Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 7637865489840932

stomatolog - cennik

Polecane posty

Gość 7637865489840932

po ciazy strasznie zaniedbalam stan swoich zebów, mam kilka dziur i na niektorych zebach czarny nalot jakby zaczynalo sie psuc, chcialambym pojsc do dentysty zaplombowac te dziury, doprowadzic zeby do normalnego zdrowego stanu, i teraz pytanie jaki to moze byc koszt prywatnie? mam 25 lat co moge miec na nfz bo wiem ze niektorzy stomatolodzy maja podpisane kontraty z nfz, jak długi okres czasu moze zajac takie leczenie? nie krytykujcie mnie, bo teraz juz za pozno na krytyke, po prostu odpiszcie mieszkam w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola ola
pewnie z 1000 albo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta222
napiszę, ile płacę prywatnie we Wrocławiu: zwykłe leczenie 60-100zł zależy od wielkości ubytku kanałowe 250zł znieczulenie 20zł Na nfz nie zrobisz za darmo kanałowego, ale wydaje mi się, że zwykłe tak. Dawno nie byłam i nie wiem, czy jeszcze dają te ciemne plomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az rece opadaja
hmmm....ja chodze prywatnie i 2 lata temu przykladowa cena to: 300 zl za 2 male wypelnienia swiatloutwardzalne+oczyszczanie z kamienia+piaskowanie+fluoryzacja. Gabinet w Krakowie,ale nie jest to klinika bo tam ceny sa duzo wyzsze(przykladowo mel wypelnienie to 125 zl, oczyszczanie+piaskowanie+fluoryzacja to chyba jakies 250 zl teraz), 1 dentystka to prowadzi. Kanalowego leczenia nigdy nie robilam i od 2 lat poza standardowym oczyszczaniem nie mam zadnych wypelnien,ale mysle ze ceny sa wciaz takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hig stom
na slasku w ramach kasy chorych nalezy się -za darmo leczenie zebów od trójki do trójki (od 4 trzeba płacić) DLA KOBIET W CIAZY I W POŁOGU LECZENIE KANAŁOWE WSZYSTKICH ZEBÓW ZA DARMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła pani stomatolog:)
wszystko zależy w jakim mieście mieszkasz:) ja jestem ze wschodu i tutaj za kanałowe w przeciętnym gabinecie ok. 160 zł, za wypełnienie (kompozyt) 70 zł a za znieczulenie 10 zł. Na nfz tak jak ktoś napisał raczej zęby przednie, dalszych nie polecam-słabe wypełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulamal mi sie zab - 5 :-0 za kanalowe leczenie dam okolo 200zl i za nowego zeba na wkret 520zl. Wole jednak to niz martwego siwego, lub calkowity jego brak. Warto inwestowac w zeby i nie wstydzic sie swojego usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvtyfrdr
a ile moze kosztowac obejrzenie zdjecia pantomograficznego u dentysty prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofpnhhkbbvvbb
Mnie też złamał się ząb i to tak niefortunnie bo przy samym dziąśle. Dentysta kanałowo przeleczył korzeń. Potem na wkręt nowy ząb. Za wszystko zapłaciłam 250 zł :) Jestem z Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asysta
Ja pracuje na śląsku w gabinecie stomatologicznym - prywatnym - tam cena wypełnienia światłoutwardzalnego kształtuje się od 90-110 zł w zależnosci od wielkości ubytku. Leczenie kanałowe, jeśli trzeba zatruć ząbka to jest koszt 50 zł plus za ok 2-3 tygodnie skończenie, czyli wypełnienie kanałów specjalnym materiałem, koszt 50 zł za jeden kanał -( zęby trzonowe, znaczy 6-7-8 mają przeciętnie 3 kanały, czasem nawet 4)plus wypełnienie na górę ok 100 zł. Znieczulenie do leczenia 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hig stom
asysta ...ile zarabiasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlak by trafił NFZ
Sciaganie kamienia raz w roku jest na NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asysta
2 tys do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hig stom
no to fajnie ale chyba duzp godzin diedzisz ? (soboty ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grkgrgirgji
