owulacyjnymi?? Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolllla31
Witajcie, w małym skrócie chciałam opisać moje starania o dzidzie i chciałabym dać nadzieje wszystkim staraczkom,od prawie 5lat staraliśmy sie z mężem o dziecko, z początku bez większego ciśnienia, poprostu cieszyliśmy sie sobą z nadzieja na nowe życie.. Jednak po 2latach bez rezultatów, postanowiliśmy sie zbadać, na szczęście wszystkie wyniki były dobre. Mąż pocieszał mnie ze napewno i my zostaniemy szczęśliwymi rodzicami, i że napewno przyjdzie na Nas czas.. Jednak mijały lata, ja odchodziłam od zmysłów ze już nigdy nie będę miała dzieci, wszystkie koleżanki, siostry już maja dzieci lub sa w ciąży., a ja nie:( skończyłam 30lat wiec uznałam ze poprosttu nie jest mi dane zostać mama, ze będę sama. Kupiłam testy owulacyjne(Rosmann) żeby sprawdzić czy jeszcze mam owu. I w pierwszym cyklu gdy byly mega dwie krechy przytulanko z mężem, jednak jak co miesiąc pojawiła sie @, w drugim cyklu tez sprawdziłam i gdy były 2krechy przytulanko z mężem, tylko raz:) ..i @powinnam dostać 5dni temu, czekałam długo na test bo zawsze było wielkie rozczarowanie, Dziewczyny dziś zrobiłam test iiiiiii jestem w ciąży :):) Po 5 latach udało sie polecAm testy owulacyjne te z Rosmanna, w kształcie flamastra!!!L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusssiaczekk
WOW Karola gratuluje!! 5 lat to szmat czasu. Jestescie przykladem, ze nie wolno sie poddawac :) Ja mam juz 4letniego synka. Pierwsza ciaza byla nieplanowana i jak to przewrotnie bywa- teraz kiedy chce miec dziecko nie idzie juz tak latwo ;) Na pewno zakupie testy owulacyjne w rossmanie. Wiem, ze sa pozytywne i negatywne opinie ale jesten ciekawa czy pokaza kiedu wystepuje i czy w ogole wystepuje owulacja. Przy okazji wkleje Wam pozniej linka nt owulacji o faktach i mitach..np ze owu moze byc i na poczatku cyklu i pod koniec. Nie musi jej byc wcale a moga byc i dwie (stad blizniaki dwujajowe). Pozdrawiam.cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wona
Witam, ja sie staram od roku i ciagle NIC, juz zaczynam wariowac. Wiecznie testuje z nadzieją i ta koszmarna jedna kreska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) My z mężem staramy się o dziecko od 1,5 roku. Zawsze miałam nieregularne miesiączki więc spodziewałam się, że będę miała z tym problem. Od 4 miesięcy leczę się już na niepłodność, biorę bromergon i od tego cyklu zaczęłam brać clo. Może tym razem się uda:) Jutro wizyta u lekarza na monitoring i zobaczymy czy Clo zadziałało:) A Wam jak idą starania?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×