Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca o detyste

stomatolog wrocław

Polecane posty

Gość pytajaca o detyste

dziewczyny czy macie jakies namiary na dobrego stomatologa dzieciecego we wrocławiu?detystka w osrodku stwierdziła u mojego 2 letniego synka poczatki pruchnicy i zaleciła lapisacje,ale znajoma mi mowiła ze ponoc lapisacja to przestarzała metoda i chciałabym skonsultowac to z jakims porzadnym lekarzem.Pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca o detyste
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do Polidentu. Są na bieżąco z nowinkami, leczenie jest bezstresowe (także dzieci), jedyny minus to horrendalne ceny :o Ale ja myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemical dziekuje ci
bardzo,a mogłabys mi napisac gdzie to dokładnie jest i przyblizyc co kryje sie pod tymi ogromnymi cenami?:)tzn np ile płacisz za wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korynt domino
Jak coś to Omnident ma 2 gabinety - na powstańców śląskich i na ślężnej. Naprawdę dobrzy specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina zadowolona
Też już gdzieś czytałem o omnidencie i wydają się w porządku. Mój znajomy wciąż mnie namawia, żebym się tam wybrała ale na razie nie mam powodu. W każdym razie on korzysta tylko z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W omnidencie mają dobre podejście do dzieci i znają się na rzeczy. Możesz zarejestrować się online na omnident.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklama omnidentu... wszędzie i na każdej stronie. Dobry gabinet nie potrzebuje tak nachalnej reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korynt domino
mylisz reklame ze zwyklym polecaniem. Jezeli uwazam, ze omnident jest dobry to go polecam innym, niech tez beda zadowoleni. Ja na tym nie trace a ktos moze zyskac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Anima polecam Radosława Sabata. Dobry, nie ma wysokich cen, a naprawdę wyprawia cuda z zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia238
Długo szukałam dobrego stomatologa, ale dopiero po jakimś czasie w końcu trafiłam na kogoś zaufanego i porządnego. Znajoma mi poleciła klinikę villanova, mają tam bardzo dobrych specjalistów, między innymi stomatologów: http://www.villanova.pl/71/0/stomatologia%20estetyczna.htm Jestem już jakiś czas po zabiegu i nie miałam żadnych komplikacji, co się chwali. Polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu rzeczy załatwiam w Oleśnicy... niedaleko z Wrocławia a zdecydowanie najlepiej. Moi znajomi też tam jeżdzą http://www.mikrostoma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. Ilonę Łyskawę. Wyleczylam mi zeby, które poprzednią dentysta zniszczyla. Do tego anioł nie kobieta. Specjalistka, która ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Pierwszy dentysta, któremu ufam. Do tego uczciwa osoba i dba o swoich pacjentów. Przyjmuje na Nowym Dworze , nie bierze dużo u mnie nawet zeszła z ceny bo stwierdziła, że jest jej mnie tak szkoda co poprzednią dentysta mi narobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikawroc
Próchnicy nie pr*****cy jak już :P Ja z córką jeżdżę na Ślężną albo na Powstańców do Omnidentu. Upewnij się tylko że wylądujesz u dr. Szczombrowskiej nasza Kasia miała zapalenie nerwa albo coś takiego więc było mnóstwo krzyku, strasznie spuchła a tam jej od razu pomogli, trzy wizyty i jeden ząb mleczny mniej i było dobrze. Pozdrawiam Panią Beatę i mocno polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek201555
Korzystam z usług stomatologa jedynie w ostateczności - jak muszę :) Leczenie kanałowe mogę polecić w http://www.noadental.pl/leczenie/leczenie-kanalowe/ Z tego co wiem zmienili teraz siedzibę, wiesz musiałbyś się dowiedzieć co i jak dokłądnie ;] pozdrawiam Wojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja811
Aaaaa! To ja mam dobrego dziecięcego. Chodzimy z małą do Omnidentu mają jakiś gaz rozweselający, podtlenek azotu? W każdym razie mają tam taką dentystkę z fajnym podejściem a jak się mały za pierwszym razem bardzo stresował to dostał tą maskę i było OK. Poza tym jak nie ma bólu to fajnie pójść do paru dentystów, wcześniej byłam gdzieś na Krzyckiej to chcieli rwać coś co było normalnie do zaplombowania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze z rodzina do asdentu, ceny sa rozsadne, a podejsice do pacjenta super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama pięciolatka
Krzysztof Mól z Dental Cover na szybowcowej ma bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafi rozładować stres. Moje dziecko się nie boi. Ceny są stosunkowo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam u doktora Krzysztofa Móla w DENTAL Cover. Moja córka go uwielbia. Też już nie boi się dentysty, ale zapowiedział, że do innego nie pójdzie. W każdym razie dopóki przyjmuje ten stomatolog, to mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Gadzinowski Dzielna 1 Kozanów - z całą pewnością będziesz zadowolona, super lekarz, profesjonalista w każdym calu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebujesz sprawdzonego stomatologa to umów się na wizytę u doktor Kowalskiej z kliniki Margo. Mają masę nowego sprzętu więc wszystkie zabiegi przebiegają sprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markos31
Łap: kochamstomatologie na Energetycznej Dają radę z kanałowym, byłem u nich po tym jak inny stomatolog nie przeczyścił mi właściwie kanału. U nich zrobiłem już kanałówkę a córka prostuje u nich zęby, poza tym mają dość korzystne ceny i te plomby się trzymają a nie jak u niektórych innych NFZ-owców gdzie wyjdziesz i po paru dniach wszystko strzela... Jak wejdziesz łap doktor Czarnowską, ona tam sobie z tym radzi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci chodzą do kliniki MaxDent przy Hallera gdzie zawsze panuje wesoła atmosfera przez co strach związany z wizytą odchodzi na bok i doktor może skupić się na zębach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu chodzę do stomatologa w www.apexcentrum.pl. Bardzo miła przyjazna atmosfera. Bardzo boję się dentysty a tu jest tak miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ani razu nie zawiódł CitoDent http://citodent.pl/ mieszczący się pod Adresem Powstańców Śląskich 122. Z ich pomocą mogłem poddać się m.in. profesjonalnemu leczeniu kanałowemu. Oczywiście zostało ono przeprowadzone niezwykle sprawnie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z kliniki www.margo-stomatologia.pl doktor Kowalskiej która jest znanym i szanowanym stomatologiem z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Oleśnicy niedaleko Wrocławia znajduje się gabinet stomatologiczny www.mikrostoma.pl Tam wyleczyłam swoje zęby. Jeżeli poszukujecie doświadczonych stomatologów to polecam wam się tam udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×