Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie postarzałam się po ciązy kto jescze?

Polecane posty

Gość gość

Mamą zostałam w wieku 35 lat, wróciłam do swojej figury, ale niestety bardzo postarzałam się na twarzy. Jestem dwa lata po urodzeniu synka, myślę że nie bez znaczenia jest fakt że syn długo nie przesypiał całej nocy , a jak wiadomo sen to najlepszy eliksir na młodość. Reasumując chyba jednak lepiej w ciąże zachodzić przed 30 , jak widzę po młodych mamach jak ich organizm szybciej się regeneruje, ale mamy takie a nie inne czasu , praca jest ważna i nie zawsze można się zdecydować na maluszka szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam, również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zaluje, ze nie mialam mozliwosci wczesniej zajsc w ciaze.zwyczajnie nie mialam z kim.jestem po trzydziestce i chce mi sie plakac kiedy widze, jak ciaza zrujnowala mi zdrowie i urode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że wiek 35+ to wiek, kiedy nawet bez ciąży zaczyna zauważać się oznaki upływającego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu szybko się starzejesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak nieuchronne. Pewnie w większości to kwestia zadbania o siebie. Szara zmęczona cera dodaje lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się dbać o siebie, regularnie robię piling , maseczkę, delikatny makijaż. Niestety u mnie za przyczyną tego starzenia był brak snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko każdy wygląda gorzej jak się nie wyśpi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jako młoda osoba zaobserwowałam że kobiety które urodziły dziecko wygladają gorzej niż bezdzietne równieśniczki, ale co sie dziwic sama ciąża strasznie wyniszcza organizm, który najpierw "karmi" dziecko, potem wychowanie to masa zmatrwień, decydując się na dziecko miałam tego świadomośc, mam juz 36 lat i zaczynam sie zastanawiac nad skorzystaniem z medycyny estetycznej, jakis lifting albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś sie mówiło; jedna ciąza jeden ząbek, czyli , każda ciąza to takie osłabienie organizmu kobiety , że np zęby wypadały. Teraz matki lepiej się odzywiaja, maja dostęp do witamin, nie pracuja ciężko w ciąży, ale to jednak ma wpływ na organizm. poza tym w ciązy miałaś zastrzyk zeńskich hormonów, to wpłyneło na młodszy wyglad, jak przestało działać, to zobaczyłas zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tylko to nie ciaza a dziecko dalo mi w kosc, w ciazy wypieknialam a po ciazy.., nieprzespane noce, wieczne zmeczenie, stres... Psychicznie czasami czulam sie jak 80 letnia staruszka a na twarzy wydaje mi sie ze w rok postarzalam sie o 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja urodzilam majac 30 lat i wcale nie uwazam zeby mi te 5 lat w porownaniu z toba cos dalo. tez postarzalam sie po urodzeniu syna - przyczyna jest prosta - nie sypiam w nocy tak jak trzeba. niestety widze to ja, wiec inni pewnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 10 m synka a urodzilam majc 40 lat! ja postarzalam sie o jakies 6 lat, to duzo...po jakichs 2-3 miesiacach od porodu(cesarka) jak spojrzalam na siebie w lustrze to nie poznalam, nie spalam prawie wogole przez ten czas , zylam jak maszyna....potem zaczelam troche spac teraz jest ok ale tych dni nie odespie i wygladam starzej chociaz zaczelam chodzic do kosmetyczki na maseczki, masaz itp i jakby troche lepiej wygladam...trzeba o siebie dbac a sen daje duzo , wiecej niz kosmetyki niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesety u mnie też widać upływa czasu, takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam powiedzieć? Ciąża po długim leczeniu hormonalnym w wieku 38 lat, ciężki poród, mała ( teraz ma 4 miesiące) śpi po 5 minut, przy czym wcześniej trzeba ją usypiać przez 3 godziny na rękach, ryk całymi dniami i nocami. Przytyłam w ciąży masakarycznie i nic nie chudnę, bo jak tylko zaśnie na te 5 minut to ja z bezsilności jem tony słodkiego. Efekt 126 kg i totalna depresja. Nie wiem kiedy będę miała siłę, aby zacząć odchudzanie i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow juz myślałam ze siedza tu same 35 latki ktore wygladaja tak mloda, ze pani w sklepie prosi o dowod przy zakupie piwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska9191
może z twarzy się nie postarzałam ale kilogramy dodają lat, a przytyłam 20kg więc wyglądałam starzej. ciężko było mi się z tym pogodzić. naprawdę starałam się nie przytyć w ciąży nie jadłam za dwoje ale leżenie 5 miesięcy prawie zrobiło swoje. dopiero pół roku po porodzie zaczęłam jako tako ćwiczyć i brać iqgreen i zaczęłam chudnąć. zajęło mi to trochę czasu ale przynajmniej efekt jojo mnie nie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne, teraz kobiety później zachodzą w ciążę, mają prawo wyglądać inaczej niż jeszcze 10 lat temu. Po pierwszej ciąży zafundowałam sobie pakiet soft lifting, bo moja twarz zrobiła się taka nijaka, a i zmarszczek mi przybyło... Pewnie nigdy nie położę się na stole operacyjnym, ale lubię zaglądać do WellDerm na Pięknej w Warszawie. Po ich zabiegach czuję się młodsza i piękniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, trochę więcej wiary w siebie i uśmiechu! Uśmiech zawsze odejmuje lat, a co do odchudzania polecam zajrzeć na tą stronę - znajdziecie kilka form aktywności dla mam czy kobiet w ciąży. Najważniejsze to się nie załamywać! Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×