Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grudniówka2015

Starania od kwietnia ! Grudniówki

Polecane posty

Gość grudniówka2015

Zakupione witaminy i zaczynamy działać od początku kwietnia. Która z Was planuje dziecko na grudzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na grudzień to bardziej od marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka2015
mi wypadają dni płodne 0d 1 do 7 kwietnia, a wtedy termin mi wypadnie na samą końcówkę grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty chcesz urodzić w końcówce grudnia??? ja gdybym miała wybierać wolałabym na styczeń, przecież to dziecko będzie miało cały rok do tylu w szkole, w porównaniu z dzieckiem z początku stycznia będzie zawsze do tylu! jakąś dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka2015
Kiedy by nie było, będę najszczęśliwsza na świecie. Grudzień wydaje się przyjemniejszym miesiącem niż październik, czy listopad. W Grudniu czuć klimat świąt, rodzina się spotyka i wszystko jest takie magiczne...oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci powiem że o niebo lepiej w październiku, niż na przełomie roku, gdzie jest ten marazm w szpitalach, bo święta, itp...nieciekawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś se termin wybrała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka2015
dziwna jestem, bo to końcówka roku ? każdy ma jakieś powody.jeden rodzi w listopadzie, drugi w lutym, a trzeci w grudniu. Ci co są z grudnia nie są na poziomie tych co są ze stycznia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka2015
w szpitalu się nie żyje. kwestia 2 dni i wraca się do domu. uwielbiam klimat świąt i tego cudownego rodzinnego pojednania. lada dzień i każda zacznie zakładać temat, że ma termin na grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ze stycznia nie są lepsi ale mieli w szkole łatwiej, jestem nauczycielka i wiem doskonale ze dziecko ze stycznia lepiej sobie radzi a to biedne z grudnia zawsze z tyłu, choć wcale nie głupsze jeśli o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa1987
Ja tez mam zamiar starać sie od kwietnia ale nie nastawiam sie ze odrazu będę w ciąży daje nam spokojnie pól roku :) Tym bardziej ze w czerwcu mamy wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skąd wiesz ze akurat wtedy uda Ci się zajsc w ciążę? Bywa że trwa to miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet latami...czego oczywiście nie życzę...rada z dobrego serca: nie napalaj się mocno na ten gudzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może osoby urodzone w grudniu powinno się posyłać do specjalnych szkół ? nie przesadzajcie :) przecież nie można skreślać kogoś, kto urodził się w grudniu :) powodzenia i zgodzę się, że okres świąt jest magicznym czasem na przywitanie nowego członka rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka2015
nie napalam, szczególnie, że straciłam już 2 ciąże...ale w końcu musi się udać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, współczuję...znasz przyczynę poronień? ja też się zarzekam, jak pisze tu wiele osób że nie chce w grudniu ;), ale się aktualnie staramy, więc znają przekorę losu może wyjść na koniec grudnia :D, już tak miałam w życiu, jak się czegoś zapierałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córeczkę martwą urodziłam w 34 tygodniu ciąży, drugą po 6 latach w 6 tygodniu ciąży.. nie znamy przyczyny. badania genetyczne są w porządku, jesteśmy zdrowi, dbamy o siebie i marzymy o dziecku. kiedy by nie było, będziemy szczęśliwi, ale planujemy od początku kwietnia. teraz zdrowa dieta, ewentualne badania, witaminy i te 3 miesiące by przygotować organizm na zdrowe dzieciątko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powodzenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka2015
bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda ci się na pewno :) tylko nie nakręcaj się tak bardzo na ten marzec/kwiecień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja urodziłam w grudniu i nie ma w tym nic dziwnego ,tylko ze w swieta byłam w szpitalu ale ciesze sie bo mam swoje malenstwo pozdrawiam staraczki powodzenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×