Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

straciłam prawojazdy

Polecane posty

Gość gość

witam , straciłam w tamtym tygodniu prawko, jest to dla mnie szok i dla wszystkich moich znajomych! bo jestem niepijąca, 1,5 roku ostatnie nie piłam nic, bo ciąża, bo dziecko i trafiłam , miałam pecha! ale mniejsza z tym , czasu się nie cofnie.. policjant powiedział mi , że zabieraj mi prawko na rok i muszę zdawać egzamin i powiedział, gdy zapytałam , że żadnej grzywny nie będę musiała płacic... ale.. przecież przepisy się zmieniły i teraz jest kara 5000 plus grzywna 1,5 to jak to jest w końcu?? czekam na wezwanie na komisariat i wyrywam wlosy z głowy, słyszałam , że mogę złożyc wniosek aby jednak zabrali mi na 12 miesięcy , żebym nie musiała zdawać od nowa ale watpie w to przy moim 1,5 promilu w wydychanym. k***a jest mi tak wstyd, za miesiąc zaczynamy starania o drugie dziecko, chciałam odżyć, wypad do koleżanki... heh takie pijaki co codziennie ich widze jak jezdza sa bezkarni a ja jednoroazowo i bach, co za pech!!! pomóżcie jak to jest z tymi karami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.5 promila i jechalas nie zle masz nas. Rane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MO
I jeszcze stara się o 2 dziecko. Hahaha pijaki. W USA to by ja zamneli do wiezienia i jeszcze moze ograniczyli opieke na dziecko. Ciekawe czy z dzieckiem jechala pijana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, że to jednorazowa jazda po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jechałam ale nie oceniaj mnie, bo juz dosc wyplakałam, wytłumaczyłam. eh pytam czy ktos sie orientuje jak jest z tymi karami, bo policjant mipowiedział tak, ale czytałam na internecie, że teraz to zabieraja na minimum 3 lata i ta kara 5 tys. zgłupiałam, czekam na wezwanie na policje i juz nie moge z nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim idiotkom powinno sie zabierać dożywotnio, szkoda ze jeszcze nie jechałaś z dzieckiem do przedszkola ty skonczona kretynko z 1,5 promila do auta wsiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglas kogos zabic tez tylko raz...pech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka idiotka! Nie wiedzialas ze pilas? Zapomnialas? Sory ale inaczej sie nie da tego napisać, dobrze ze cie zlapali, zachowalas sie jak jakiś bezmózgi debil, dobrze ze stracilas prawko, zycze ci zebys go szybko nie odzyskala a najlepiej wcale. A co do kary, 5000tys to Malo, powinnaś dostać wiecej. Kiedyś taka bezmózga idiotka przejechala przez tlum ludzi idący orszakiem pogrzebowym, dziadek mial dziurę w glowie, babcia do dzis nie chodzi, mój brat byl ciezko ranny a ja pamietam tylko ze bylam cala poobdzierana a wszędzie byla krew. Trauma dostala mi do dzis, ona tez "dużo" nie pila, bo miala promil we krwi... A jak za kilka lat ktoś tak rozjedzie twoje dzieci? Jestes durna pała i tyle... Widzisz pijanego to dzwoni sie po policje albo zabiera mu kluczyki a nie ma pretensje ze ktoś tam jezdzi tak caly czas a ciebie zlapali. Kasy na taryfę nie masz czy mózgu za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytalam o co innego, za półtora miesiaca zaczynamy starania, mam czas sie zregenerowac, poza tym jakbym piła codzien to jest smiech ze sie stara o dziecko ale tak to pf nie jedna z was juz w ciazy wypiała pare piwek , jest tu pare postw jak to sie zamartwiacie czy dziecko nie bedzie mialo fas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P-R-O-W-O!!! ktoś kto nie pije i wypije taką ilość alko, by mieć aż 1,5 promila nie byłby wstanie wsiąść do auta! Inaczej się ma, jak ktoś sobie od czasu do czasu golnie alko, to uwierzę, że jest wstanie iść czy wsiąść do auta. Ale u autorki, niby nie pije była wstanie prowadzić po spożyciu pół litra i z policjantami rozmawiać? yhy a świstak siedzi, bo sreberka były kradzione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszkam w miescie tu sie nie zamawia taksówek, tylko organizuje kierowce, a ja pokłociłam sie z mezem i sama chciałam pojechac do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było sobie sąsiada zamówić z wozem drabiniastym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam , ze osoba nie pijaca nie mialaby sil wesc do auta , po takiej dawce alkohole, ze pokazuje. 