Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewek

stosunki seksualne w ciązy

Polecane posty

cześć, mam pytanie odnośnie przeciwwskazań czy lekarz mówił wam kiedy nie można współżyć, zapomniałam o to zapytać i teraz się zastanawiam czy mogę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli twoja ciąża przebiega prawidłowa, to nie ma żadnych przeciwwskazań:) Ja jestem w 31 tc i jak na razie z niczego nie zrezygnowaliśmy - może pozycje tylko się zmieniły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy wszystko jest w porządku biorę dupfaston i jestem na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lekarz twierdzi ze jest dobrze, coraz częściej zastanawiam sie nad zmiana lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam was
ja czułabym psychiczny dyskomfort. Jestem w 5 miesiącu i ani razu tego nie robiłam od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam mieć na to ochotę ale nie wiem czy mogę a nie chce zaszkodzić maleństwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulcia
a ja to wspolczuje mezowi skoro biedak od 5 miesiecy nie mogł sie poprzytulac :) przypuszam ze w Twoim przypadku jak zrobisz mu ponad rok przerwy to sie załamie :) ja jestem w 10 tygodniu dopiero ale jakos nie rezygnujemy z niczego, w koncu ciaza to nie choroba a dzidziusiowi to krzywdy na pewno nie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli bierzesz leki to lepiej poczekać. jak już przestaniesz je brać i lekarz nie będzie widział przeciwwskazań to dlaczego nie. ja kochałam się długo (praktycznie do 31 tygodnia) teraz nie mogę bo mam już bardzo krótką szyjkę, ale jeszce 2 tygodnie i znów będziemuy mieli zielone światło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro bierzesz duphaston i jesteś na l4 to NA PEWNO nie jest wszystko w porządku. wstrzymaj sie i skonsultuj z lekarzem, nie z forum, bo nikt nie odpowie za tragedię, jeśli z Twoją ciążą coś się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izulcia
przytulanie a sex to chyba 2 różne rzeczy co nie??? W ciąży nie każda kobieta ma ochotę na sex. Ciąża to specyficzny okres w życiu kobiety ale i jej męża. Jestem w ciąży i też nie współżyjemy z mężem od początku a to już 6 miesiąc ciąży i jakoś się nie załamał. Wręcz przeciwnie, dzięki tej ciąży jeszcze bardziej jesteśmy sobie bliscy, dużo się przytulamy, całujemy i powiedziałabym, że jeszcze nigdy nie było nam tak dobrze jak teraz gdy czekamy na maleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaana
ja niestety ucierpiałam. Dopóki brzucha nie było, kochaliśmy sie codziennie, delikatniej tylko, bo mąż bał się, ze zrobi krzywdę dziecku. A jak brzuch zaczął rosnac, pozostało niewiele pozycji do wykorzystania i są już nudne. Mąż myśli, że krzywdzi dziecko, widzi we mnie matkę, nie kochankę, a ja będąc w 36 tc jak mam się kochać, to robimy to bardzo delikatnie, żeby maluszek się nie pospieszył na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×