asysta a ile moze kosztowac obejrzenie zdjecia pantomograficznego u dentysty prywatnie? i odrazu obejrzenie zebow bez ingerencji zadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła pani stomatolog:)
w większości gabinetów przeglądy są za darmo:) ze zdjęciem też nie powinno być problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asysta
Ja mam fajną panią dr :) ..... Czas pracy w tygodniu nie przekracza 40 godzin. W jeden dzień mam np 6 h a w następny 9 .... w sumie nigdy się jeszcze nie zdarzyło, żebym pracowała dłużej niż te 40 h na tydzień. Czasem nawet, jak jest dużo prac protetycznych, szefowa mi wrzuci do fartuszka dodatkowo jakąs stówkę ;) ..... Obejrzenie zdjęcia nic nie powinno kosztować. Przynajmniej u nas nie kosztuje. Soboty mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamjsjsjjjs
ja place za kanalowe ok 500 zl od zeba ;/ i nie czytaj bzdur ze kanalowego na nfz nie zrobisz, teraz wlasnie jestem niestety po leczeniu 6 na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamjsjsjjjs
ah tak, wybaczcie, zle napisalam, mialam leczony kanalowo ale ze swojego ubezpieczenia :) pokrecilo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
ja też miałam zaniedbane zęby - i niewyrobiłabym finansowo na bezrobociu z niemowlakiem na utrzymaniu i płacić za każdą wizytę 100 - 150 zł - chodze na nfz - do fajnego lekarza, który dobrze robi zęby - nie daje żadnych ciemnych plomb itd a jak chce plombe światłoutwardzalną to robi je za dopłatą 40 - 50 zł więc przy gorszych zębach czasem dopłacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geoplus
Omnident we wrocku, sam jestem z Gdyni a jeżdżę do nich. Kawał drogi ale dr. Szczombrowska daje radę, i cenowo i przez efekty.Proszę, masz ich stronę: http://omnident.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek_drag
Ja też chodzę do Omnidentu ceny przystępne i zawsze można sobie miło pogawędzić. W środku w ogóle nie czuję się jak u dentysty. Jak chcesz się umówić to dzwoń pod 795 560 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj_dolny
W Omnidencie rzeczywiście mają ceny atrakcyjne w porównaniu do reszty wrocławia. A dr Szczombrowska potrafi zdziałać cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena43
Ceny omnidentu są na tyle atrakcyjne, że opłaca mi się do nich przyjeżdżać spoza Wrocławia, a to już wiele znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj też omniodent tak się nachalnie chwali? Żenada. Zainwestujcie w normalną reklamę, a nie krypto na każdej stronie na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garantulla
jestem z Bielan Wr, mamy tu pare gabimetow, ale straszna fuszerke robia. Od paru miesiecy jezdze do Omnidentu na Powstancow. Jest calkiem blisko ode mnie i przede wszystkim bardzo solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Szczecinie jest super gabinet dentystyczny. Chodzę tam bo mam wadę zgryzu. Ceny za leczenie mają normalne, niewygórowane. Cennik dostępny jest na ich stronie internetowej http://www.stomatologia-mierzyn.pl/cennik/ Z doświadczenia wiem, ze przy leczeniu zębów nie warto sugerować się cennikiem, tylko dentystami którzy tam pracują, ich nowoczesnym sprzętem i opinia pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kasę chorych dają plomby ciemne tam gdzie nie widać :-) ja mam 28 lat i chodzę na NFZ . A prywatnie ceny to plomby 80-100 zł wyrwanie 100 zł kanałowe około 350 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam świetny gabinet dentystyczny w Bydgoszczy: http://www.cenker.pl/ . Stosunek jakość - cena po prostu rewelacyjny! Byłam w ostrym szoku, że tak dobrze potrafią zrobić zęby. :) Chodzę tam ze swoją 9-letnią córką i jeśli chodzi o stomatologię dziecięcą, to również polecam. Naprawdę znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×