1.5 Autorko moze to bedzie nauczka dla ciebie i przestroga dlainnych. Trudno stalo sie. czasu nie cofniesz. Ja z tego co wiem , to zabieraja prawko , o grzywnie nicnie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ale dyskusja, po pierwsze piłam piwo, i wypiłam ich 5 albo 6 . wódki nie pije , zreszta nie pije nic innego tylko piwo. 6 miesiecy karmilam corke, po tym czasie wypiłam przy sobocie 2 piwa. wiem masz racje bo jak po ponad roku napiłam sie piwa to byłam mozna powiedziec pijana troszke, ale tak raz na tydzien wypiłam piwo, jednorazowa akcja to znaczy , że od półtora roku wyszłam wieczorem aby spotkac sie z kolezanka z liceum i odreagowac, za jakies trzy miesiace znow bede w ciazy , znow bede karmic, chciałam pozyc troche, ale to wszystko nie dzieje sie bez przyczyny, mąż wraca po pracy , zjada i wychodzi ja siedze ciagle sama, pierwszy raz wyszlam, maz robi to codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [13:49 nauczka i to jaka, bo jestem samodzielna osobą , wszystko robie sama, zakupy , sprawy, dziecko pod pache i jade, a teraz nie wiem co bedzie, przeciez jak bede w ciazy to ciagle trzeba jezdzic robic badania, wizyty u lekarza, i pewnie zdam za 10 razem , bo w papierach bedzie, ze alkoholiczka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie ze zdarza mi sie napic jedno piwo raz na dwa miesiące i ledwo chodzę. Wypilas 6piw i wsiadlas do auta,jesteś nieodpowiedzialna i glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nie odpowiedzialna!! szok dla wszystkich ze Ci zabrali a co mieli po głowie pogłaskać. Nie rób dziecka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli prawko zabiora ci na rok to zdajesz egzaminy od nowa, jesli na 12mcy to po prostu oddadza po tym czasie- wiem, smieszne ale tak jest (przynajmniej bylo kilka lat temu). A swoja droga, dolaczam sie do wypowiedzi powyzej- jestes skonczona kretynka zeby po alkoholu wsiasc za kolko i oby zabrali Ci to prawko, samochod i jeszcze dotkliwie ukarali. Dziwnie sie czuje piszac to, bo nigdy nikomu zle nie zycze, ale dla kierowcow pijakow nie mam litosci, zwlaszcza ze tyle sie slyszy o takich debilach, a tu ciagle wyrastaja nowi jak grzyby po deszczu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w to.Po dwóch piwach kobieta jest zakręcona a co dopiero po 5. No i jeszcze byś to wszystko pamiętała co policjant do ciebie mówił?Nierealne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jasne wypiłaś 5 czy 6 piw :D mój mąż, chłop postawny i barczysty nie jest w stanie wypić 5 piw! konia byś upiła 6 piwami, bo to 3 litry alko! nie udało się prowo? o jaka szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka potrafi wypić 7piw jednego wieczora wiec wierze że możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Koleżanka potrafi wypić 7piw jednego wieczora wiec wierze że możliwe. xx jeśli trenuje ten sport to się zgodzę, a autorka pisała, że nie pije wcale i nagle 6 piw? yhy taaa jasneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. A w temacie picia i siadania za kółkiem. Mój Tata zginął przez skur.la , który miał 0, 7 promila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze się prawo jazdy! Tak jak prawo wyboru np! Reszty nie skomentuję. Oby to było idiotyczne prosi. Inaczej jesteś więcej niż bezdennie głupia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo kobiety ciężarne, niemobilne badań nie robią :-) Pojedziesz autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smmakoosz
jak się nie umie pić to nie pić... niepijąca a raczej te 1,5 po bezalkoholowym lechu czy noteckim się nie wzięło. na pocieszenie dodam że w więzieniach za to strasznie nie gnębią, a wiem bo parę lat temu kumpel z tira siedział. później nawet udało mu się wszystkie pozwolenia na przewozy odzyskać. tak mamy w tym kraju że niby piętnuje się pijanych kierowców a tak faktycznie jest społeczne przyzwolenie. szkoda, bo za dużo złego dzieje się przez alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to prowo, bo różni debile się zdarzają. Jeszcze rozumiem, gdyby autorka wypiła jedno piwo i wsiadła do samochodu, myśląc, że jednak w limicie się zmieści. Ale 6 piw? ja się zastanawiam czy pod dwóch piwach wieczorem mogę rano prowadzić, a autorka odwala coś takiego. niech się lepiej ciesz, że nikogo nie przejechała. Niestety, w naszym kraju kierowanie po pijaku to norma. Często widzę, jak przy sprawdzaniu alkomatem ktoś wycofuje i ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretG
Jak wypijesz 6 piw to możesz już nie myśleć, co tak własciwie robisz, ale otoczenie nie powinno takiej osoby wypuścić, ani za kierownicę, ani nawet samodzielnie do domu. Przy 1 piwie to jeszcze myślisz, ale lepiej sie zabezpieczyć w alkomat. My mamy alkohit x5 i to wychodzi na dobre, bo można siebie szybko przetestować i wiadomo, czy można usiąść. Już nieraz mi się wydawało, że piwo wywietrzało, a tu przekraczałam 0.2 promila. Przezorny Zawsze Ubezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOkrotQa
Nie przejmuj sie:) Mozesz albo zdawac albo kupic na fastidcard com kolekcjonerskie :) Jak wolisz tak na prawde :P JA korzystam z kolekcjonerek od lat i jestem super zadowolona i polecam mocno kazdemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ups :P no coz, jedyne co ci moge poradzic to bardziej uwazac. no i mozesz kupic sb kolekcjonerskie prawko na razie na jakis czas z fastidcard com : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×